Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VII. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 927
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Micsoda hír!! Szegeden a Blitz! HM!! :-) No akkor a szegedi veterán Opel klubbos csapat is kivonul!!! Végre van valami a közelben!

örülhetsz is. végre.. Mi is ott leszünk ám. vagyis én biztos.. :-)

És különben is már a pesti csapból is ez folyik már régóta.. B) Buli Nálatok. Norbi meg csak gyűjtse a Söröket, mert én is iszom majd veletek legalább egyet. :D

Link to comment
Megosztás:

Ár sincs még, hova sietsz???

Zolika nem sietek sehova :D csak ha már fent lenne az autón gondolom reklám értéke lenne ha járok vele és olvassák a népek.... de mivel nincs rajta ezért nem tudják, hogy lesz ilyen rendezvény B)

És különben is ne basztass :) hamarabb ott leszel idén megint mint én szerintem :( :) :)

Link to comment
Megosztás:

Zolika nem sietek sehova :D csak ha már fent lenne az autón gondolom reklám értéke lenne ha járok vele és olvassák a népek.... de mivel nincs rajta ezért nem tudják, hogy lesz ilyen rendezvény B)

És különben is ne basztass :) hamarabb ott leszel idén megint mint én szerintem :( :) :)

Ádika, és szted mit találna az ember a honlapon, ha nincs kihirdetve semmilyen költsége a találkozónak? :)

Am meg basztasson téged az anal intruder.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Lesz olyan amikor Vas megyébe lesz a Blitz megtartva vagy soha?

Szívesen elmennék a mostanira de ezért kb. 440km-t nincs szándékomba autózni tehát ez kimarad sajnos mindig ilyen távoli helyeket találtok ha még Jennersdofba lenne akkor talán mert az csak 50km Körmendtől!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Lesz olyan amikor Vas megyébe lesz a Blitz megtartva vagy soha?

Szívesen elmennék a mostanira de ezért kb. 440km-t nincs szándékomba autózni tehát ez kimarad sajnos mindig ilyen távoli helyeket találtok ha még Jennersdofba lenne akkor talán mert az csak 50km Körmendtől!

Volt aki Debrecenből ment Jennersdorfba, szóval nincs miről beszélni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Lesz olyan amikor Vas megyébe lesz a Blitz megtartva vagy soha?

Szívesen elmennék a mostanira de ezért kb. 440km-t nincs szándékomba autózni tehát ez kimarad sajnos mindig ilyen távoli helyeket találtok ha még Jennersdofba lenne akkor talán mert az csak 50km Körmendtől!

Ha adsz egy pontos címet, megpróbáljuk legközelebb a szomszédba pl. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Lesz olyan amikor Vas megyébe lesz a Blitz megtartva vagy soha?

Szívesen elmennék a mostanira de ezért kb. 440km-t nincs szándékomba autózni tehát ez kimarad sajnos mindig ilyen távoli helyeket találtok ha még Jennersdofba lenne akkor talán mert az csak 50km Körmendtől!

Vazzze, és még a csajokra mondják, hogy nyafogósak. Szerintem nem! :D

Ha neked Szeged messze van, akkor menj Jennersdorfba aztán kész. Aki Dorogról el tud menni 1,5 éves gyerekkel Debrecenbe, vagy akár Győrből Debrecenbe az sem hisztizik ennyit. Olvass már vissza kicsit: nincs olyan talihelyszín ami mindenkinek megfelel. Most te estél ki a szórásból. Bocsi, így jártál!!! :D

Link to comment
Megosztás:

teljessen negatív a hozzáállásod, ez így nem lesz jó. Egyszerre lehetne 4-5 helyen hogy senkinek se legyen messze. Akkora ez az ország, hogy nem tudom miért nem lehet megérteni ezt a helyzetet. :D

:D whatthefuck? :) Visszacsatolták a trianonnál elvett területeket? B) mikor????

Vazzze, és még a csajokra mondják, hogy nyafogósak. Szerintem nem! :D

Ha neked Szeged messze van, akkor menj Jennersdorfba aztán kész. Aki Dorogról el tud menni 1,5 éves gyerekkel Debrecenbe, vagy akár Győrből Debrecenbe az sem hisztizik ennyit. Olvass már vissza kicsit: nincs olyan talihelyszín ami mindenkinek megfelel. Most te estél ki a szórásból. Bocsi, így jártál!!! :D

:D Boogie kiosztotta a felállást :D kegggyetlen :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.