Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VII. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 927
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én is jelentkeznék..... :P fociznék egy jót... :D

Nyilvános levél ami el lett küldve sok helyre de terjessze ki látja :D

Sziasztok !

Szeretnénk meghívni Titeket a VII. Hungarian Blitz Weekend keretein belül rendezendő focibajnokságra. Szeretnénk egy klubbok közti bajnokságot tartani ahol a különböző klubbok,egyesületek,baráti társaságok megmérettetnék magukat és eldőlne ki a jobb :D A bajnokság szombaton délután zajlana a kemping területén található "füves" pályán. Egy csapat 6+2 főből állna, de a részleteket később pontosítjuk.

Kérlek jelezzetek vissza hogy beszállnátok-e a bajnokságba ! Jelentkezési határidő 2011. július 01. !

Ha van olyan társaság akit nem láttok a címzettek között (vagy hibás az e-mail címe) és jönnek a Blitz Weekendre, kérlek szóljatok nekik ! (pl lehetne egy lurdy válogatottat is verbuválni)

üdvözletttel :

Biró Gellért - Gelko -

Magyar Opel Tulajdonosok Egyesülete

Link to comment
Megosztás:

Eddig csak Kadettklubbos és MOTE csapat van a bajnokságra :D :D :D

Kezdem úgy érezni hogy felesleges minden program. Kell egy füves palcc meg egy sátor berungni és kész az opel találkozó....

Csütörtökön még megrugdosom a lurdysokat. Ha nem megy, akkor +1 mote vagyok :P

Link to comment
Megosztás:

de hisztiznek ha nincs program hihetetlen, nembaj legalább dobogósok leszünk :D

402m + amennyi a megálláshoz kell, én már jeleztem többször is :D

ezt télleg nem értem h mindenhol van összatartás csak vhogy Opelesek között nincs megint majd megy a fika utána h ez meg az volt szar...... Csak vhogy senki se mozdul akinek a szája fog sírni ugye utána

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.