Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VIII. Hungarian Blitz Weekend - Szeged -


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 430
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

18év alatti gyerekekkel hogy áll a belépés? :unsure: esküszöm nem emlékszem, hogy volt tavaly... csak fizettünk, és bementünk - de hogy mennyit, azt nem tudom... és ha csak egy főt vihetek be kedvezményesen, akkor mi van, ha két gyerekkel megyek...?

(ezt most azért kérdezem, mert nem tudom, hogy töltsem ki a táblázatot - tavaly sátraztunk, ott nem volt érdekes - de nem látom, hogy gyerekekről is szólna az excel tábla.... :ph34r: )

Link to comment
Megosztás:

18év alatti gyerekekkel hogy áll a belépés? :unsure: esküszöm nem emlékszem, hogy volt tavaly... csak fizettünk, és bementünk - de hogy mennyit, azt nem tudom... és ha csak egy főt vihetek be kedvezményesen, akkor mi van, ha két gyerekkel megyek...?

(ezt most azért kérdezem, mert nem tudom, hogy töltsem ki a táblázatot - tavaly sátraztunk, ott nem volt érdekes - de nem látom, hogy gyerekekről is szólna az excel tábla.... :ph34r: )

"Gyerekkedvezmény: fizetendő árból levonásra kerül 410 Ft/éj/gyerek (18 év alatt) - vagyis IFA mentességet élveznek a gyerekek!"

Link to comment
Megosztás:

oké, ezt olvastam :icon10: - de sok helyen 14 éves korig számít gyereknek a gyerek ;) és akkor ezek szerint két gyerekre 2x410 kedvezmény jár / éj... oké.. vágom... köszi... amúgy a kérdés inkább úgy volt értendő, hogyha valakinek két gyereke van, akkor döntenie kell e, hogy melyikre használja ki a kedvezményt :) de ne töprengj ezen, úgy veszem hogy a válasz igen, oszt jóvan :D

Link to comment
Megosztás:

olyan faxán elbeszélgetünk itt szmájlizgatva, de azért a személyes vélemény eléggé átüt mindkét részről - ami ugye senkit nem érdekel... Bennem nem hagy nyomot a dolog, talán magadra gondoltál - nem tudom, nem is érdekel, szerintem szálljunk le egymásról és kész

Tudod, nagy igazság, hogy a vélemény olyan, mint egy seggluk... mindenkinek van, de senki sen kivancsi a masikéra.... (leszámítva a buzulósokat, de most nem így értem)

Mondtam már, hogy vannak dolgok, amik nem változnak - ide tartozik a mi személyes ellenszenvünk is. Jó lenne, ha tovább látnál az orrodnál és nem vígasztalnád magad azzal a hittel, hogy szegény hajnika csóró és fáj neki négyszáz forint.... nem erről van szó, sose volt erről szó - ezek ilyen hülye elvek meg ilyen szarok, amik miatt a magamfajta bizonyos réteggel nem érti meg magát, mert nekik felfoghatatlan a másfajta látásmód és ennyi... de ne akard ezt a párbeszédet folytatni, nem hiszem, hogy nyilvánosan kéne, privibe meg már lebeszéltük, két éve beletapostam a lelkedbe, és azóta nem vagy képes felfogni a dolgokat. Én értelek téged/titeket/mindekit, de hagyjuk már ezt - elkerüljük egymást jó nagy ívben, ahogy tavaly kérted a Mocskot, hogy "kérem hagyja el a rendezőség területét" ami egy kempingasztal volt a tali bejáratánál - mindegy... el is hagytuk, most is elhagyom...

Link to comment
Megosztás:

"Gyerekkedvezmény: fizetendő árból levonásra kerül 410 Ft/éj/gyerek (18 év alatt) - vagyis IFA mentességet élveznek a gyerekek!"

ez a válasz erre a kérdésre jött, ami nagyjából ugyanaz, mint a te kérdésed, hiszen a 17 éves és a 3,5 éves is 18 év alatt van:

18év alatti gyerekekkel hogy áll a belépés? :unsure: esküszöm nem emlékszem, hogy volt tavaly... csak fizettünk, és bementünk - de hogy mennyit, azt nem tudom... és ha csak egy főt vihetek be kedvezményesen, akkor mi van, ha két gyerekkel megyek...?

(ezt most azért kérdezem, mert nem tudom, hogy töltsem ki a táblázatot - tavaly sátraztunk, ott nem volt érdekes - de nem látom, hogy gyerekekről is szólna az excel tábla.... :ph34r: )

:) szóval.... :) de lehet, hoyg csak pontatlan volt a válasz :)

(huh... Tomika már 3,5 éves... :blink: őrület, hogy rohan az idő.... :blink: )

Link to comment
Megosztás:

"Jó lenne, ha tovább látnál az orrodnál és nem vígasztalnád magad azzal a hittel, hogy szegény hajnika csóró és fáj neki négyszáz forint...."

hehehe ,mivel úszómedencés mindenel felszerelt házat béreltünk szerintem ez nem áll fent :)

ha valakinek meg valami nem tetszik benned az velem beszélje meg...

