Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VII. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

Én meg nem is olyan rég világosítottam fel a komplett köművesbrigásot a nöi nemi szerv anatómiájáról. Végülis nem hitték el, mi hol van, ezért kellett gúgliznom egy képet, és kinyomtattam nekik. Csak kicsit lepődött meg a főnök amikor megtalálta a fuvarlevelek között a teherautóben az A4-es pi*át. :D

:D :) B) :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 927
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én meg nem is olyan rég világosítottam fel a komplett köművesbrigásot a nöi nemi szerv anatómiájáról. Végülis nem hitték el, mi hol van, ezért kellett gúgliznom egy képet, és kinyomtattam nekik. Csak kicsit lepődött meg a főnök amikor megtalálta a fuvarlevelek között a teherautóben az A4-es pi*át. :D

Remélem nem sértődsz meg:

Eddig csak sejtettem,hogy hüe vagy de most már egyre biztosabb vagyok benne. :D :) B) :D

Link to comment
Megosztás:

Én meg nem is olyan rég világosítottam fel a komplett köművesbrigásot a nöi nemi szerv anatómiájáról. Végülis nem hitték el, mi hol van, ezért kellett gúgliznom egy képet, és kinyomtattam nekik. Csak kicsit lepődött meg a főnök amikor megtalálta a fuvarlevelek között a teherautóben az A4-es pi*át. :D

:D :) B) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Remélem nem sértődsz meg:

Eddig csak sejtettem,hogy hüe vagy de most már egyre biztosabb vagyok benne. :D :D :) :D

De tényleg így volt, valakinek ki kellett rántani a tudatlanságból a 30-50-éves emböröket. :D Csak aztán most, hogy látják hogyan néz ki világosban nehogy megundorodjanak tőle. B)

Link to comment
Megosztás:

-- Még,hogy nem vérbeli autós :D .. Így van ezt kell csinálni.. had szédüljenek a kíváncsiak. És a sátor is megteszi,azt a szolgálatot.hogy fedett helyen alukálj .. :D

Az egyik manta talin a Szísa a sörsátor közepén aludt el, annyira részeg volt :D Aztán reggel ébresztette a büfés, hogy kér-e egy kávét. Az meg közölte, hogy inkább sört kér :D

Na végre !!! :D ... de a mantával. :D :)

Áhh.... úgy gondoltam, hogy tankolok a mantába, aztán leparkolok, és különféle forgásokat mutatok majd be a pörgős szoknyámban, különfajta cipőkben, melynek mindegyikét egy leszúrt rittbergerel zárok B)

Link to comment
Megosztás:

Én meg nem is olyan rég világosítottam fel a komplett köművesbrigásot a nöi nemi szerv anatómiájáról. Végülis nem hitték el, mi hol van, ezért kellett gúgliznom egy képet, és kinyomtattam nekik. Csak kicsit lepődött meg a főnök amikor megtalálta a fuvarlevelek között a teherautóben az A4-es pi*át. B)

:D wtf :D figyi, nem mindenki autószerelő, mégis elvezetget egy kocsit - tehát nem is kell mindenkinek ismernie a nunit, hogy jól tudja használni :D bár azért, ez elég nagy szegénységi bizonyítvány... :)

Hello Mindenki!

MIvel ujonc vagyok meg almos, nem mindent ertettem. Ha autoval megyek, autoban alszom, akkor milyen jegyet kell vennem? 3 napra.

Kosziiiiiii :D

Nem azért nem értetted, mert álmos vagy meg újonc :D az volt itt a gond, hogy már megint a pnáról beszélnek :D ez elég zavaró tud lenni, mivel eltér a megjelölt fórumtémától :D de nem baj, majd jössz Blitzre és három nap alatt hozzászoksz, hoyg itt mindenki hülye...

Link to comment
Megosztás:

Hali. Nem volt időm visszaolvasni írtatok-e róla. De nézegettük itt a szlalom pálya lehetőségeket. Van egy kamionparkoló kiskundorozsmán a szikihez közel, meg nem sokkal messzebb bent Szegeden egy elég nagy tanpálya a Sever áruház mögött plusz mellette egy nagyobb parkoló, ami üres szokott lenni.

