Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VIII. Hungarian Blitz Weekend - Szeged -


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 430
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hajni, attól, hogy ott a smiley... érted ;)

Amúgy amikor ezt a humoros kommentet írtad, már egy ideje fent voltak az árak is, ahogy leírtam, a lelkem tök rendben van attól, amiket írtatok ide :) Ha Anti rendesen halad a burkolással és még jó is lesz, akkor hétfő-kedd környékére felteszem a foglalás menetét, ami nagyrészt a korábbiak sémájára fog menni, csak egy-két pontosítást vinnék bele, mert tavaly is volt ilyen légyszi foglald le, de majd ott fizetek, majd bejött egy napi belépővel, és nem emlékezett semmire (a mailek most is megvannak :D). Nem volt gond, mert kellett a szállás másnak, csak fura volt :). Szóval kis türelmet még kérek szépen. programokra, játékokra jöhetnek az ötletek, de inkább privátban Antinak, Gelkonak. és ha valakié nem valósul meg akkor lehet fikázni carstylingon :D :D :D Na jóccakát!

Link to comment
Megosztás:

Le vagy maradva egy pár hónappal nem gondolod? :P :D

Jár még valaki sorhatos bimmerrel? :D

Ritka jelenség manapság,szinte csak kisblokkos e36-okat látok a régebbiek közül.

Havernak e34 535i-je 12L/100km tojásgázzal, országúton vegyesben 14-15L,öt ropiért tankolsz ,mehetsz vele akár 80km-t is. :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap láttam egy szép sorhatos bimmert Komáromban mert ott voltunk fent Helgával. A srác épphogy simogatta a gázpedált, úgy indult el és ment a főúton. Úgy látszik a BMWsek érzik az üzemanyagárakat. :D

Mondjuk pont ezért adtam el Én is a sajátom. :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap láttam egy szép sorhatos bimmert Komáromban mert ott voltunk fent Helgával. A srác épphogy simogatta a gázpedált, úgy indult el és ment a főúton. Úgy látszik a BMWsek érzik az üzemanyagárakat. :D

Mondjuk pont ezért adtam el Én is a sajátom. :)

A tiédben mekkora motor volt? 2.3-2.7?

Gondolom az e30-at sem vitte 10liter alat a sorhatos.

Link to comment
Megosztás:

hát én kb 3-4 éve vagyok tag(mellesleg ez idő alatt a vezetőségből senkit nem sikerült megismernem) és mivel azóta egyen se voltam így idén se megyek sajnos vagy nem sajnos!igaz itthon se leszek :) végig olvastam a hozzá szólásokat és azt gondolom hogy ha valaki szervez valamit az készüljön fel a hasonló dolgokra is ha kérdés van hát van ezzel jár.a másik egy kérdést lehet megérne hogy nem e lehet a számlát a mote nevére kérni mert magánszemély mit ír le vele ha már egyszer kifizette csak egy ötlet.vagy csak én vagyok egyszerű vidéki gondolkodású :) igaz ha a másik oldalát nézem akkor ha valaki elmegy a Blitzre az valószínű azért megy mert opelesekkel szeretne pihenni bulizni valamint jól érezni magát innentől kezdve annyiba kerül amennyibe és ha kész pénzel kell fizetni akkor meg azzal. én nem bírálok senkit mert nincs miért érezzétek jól magatokat és remélem hogy akikkel eddig nem találkoztam egy pályanap alkalmával fogok.még egyszer jó mulatást :)

Link to comment
Megosztás:

hát én kb 3-4 éve vagyok tag(mellesleg ez idő alatt a vezetőségből senkit nem sikerült megismernem) és mivel azóta egyen se voltam így idén se megyek sajnos vagy nem sajnos!igaz itthon se leszek :) végig olvastam a hozzá szólásokat és azt gondolom hogy ha valaki szervez valamit az készüljön fel a hasonló dolgokra is ha kérdés van hát van ezzel jár.a másik egy kérdést lehet megérne hogy nem e lehet a számlát a mote nevére kérni mert magánszemély mit ír le vele ha már egyszer kifizette csak egy ötlet.vagy csak én vagyok egyszerű vidéki gondolkodású :) igaz ha a másik oldalát nézem akkor ha valaki elmegy a Blitzre az valószínű azért megy mert opelesekkel szeretne pihenni bulizni valamint jól érezni magát innentől kezdve annyiba kerül amennyibe és ha kész pénzel kell fizetni akkor meg azzal. én nem bírálok senkit mert nincs miért érezzétek jól magatokat és remélem hogy akikkel eddig nem találkoztam egy pályanap alkalmával fogok.még egyszer jó mulatást :)

Ott biztos :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.