Link to comment
Megosztás:

Ezek a dolgok így mennek: ;) :icon1:

a kerdes: hany forumozo kell egy villanykorte kicserelesehez?

1 aki kicseréli a villanykörtét és beírja, hogy ki lett cserélve

14 aki megosztja a hasonló tapasztalatait a villanykörte cserélésről, és hogy hogyan lehet más módon is kicserélni

7 aki figyelmeztet a villanykörte cserélés veszélyeire

1 aki az egészet átrakja a világítás topicba

2 aki nem ért egyet ezzel és átrakja az elektromosság topicba

7 aki felhívja a figyelmet a nyelvtani hibákra a villanykörte cserélésről szóló hozzászólásokban

5 aki flame-eli a nyelvtanárokat

3 aki kijavítja a nyelvtani hibákat a flame-ekben

6 aki vitázik azon, hogy "villanykörte" vagy " villany körte" másik 6 aki hülyének ítéli ezt a 6-ot

2 gyártásban jártas mérnök, aki felvilágosítja a csoportot, hogy a helyes kifejezés a lámpa

15 mindent tudó aki azt állítja, hogy dolgozott az iparágban, és a villanykörte kifejezés teljesen korrekt

19 hozzászóló aki azt mondja, hogy ez a topic nem a villanykörtékről szól és legyenek szívesek a beszélgetést egy villanykörtés topicban folytatni

11 aki megvédi a hozzászólásokat, mert mindannyian használunk villanykörtét ezért a hozzászólások idevágóak a fórumba

36 vitázik azon, hogy melyik módszer a legtökéletesebb a villanykörte kicserélésére, hol lehet megvenni a legjobb villanykörtéket, melyik márkájú villanykörte a legjobb ehhez a technikához, és melyik márka hibás

7 aki hivatkozásokat ír be, ahol különböző villanykörtékről lehet látni példákat

4 aki megállapítja, hogy az előző hivatkozások nem jók, és beírja a jó hivatkozást

3 aki olyan hivatkozásokat ír be amiket a beírt hivatkozások alapján talált

és ezek alapján hozzákapcsolható a villanykörte a fórumozó csoporthoz

13 aki belinkeli az összes hozzászólást, az összeset idézőjel közé véve odaírja, hogy "én is"

5 aki beírja, hogy nem fog többet írni, mert nem tudják többé kezelni a villanykörte problémát

4 aki azt mondja, hogy "nem beszéltük már meg ezt nem sokkal ezelőtt?"

13 aki azt mondja, hogy "csinálj inkább egy Google keresést a villanykörtékre, mielőtt kérdezel a villanykörtékről"

1 aki az eredeti hozzászólásra válaszol mától 6 hónap múlva, így újrakezdi az egészet

Link to comment
Megosztás:

ez a válasz erre a kérdésre jött, ami nagyjából ugyanaz, mint a te kérdésed, hiszen a 17 éves és a 3,5 éves is 18 év alatt van:

(huh... Tomika már 3,5 éves... :blink: őrület, hogy rohan az idő.... :blink: )

Na azért vitatkoznék ezzel, hogy a 17=3,5 évessel. :smartass: ( 17 évesen már erősen csajozni fog Tomika,most még csak ölelgeti a nőket :D )Hiszen ő még kicsi, nem igazán "fogyasztó" vendég. Ő nem az Opelek és a társaság miatt megy, hanem mert ez egy "nyaralás" neki. Szóval azért kérdeztem, mert vannak helyek, strandok, kempingek ahol x év alatt nem kell fizetni a gyerekeknek belépőt.

Link to comment
Megosztás:

ugyanezt mondtam, csak más oldalról :) kérdeztem, hogy 18 év alatt mi a helyzet, és erre ez a válasz jött, nem volt benne rangsor még másodszorra sem, hogy 18-14, 14 alatt stb... 410kedvezmény és kész... így jött ki a 17=3,5 - ugyanakkor elképzelhető, hogy azért jött így a válasz, mert arra gondolt esetleg, hogy nekem a Makett mindjárt tölti a 18at, és az valóban tökmindegy (bár én úgy általában kérdeztem, hiszen nem csak nekem van gyerekem, sőt másoknak sokkal kisebbek vannak :) )- de felteszem, ha így is volt, akkor lesz ez az info korrigálva... :unsure:

Tomika ölelgeti a csajokat? :D nocsak :D most lelki szemeim előtt megjelent, ahogy róla készülnek majd a legnagyobb sztárfotók, ahogy a cicis csajokkal flörtöl :D ő lesz a legbátrabb, aki fogdosni is meri, ésmég haragudni sem fog rá senki :D ez a jó a gyerekkorban - a felnőttkorban meg az, hogy olyan gyerekjátékot veszel magadnak, amilyet csak akarsz, nem a szüleid döntik el :evilgrin:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.