Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VII. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 927
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Legszebb I. Zsolt tulajdonában lévő BMW E30 kupa lesz? :D

Ki az az I. Zsolt??? :D Valami királyféle, mint IV. Béla? :)

:D

Nekem is gyártsatok már valamit... mondjuk a legszebb manta fogszabályzós tulajjal... :D olyanból szerintem úgy sincs más, csak én :D

J0hnny! Mindek neked faház? B) Hát nem úgy volt, hogy összebújunk a sátorba...? A sörstátorba :D

Én veszek egy faházat az Obiba (van itt praktiker? - itt csak Obi van Kenobi :D ) és azt viszem magammal :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap mondta Viktor ide írjam "hülye" ötleteimet a szombati nappal kapcsolatban milyen programok lehetnének a szokásosak mellet.

Ha másnak van szerintem nyugodtan ő is kibővítheti, aztán vagy lesz vagy nem. Hátha kicsit jobban egyben tartja a brigádot.

Szombatra (megvalósítható) programok:

- kerékcsere verseny (autó emelővel való felemelésével és lerakásával)

- szlalom verseny kerékpárral, nehezítés képen nem kéne gumi a cangára

- esetleg drift verseny ugyanezzel a cabgával

-

Na tegnap egy csomó minden eszembe jutott de most az istenért sem. Majd írok hozzá ha eszembe jut :D

Link to comment
Megosztás:

Távolba nézés,véraláfutás stb. :D

Ott a tó. Lehet ki csobban nagyobbat verseny. Gumicsónak felfújás-leeresztés(kidurrantás nélkül persze).Úszógumi szépségverseny. Vízalatti sörivás. Vagy elszórunk a tóba alkatrészeket és időre kell megkeresni őket. :D

Link to comment
Megosztás:

Esetleg valami időrend,már csak azért mert a fiam akkor lesz 2 hónapos és egész napra nem tudunk menni . Akkorra mennénk mikor történik valami pl szlalom miegymás

Szerintem ez még nincs eldöntve. :D

Szlalom múlt évben pénteken volt. Vagy tévedek? :D

Szombaton volt, mert...igen, szombaton volt. :)

Link to comment
Megosztás:

akkor ülj le eggyes

pénteken lesz mint eddig az összes blitzen kivéve tavaly ( nem voltam ott így nem tudom)

Meggyes?? Inkább egyes.

Azt írtam, hogy tavaly szombaton volt, és ez helytálló.

ja és pénteken 24.00ig lesz zenebona úgyhogy azért olyan nagy részegedés úgy is szombat este lesz nem?

Éjfélig is be lehet inni rendesen. :D

Link to comment
Megosztás:

Azt írtam, hogy tavaly szombaton volt, és ez helytálló.

Csak helyesbítés képpen ezt írtad erre a kérdésre:

- és mik a szokásos programok szombatra

- Délelőtt intenzív józanodás.

- Am szokott lenni szlalom, ügyességi verseny ilyesmik....

Mivel a szombatot kérdezték és nem írtad, hogy más napon szokott lenni így aznapra értendő. :D :) B)

A helyesírásom meg mínusz eggggyes volt általánosban is úgyhogy 50000 fekete pont mer beszóltál. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.