Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VII. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 927
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

:icon4: ez az igazi beteg kép, amikor csak annyit lehet kérdezni, hogy: WTF ? :D

:icon4:

J0hnny meg a távolbanézés ;)

Te meg szvsz a fogszabimból szeded ki azt a fél kiló flekkent, ami beakadt ;)

Viszont ha nekem ez lenne az első kép, amit látok egy Blitzről, akkor lehet,hogy nem lapoznám tovább a galériát ;) és akkor ez még csak egy szolíd életkép ;)

J0hnny vazze :lol: egész átlényegültél attól a szemüvegtől :lol:

riddick.jpg

Link to comment
Megosztás:

Itt kereste a napszemüvegem amit mindig eldobált, bár mint látszik, én előbb találtam meg. ;) Amúgy nem tudom kik voltak a lányok. ;)

szerintem ott pihentek :icon4:

:D

Jah, 3-an voltak, a BerniBettiésaKijjafac (sose tudjuk meg) ;) :icon4:

Csak addig pihentek amíg a Gusztival nem cibáltuk őket előre, de a képet elnézve lehet hogy Guszti szó szerint értelmezte az előre rángatást? ;)

Link to comment
Megosztás:

A kedvencem az a két srác volt, akik egy gumicsónakot a fejükre véve rongyoltak a kempingben szombat délután, miközben farolást imitálva tiltásig pörgették a képzeletbeli motort! :D Bűűűűűmmmbűűűűűűmmmbűűűűűűmmm-vá-vá-váááááá. Volt bennük etanol, az biztos! :icon4:

Az egy összkerék hajtású, összkerék kormányzású, air-ride-os, brutális kadett klubos matrac volt. :icon4: ;) ;)

Az első hajtás én voltam, hátul pedig Big tesó égette a strandpapucsokat. ;)

Felvételt én is szeretnék róla. ;)

A táborhelyünkre visszaérve kirúgtuk a maradék füvet. :lol: ÉS az air-ride rendszerrel befejeztük a parkolási manővert. :lol: Vissza felé menetben volt még egy kis low-rider bemutató is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az egy összkerék hajtású, összkerék kormányzású, air-ride-os, brutális kadett klubos matrac volt. ;) ;) :lol:

Az első hajtás én voltam, hátul pedig Big tesó égette a strandpapucsokat. :lol:

Felvételt én is szeretnék róla. :lol:

A táborhelyünkre visszaérve kirúgtuk a maradék füvet. :lol: ÉS az air-ride rendszerrel befejeztük a parkolási manővert. :lol: Vissza felé menetben volt még egy kis low-rider bemutató is. -_-

:D :icon4: :icon4: Ezt látnunk kell... ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Az egy összkerék hajtású, összkerék kormányzású, air-ride-os, brutális kadett klubos matrac volt. :D :icon4: :icon4:

Az első hajtás én voltam, hátul pedig Big tesó égette a strandpapucsokat. ;)

Felvételt én is szeretnék róla. ;)

A táborhelyünkre visszaérve kirúgtuk a maradék füvet. ;) ÉS az air-ride rendszerrel befejeztük a parkolási manővert. ;) Vissza felé menetben volt még egy kis low-rider bemutató is. :lol:

Azért én láttam, hogy útközben néha leszakadt a peresgumi.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért én láttam, hogy útközben néha leszakadt a peresgumi.. :lol:

Fejlesztés alatt van a rendszer. :lol: :lol:

:icon4: :icon4: ;) Ezt látnunk kell... ;) ;)

Tartok tőle, hogy túl gyorsan történt ;) és senki nem kapott észbe időben. :D

Bár a szöveg elcsépelt már kissé, de nagyon jó volt a hétvége. :lol:

Jövőre is ilyent. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Felébredtek a veteránosok is! :icon4: Köszönet a szervezőknek!!!!!!!!!!! Nagyon jó kis buli volt!!! Nekem is ez a Blitz tetszett eddig a legjobban! Talán 3, vagy 4 éve volt a Balcsin egy közösen tartott, ahol volt vagy 40-50 veterán gép az közelítette, itt igaz kevesebben voltunk, de sokkal jobb volt a helyszín. Hiába nem Balcsi, de valahogy családiasabb emberibb volt! Mi nagyon jól éreztük magunk, remélem azért valamikor visszatér ide a csapat! Ha nem is 21 év múlva, ahogy mantababy kívánta! :D Max ha két év múlva a következő babát várja! :icon4:

Mindenki kedves volt és közvetlen, olyan arcok segítettek első szóra akiket sosem láttunk! Szóval klassz volt. A víz kellően hideg volt, a mosdók a büfék minden rendben volt!!!! Majdnem olyan volt mint egy nyaralás! Azt beszéltük, hogy akár egy hétre is lent maradt volna az ember.

Ha legközelebb is itt lesz szóljatok időben, mert még a végén ide szervezzük az országos veterán Opel talit is!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.