Plussz info péntekenként a kereskedőközben szokott gyorsulás is lenni persze nem hivatalosan.... ami kb 1km a Severtől.

Link to comment
Megosztás:

Hali. Nem volt időm visszaolvasni írtatok-e róla. De nézegettük itt a szlalom pálya lehetőségeket. Van egy kamionparkoló kiskundorozsmán a szikihez közel, meg nem sokkal messzebb bent Szegeden egy elég nagy tanpálya a Sever áruház mögött plusz mellette egy nagyobb parkoló, ami üres szokott lenni.

Plussz info péntekenként a kereskedőközben szokott gyorsulás is lenni persze nem hivatalosan.... ami kb 1km a Severtől.

akkor a péntek élyszakai programot majd te mutatod merre kell menni :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hali. Nem volt időm visszaolvasni írtatok-e róla. De nézegettük itt a szlalom pálya lehetőségeket. Van egy kamionparkoló kiskundorozsmán a szikihez közel, meg nem sokkal messzebb bent Szegeden egy elég nagy tanpálya a Sever áruház mögött plusz mellette egy nagyobb parkoló, ami üres szokott lenni.

Plussz info péntekenként a kereskedőközben szokott gyorsulás is lenni persze nem hivatalosan.... ami kb 1km a Severtől.

Hello. Eddig úgy néz ki, hogy Cora parkoló lesz, a tanpályához kaptam elérhetőséget, de amíg a Cora ki nem derül, nem hívom.

Link to comment
Megosztás:

Nem azért nem értetted, mert álmos vagy meg újonc B) az volt itt a gond, hogy már megint a pnáról beszélnek :D ez elég zavaró tud lenni, mivel eltér a megjelölt fórumtémától :D de nem baj, majd jössz Blitzre és három nap alatt hozzászoksz, hoyg itt mindenki hülye...

Ez a legfontosabb mindenhol :D :D :)

Link to comment
Megosztás:

Nem azért nem értetted, mert álmos vagy meg újonc :) az volt itt a gond, hogy már megint a pnáról beszélnek B) ez elég zavaró tud lenni, mivel eltér a megjelölt fórumtémától :D de nem baj, majd jössz Blitzre és három nap alatt hozzászoksz, hogy itt mindenki hülye...

Ez biztos? Most mért mondod ezt? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hello. Eddig úgy néz ki, hogy Cora parkoló lesz, a tanpályához kaptam elérhetőséget, de amíg a Cora ki nem derül, nem hívom.

Én néztem meg a tanpályát, és mondtam a Jenőnek a telszámot. Jónak tűnik. Igaz a Cora még közelebb van, és több a hely, lehet kaját italt venni. Azt hiszem a skodásoknak is volt ott ilyen rendezvény. Az áruháznak is buli, ha sokan odamennek.

Plussz infó. Most nyílt Szegeden az új Opel márkakereskedés, a C-Mobil kft-nél. A múlt héten megemlítettem nekik a Blitzet, és felcsillant a szemük. Akár a Cora parkolós szlalomhoz, vagy a szikire is lehetne velük egyeztetni, hátha valami jó kooperáció sül ki belőle. Ufff lightning voltam.. :D

Link to comment
Megosztás:

Én néztem meg a tanpályát, és mondtam a Jenőnek a telszámot. Jónak tűnik. Igaz a Cora még közelebb van, és több a hely, lehet kaját italt venni. Azt hiszem a skodásoknak is volt ott ilyen rendezvény. Az áruháznak is buli, ha sokan odamennek.

Plussz infó. Most nyílt Szegeden az új Opel márkakereskedés, a C-Mobil kft-nél. A múlt héten megemlítettem nekik a Blitzet, és felcsillant a szemük. Akár a Cora parkolós szlalomhoz, vagy a szikire is lehetne velük egyeztetni, hátha valami jó kooperáció sül ki belőle. Ufff lightning voltam.. :D

Jaaa ok, ezt nem tudtam :D Köszi akkor. Opelnek utánajárok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.