Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

manta

Recommended Posts

  • Hozzászólások 829
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 weeks later...
A boombasstik-nál a manta tükör darabja 1990Ft! :supz: :prayer: :smt038

Az nekem is nagyon tetszett, hogy oda volt írva: Manta tükör

Az árú annál kevésbé. Nem ér egy ft-ot sem. Már új korában olyan jó, hogy nem lehet állítani. Ha kilazítod, hogy lehessen akkor lötyög menet közben és elállítódik. Ha meghúzod a csavart, akkor eltörik magától, mert olyan vékony és rideg anyagból van.

Maradjunk annyiban, hogy messziről olyannak tűnik mint 1 Manta tükör.

Link to comment
Megosztás:

szia,

Ha ezüst szinűre gondolsz és nem feketére akkor többünknél a Lada kéderfeszítő a megoldás.

Nem teljesen szürke, hanem egy kicsit kékes, viszont van és könnyen beszerezhető, szinte bármelyik nagyobb Ladás alkatrészesnél. Igaz nem gyári, de van és NémetO.ban se biztos, hogy találni eredeti krómszürkét, Ebayen még egyszer se láttam... igen ez egy kompromisszum.

Itt Kecsón a Légrádinál vettem. Ladára egy szélvédőhöz pont elég egy karika, nekünk nem minden esetben. Ja és vigyázni kell, hogy melyiket veszed meg mert ugye össze van göngyölve, és ez hullámossá teheti a kéderfeszítőt, ha van rá lehetőség válogass vagy hagyd ott, ha nem tetszik az állapota és keresd máshol.

Kb 3 karika kell belőle de előszörre vegyél csak kettőt, aztán ha kell még menj vissza érte. kb 1200 ft egy adag, nem pontosan illeszkedik mert szélesebb mint a gyári, van oldalt egy kb 5mm-s "szárnya" amit szikével le kell vágni. (ez macerás meló, az egész szetthez kell vagy két új szikepenge, meg újjakra nagyon vigyázni!!) ja és a másik oldalán is van egy kisebb "szárnya" azt is le kell vágni. De a legjobb ha faragsz egy tíz centis darabot és bepróbálod.

A befűzése egy kis gyakorlással könnyűnek mondható, úgy 1-2 centinként kell "kígyózó" mozdulattal, kicsit jobbra majd balra közben a kéder nútja alá feszítve, nem kell segédeszköz, csak megsérti a kédert. A sarkokon a fém fedőlemez alá kicsit jobban meg kell faragni, hogy a fém később ne essen le.

Millllllllliószór szebb lesz tőle.

Elsőre nem jutott eszembe mi az a kéderfeszítő, valami hiperspéci mechanikus eszközre gondoltam, aztán jutott eszembe hogy hiszen én ezzel tavaly már mókáztam... :(

Link to comment
Megosztás:

A Ladáé pont megfelel, ahogy azt Berlina kolléga részletesen ismertette! :(

Nekem annó egy délutánom ráment (meg 2 napig nem éreztem a hüvelykujjam), de nagyon szép lett.

Sajnos azonban cirka 3 év alatt kiszítta a nap, úgyhogy most már nem csillog úgy, mint kéne! :lol:

(Meg sarok takarókat is kellett gyártanunk, ezek is berozsdáltak már...) :lol: :lol:

Jó munkát! :lol:

Ui: Újjakra vigyázni a vágásnál!!

Link to comment
Megosztás:

Koszi NFS. Megprobalom hatha ossze jon. Arra van valami tanacsotok, hogy mivel erdemes lefesteni ami birja kikepzest? Nekem inkabb fekete verzioban kellene. Illetve lehet, hogy istenkaromlas, de a tetorol az esovetot le lehet szedni ugy, hogy ne kelljen kozelebbi ismeretsegbe kerulnom a karosszeria lakatos foglalkozasu illetovel? :?:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Ha már ilyen témánál vagytok, akkor lenne egy nagy kérdésem.

