Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

manta

Recommended Posts

Ez nem hangzik valami bizalomgerjesztően. :D De köszi a választ. :lol:

Sokan csináltak már ilyet. VW golfét is fel lehet heggeszteni és utána olajos kéziféket kell ráműteni, vagy F Astráét is fel lehet rakni. Volt aki komplett öt csavaros commodore futóművet rakott alá a BMW 630CSI hátsó tárcsafékjeivel stb... Ha gyárit szeretnél akkor Ascona 400 vagy Manta 400 hátsó híd kell alá, de olyan sehol sincs.

Inkább előre tegyél valami nagyon jó féket pl turbó calibra, vagy omega mv6-ét.

Nekem a turbó calié volt fenn.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 829
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hali.

Segítsetek már nekem lécci kicsit, B Mantára szeretnénk hátra tárcsaféket, mi a megoldás? Persze úgy, hogy legyen kézifék is meg normálisan működjön stb. Előre is köszi.

ha kell van komplett szettem manta hätso hidra kezifek minden müködik uj tärcsäk :D

Link to comment
Megosztás:

Sokan csináltak már ilyet. VW golfét is fel lehet heggeszteni és utána olajos kéziféket kell ráműteni, vagy F Astráét is fel lehet rakni. Volt aki komplett öt csavaros commodore futóművet rakott alá a BMW 630CSI hátsó tárcsafékjeivel stb... Ha gyárit szeretnél akkor Ascona 400 vagy Manta 400 hátsó híd kell alá, de olyan sehol sincs.

Inkább előre tegyél valami nagyon jó féket pl turbó calibra, vagy omega mv6-ét.

Nekem a turbó calié volt fenn.

Köszi a választ, de nekem kéne amúgy, csak közvetítek. Ezt is elmondom a srácnak.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Igenis Kapitány! :)

Hát akartalak hívni, hogy tök időben indultál haza, mert utánna gyakorlatilag végig szar, havazós idő volt. Én amúgy meggyógyultam, a család visszasírja a hangnélküliségemet - főleg azért, mert az alatt a pár nap alatt annyi mondanivaló szorult belém, hogy még mindig nem tudtam mindent kibeszélni. :D

Autók: hát először is Mrmantára rátört valami furcsa érzés, mert megemlítette, hogy kezdi zavarni,hogy az omegát csavarhúzóval kell beindítani :blush: én eddig azt hittem, hogy ezt tök normálisnak tartja...

400-as: amint a szomszéd ellapátolja a több köbméternyi szemetet a kocsi mögül, hozzuk át, és lógatjuk be a motort.

Enyém: meg lesz csinálva az 1,9 2,2re (amint lesz cucc hozzá), és amellett vezérlést cserélünk a rtomi motorján, mert az elég gyanúsan jónak tűnik.

Szóval így lesz minden, mint a búcsúban :lol:

Én egyébként sokkal nyugottabb vagyok autóügyben, mióta rávetted a férjemet, hogy el kell hozni a szajrét :D ezúton is köszi :D

Link to comment
Megosztás:

Idezet Manta "Én egyébként sokkal nyugottabb vagyok autóügyben, mióta rávetted a férjemet, hogy el kell hozni a szajrét :D ezúton is köszi :D"

akkor jol belekell huzni hogy lachäzän összenezzük a manta 400 VS ascona :D

Örülök hogy jobban vagy majd csiripelsz nekem ha az othoniak unjäk :lol:

Läncot tessek kicserelni az csak 2 oräs melo :)

es kihivhatod Gelkot :D

:blush:

Link to comment
Megosztás:

Örülök hogy jobban vagy majd csiripelsz nekem ha az othoniak unjäk :)

Fogod te még ezt a kijelentést megbánni :lol:

Läncot tessek kicserelni az csak 2 oräs melo :D

es kihivhatod Gelkot :D

:blush:

Majd lezavarom Lacit a málnásba :D aztán elpicsázzk Gelkót! Ha nem megy gyorsulásban, akkor csak úgy simán, puszta kézzel :D

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.