Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VII. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 927
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Mi is egyben hazaértünk, összekötve egy kis szegedi városnézéssel, ha már ennyit utaztunk. :D

Köszönünk szépen mindent, nagyon jól éreztük magunkat, minden cool volt, jövőre újra.

(csak egy gyors kérdés, foci akkor most végül is nem volt?)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szépen köszönöm a szervezőknek és a résztvevőknek ezt a hétvégét. Szerintem király volt most is, úgy ahogy 2évvel ezelőtt amikor voltam. A szlalomon kívül mondjuk más programon nem igazán vettem részt, de nagyon jól éreztük magunkat Helgával, jó volt a helyszín is, király volt a kemping, ######a volt a víz és sátrazni is jól lehetett. :D

Sajnos az eredmény hirdetéskor éppen a medence túlpartján sütöttünk szalonnát és a díjamat nem tudtam személyesen átvenni ( köszi még egyszer rtomi és rtomi jr. hogy a díjamat átvettétek ), így itt szeretném megköszönni és erőteljes gyúrásba kezdek, hogy jövőre tudjam már vezetni is ezt az autót, ne csak kocsikázni vele, reszkess Anti. :icon4:

Még egyszer nagyon köszönjük, jövőre ismét megyünk. :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Mi is hazaértünk egyben. :D

Jó volt a hétvége. ;)

Jó volt találkozni a régi barátokkal.(meg az újakkal is) ;)

Örülök,hogy ha csak egy picit is de hozzájárulhattunk az egészhez. :icon4:

Foltos nagyon jól bírta az utat. Végig klímával 6,7 liter lett a vége 100 km-re.

Ez azért egy 1,8-tól nem rossz.

Na a kíváncsiskodók kedvéért itt egy fotó az alkatrész felismerő versenyben

szereplő alkatrészekről.

alkat.jpg

Az alkatrészek:

egy ajtó csapszeg

egy alapjárati motor

egy napellenző patent

egy gyújtás megszakító

és egy vezérmű tengely jeladó.

Gratulálok a nyerteseknek. ;)

Töltsetek fel sok képet mert én nem fotóztam szinte semmit. :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Aki nem látta csak hallotta,az megnézheti

Ezt én a távolból néztem nem volt rossz, pl az "eszetlen" gumifüstöléses pörgéses móka hiányzott nagyon a repertoárból, pénteki szlalomon nem sok ember volt, aki így dobta volna a durvát.

Ladás srácnak ezúton is respect, Ő pl jól tolta. :icon4:

Helga által lőtt pár kép

Én lusta voltam fényképezni. :D

Link to comment
Megosztás:

:icon4: Látom, Kojak hozta a formáját! :icon4:

Roli naon vissza fogott volt,azt mondták éjjel nem szabad,akkor nem szabad.Szerintem is szép volt első kerékkel.

Asszem én meg lépek,mert az éjjel,öö hajnalban aludtam 2,5-3 órát 4 részletben és most már nyűgös vagyok :D

Link to comment
Megosztás:

Nu mi is haza értünk úgy 30 perece. Istenkirály volt a blitz minimum ilyet legközelebb is :icon4: , szlalomon lehetett volna forogni is ha oda jönnek olyanok akik forogni akarnak, a lehetőség adott volt. Azért van a pénteki nap ezen része, hogy lehessen raccingolni. A kempingbe meg nem kéne ha már nem csak mi vagyunk szerintem, mert baj is lehetett volna belőle. Amúgy szerintem tök fegyelmezett volt a társaság, és toleránsak voltak a kempingtulajok is ahogy én láttam. Faterékkal jól elsűlyesztettünk egy csónakot de utána kiszedtük :D :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Én is eddigi legjobbnak érzem ezt a blitzet, végre öröm volt rendezőként részt venni benne és úgy éreztem, hogy ennek a társaságnak érdemes dolgozni. Lehet, hogy mondtam (némi alkohol hatása alatt) valakinek olyat, ami esetleg nem teccett, de nem bántó, inkább jó szándék vezérelt :icon4:

Aki éjjel lecsúszott a csúszdán egy napozóággyal és végigszántotta azt, az jelentkezzen, mert lehet, hogy nem szeretnénk a javítás költségeit vállalni. Ha valaki látta, hogy ki volt az is jó :D

Link to comment
Megosztás:

Aki éjjel lecsúszott a csúszdán egy napozóággyal és végigszántotta azt, az jelentkezzen, mert lehet, hogy nem szeretnénk a javítás költségeit vállalni. Ha valaki látta, hogy ki volt az is jó :D

Aztakurv@, hát az eleve egy barom, jól fejbeb@szhatta volna az a fa ágy, még mákja volt ha nem lett baja.

Link to comment
Megosztás:

maximum KÖSZI ! maximum köszönöm a szervezőknek a lehetőséget zsír volt minden ! ;)

zsír zsír zsír ! ;) :lol:

Aztakurv@, hát az eleve egy barom, jól fejbeb@szhatta volna az a fa ágy, még mákja volt ha nem lett baja.

az mekkora mák hogy reggel az első csúszós ember nem ment telibe bele ! még jó hogy átnézik a vizet kezdés előtt..... nagy nagy mák. qvára nem lett volna jó egy baleset.

Mi is hazaértünk egyben. :D

Jó volt a hétvége. :lol:

Jó volt találkozni a régi barátokkal.(meg az újakkal is) ;)

Örülök,hogy ha csak egy picit is de hozzájárulhattunk az egészhez. :icon4:

Foltos nagyon jól bírta az utat. Végig klímával 6,7 liter lett a vége 100 km-re.

Ez azért egy 1,8-tól nem rossz.

Na a kíváncsiskodók kedvéért itt egy fotó az alkatrész felismerő versenyben

szereplő alkatrészekről.

https://lh3.googleusercontent.com/-16apOHfb.../s640/alkat.jpg

Az alkatrészek:

egy ajtó csapszeg

egy alapjárati motor

egy napellenző patent

egy gyújtás megszakító

és egy vezérmű tengely jeladó.

Gratulálok a nyerteseknek. :lol:

Töltsetek fel sok képet mert én nem fotóztam szinte semmit. :icon4:

Köszi a lehetőséget ! ;)

Link to comment
Megosztás:

Aki éjjel lecsúszott a csúszdán egy napozóággyal és végigszántotta azt, az jelentkezzen, mert lehet, hogy nem szeretnénk a javítás költségeit vállalni. Ha valaki látta, hogy ki volt az is jó ;)

Azért az szép ;) . Én "csak" magamat építettem le, mert utólag jutott eszembe hogy a vizicsúszda azért vizi, mert szárazon tapad... :icon4: :icon4: (de a többieknek bevizeztem ;) ;) ) Nah mindegy... én nagyon jól éreztem magam, köszönöm szépen a lehetőséget. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.