Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VIII. Hungarian Blitz Weekend - Szeged -


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 430
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 weeks later...

HELP!

Megyek én is párocskámmal, de valahogyan nem értem :blush: Ha csak úgy akarok lemenni, hogy este már jövök is akkor mi mennyibe kerül? tehát se foglalás se sátorozni nem szeretnék csak 4én lenézni. Milyen kilátásaim vannak ez ügyben? Bocsánat ha hülyét kérdeztem csak nekem ez nem világos. :goofy: :pinch:

Link to comment
Megosztás:

HELP!

Megyek én is párocskámmal, de valahogyan nem értem :blush: Ha csak úgy akarok lemenni, hogy este már jövök is akkor mi mennyibe kerül? tehát se foglalás se sátorozni nem szeretnék csak 4én lenézni. Milyen kilátásaim vannak ez ügyben? Bocsánat ha hülyét kérdeztem csak nekem ez nem világos. :goofy: :pinch:

Napijegyet kell venned amivel este 7-kor legkésőbb el kell hagynod a kemping területét. ;)

Link to comment
Megosztás:

Köszi a gyors válaszokat :w00t: Az az őszinte igazság hogy azért maradnék csak napközben, mert 3-án délbe esek majd haza Németből. (DE lehet hogy rábeszélem párocskám, hátha ott tudunk maradozni estére is , meg függ hogy mennyire leszek ki..)

Link to comment
Megosztás:

VIII. Hungarian Blitz Weekend Program:

2012.08.03. (Péntek):

12:00 - Kapunyitás

17:00-19:00 - Szlalomverseny

20:00 - Buli kifulladásig, két helyszínen. Büfénél karaoke, színpadon napjaink zenéi

2012.08.04. (Szombat)

08:00 - Kapunyitás

10:00 - 16:00 Vetélkedők a kempingben több helyszínen, strandolás, Rendőrségi baleset-megelőzési kampány

15:00 - 16:00 Autós szépségverseny

17:00 - 19:00 Élő koncert, JackDanimalZ

19:00 - 22:00 Díjátadó, Vetélkedők a színpadon, Tombolahúzás, MOTE 10. Születésnap,

22:00 - Buli kifulladásig, két helyszínen. Büfénél karaoke, színpadon napjaink zenéi

A tombolahúzáson mindenki részt vehet, aki a helyszínen megvásárolt érvényes tombolaszelvénnyel rendelkezik, valamint rendelkezik a szombati éjszakára is érvényes belépővel!

A tombolán kisorsolt nyeremények:

- A Full tuning által felajánlott nyereménytárgyak

- 3 db 1 éves klubtagság

- Vásárlási utalványok a Csergő Opel Alkatrész Centrum felajánlásaként

- 2 éjszaka szállás reggelivel a HOTEL SISSI-ben, 2 fő részére

- 1 db XBox360 konzol

- 1 db házimoziszett

- 1 db LCD Televízió

A rendezvényen megtekinthetők az Opel Magyarország által kiállított prémium kategóriás autók, úgy mint Opel Ampera, Opel Insignia OPC Unlimited, Opel Corsa OPC Nürnburgring Edition.

A programváltozás jogát fenntartjuk!

Link to comment
Megosztás:

15:00 - 16:00 Autós szépségverseny

17:00 - 19:00 Élő koncert, JackDanimalZ

19:00 - 22:00 Díjátadó, Vetélkedők a színpadon, Tombolahúzás, MOTE 10. Születésnap

Hmm ha nem lennék ilyen romos állapotban még lehet neveznék is, de egyenlőre sztem marad a vágyakozás...

Link to comment
Megosztás:

Nagyon komoly ajándékok lesznek. jól hangzanak. De azért ugye nemcsak napjaink zenéi lesznek? egy barátnőmet is meghívtam és neki meséltem Hajni retro karaoke-járól. Azt tüc-tüc, dijung-disu-ra nem lehet olyan jól nyomni :w00t:

Ja amúgy mi sátrazni szeretnénk. Pénteken levisszük a gyerekeket si pancsizni, aztán este visszamegyünk. csak nekem rohangászni kell haza, szombat reggel és este, mert ugye a tanyasi lét megköveteli. a lovamat meg kell etetni !!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Nagyon komoly ajándékok lesznek. jól hangzanak. De azért ugye nemcsak napjaink zenéi lesznek? egy barátnőmet is meghívtam és neki meséltem Hajni retro karaoke-járól. Azt tüc-tüc, dijung-disu-ra nem lehet olyan jól nyomni :w00t:

Ja amúgy mi sátrazni szeretnénk. Pénteken levisszük a gyerekeket si pancsizni, aztán este visszamegyünk. csak nekem rohangászni kell haza, szombat reggel és este, mert ugye a tanyasi lét megköveteli. a lovamat meg kell etetni !!!! :D

Melindaaaaaaaaa!

Oda van írva, hogy mind két nap két helyen lesz zene... a színpadon lesz a tucc-tucc, a büfénél ahol tavaly is volt megy a karaoke... és nap közben is a karaoke-s brigád csinálja a hangosítást, zenét... ;)

Tomi!

Tombola jegy 500.-/db áron lesz kapható!!! Viszont fontos, hogy a tombolán az nyerhet, aki jelen lesz a szombat esti díjátadón! Ehhez legalább a szombat esti 1 ÉJSZAKÁS napijeggyel kell rendelkezni! Ez fontos, mert a napijegy este 7-ig érvényes. A tombola díjak kisorsolása a helyszínen levők között lesz. Ha valaki nem kerül elő meghatározott időn belül, az ajándéktárgyakat újra sorsoljuk a helyszínen!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.