Következő a gondom: van egy kétajtós Ascona B-m és a hátsó oldalablakok eredetileg nyithatóak, viszont elfáradt a ragasztó a kis fémpöckökön 20 év után. Sajna akármilyen ragaccsal próbálkoztunk, elég nagy a terhelés és nem bírta sokáig. Nemrég láttam 1-2 autón fixre berakott ablakot és ehhez kéne nekem tanács, hogy lehetne megoldani, mert ázik. :(

Ha valaki tud segíteni, előre is kösz.

üdv: muck

Link to comment
Megosztás:

helo Muck

van itt nekem egy 2a B Asci fix hátsóablakokkal, gyárilag volt ilyen is olyan is, gondolom felszereltségi dokjozattól függően fix vagy szellőzős.

Az ablakok még benn vannak, kivenni viszont ne merem, még nincs hozzá célszerszámom, és még csak egyszer láttam hogy kell kivenni.

Karosszériás sem tudja hogy kell ragasztani azt klipszet az üveghez? Ablaküveges szaki?

Link to comment
Megosztás:

Hi Berlina.

Mennyire van szétkapva az az autó?

Értem ezalatt azt, hogy áruba tudod-e/akarod-e bocsátani az ablakokat.

Persze ha fészerben áll akkor nem gond, mert nem fog ázni. :(

Jut eszembe, júli 30.án megyek Kecskemétre, onnan meg Nagykőrös csak egy köpés. :lol: Esetleg összefuthatnánk ha van kedved.

üdv: muck

Link to comment
Megosztás:

oké, nekem az az ablak nem kell, enyém 4a.

Bontva lesz ez a 2a, aztán dobozolva, megy tarcsiba az összes alkatrésze.

jó gyere, itthon leszek,

megegyezünk, ha van már kukába való vagy működő karbid, (szinte bármilyen) elhozhatod,

Csak úgy gyere, hogy te szeded ki, mert én nem vállalom... :(

üdv

Zoli

Link to comment
Megosztás:

Need, mi a kódja?

Kenn-Nummer Fahrzeugtyp Motor/Getriebe

96 002 017 Kadett D / Ascona C 13S / MT ab 08/81

96 002 018 Kadett D / Ascona C 13S / AT ab 08/81

96 002 101 Kadett D / Ascona C 16S / MT ab 08/81

96 002 102 Kadett D / Ascona C 16S / AT ab 08/81

96 002 109 Manta B / Rekord E 18S / MT ab 04/82

96 002 110 Manta B / Rekord E 18S / AT ab 09/82

96 002 117 Kadett D / Ascona C / Manta B 13S / MT ab 09/82

96 002 118 Kadett D / Ascona C / Manta B 13S / AT ab 09/82

96 003 105 Kadett D / Ascona C S16S / MT von 10/81 bis 02/83

96 003 106 Kadett D / Ascona C S16S / AT von 10/81 bis 02/83

96 003 111 Kadett D / Ascona C S16S / MT ab 02/83

96 003 112 Kadett D / Ascona C S16S / AT ab 02/83

96 007 001 Ascona B / Manta B / Rekord E 20S / MT / ohne Klimaanlage

96 007 002 Ascona B / Manta B / Rekord E 20S / AT / ohne Klimaanlage

96 007 007 Ascona B / Manta B / Rekord E 20S / MT / mit Klimaanlage

96 007 008 Ascona B / Manta B / Rekord E 20S / AT / mit Klimaanlage

96 008 005 Ascona B / Manta B / Rekord E 20N / MT / ohne Klimaanlage

96 008 006 Ascona B / Manta B / Rekord E 20N / AT / ohne Klimaanlage

96 008 015 Ascona B / Manta B / Rekord E 20N / MT / mit Klimaanlage

96 008 016 Ascona B / Manta B / Rekord E 20N / AT / mit Klimaanlage

96 010 017 Kadett D 13S / MT von 04/81 bis 08/81

96 010 018 Kadett D 13S / AT von 08/79 bis 08/81

96 010 023 Ascona B / Manta B 13S / MT ab 01/80

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.