Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Ugyanilyen gépem van nekem is! :wink:

Nekem is nehezen indul,most lesz vezérléscsere a héten ha szerelő ráér!

Mennyi km van a tiédben?

Ah... ne is mondj ilyet, az enyémben még nem akarok a vezérléshez hozzá nyúlni, habár azt nemtom pontosan mikor volt benne cserélve vez.szíj (ezt pontosítom a volt szomszéddal :D ). Idén nyáron még szívem szerint kihúznám nagyobb munkálatok nélkül :P Amúgy most már több mint 220e km van benne amiből 15e-t én rámoltam bele.

Üdv.: ujjzol

Ui: Az avatar-odon lát6tjuk a tiedet?

Link to comment
Megosztás:

Ah... ne is mondj ilyet, az enyémben még nem akarok a vezérléshez hozzá nyúlni, habár azt nemtom pontosan mikor volt benne cserélve vez.szíj (ezt pontosítom a volt szomszéddal :D ). Idén nyáron még szívem szerint kihúznám nagyobb munkálatok nélkül :P Amúgy most már több mint 220e km van benne amiből 15e-t én rámoltam bele.

Üdv.: ujjzol

Ui: Az avatar-odon lát6tjuk a tiedet?

Nem,de hasonló ehhez,színben stb.

Ha lesz lové ilyen lesz! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Nem,de hasonló ehhez,színben stb.

Ha lesz lové ilyen lesz! :wink:

Hya, ezzel én is így vagyok, én is szeretném egy kicsit "kipofozni" :D

De a külsejét illetően van egy egyenlőre fontosabb tartozásom feléje, nemrég sajna ki kelett csréltetnem a két hátsó sárvédő ívet meg az üa. beömlőt, ez a tipikus F Astra "betegéget" elkaptuk mi is, sőt már úgy vettem. Azt mondotta volt az előző gazdája, h azt majd én megcsináltatom ha akarom, én meg perszehogy. :D Így is már elég előrehaladott volt a rothadás, de mostmár ok, tettem hátra is műanyag sárvédődobokat, úgyhogy ilyen téren nem kívánnék többet foglalkozni vele (ha ezt gyárilag is lefutották volna nem lenne senkinek ilyen nyűgje). Csakhogy a fényezésre már nem futotta a zeksönböl, azt mostanában szeretném megejteni, aztán egy full polír, meg 1-2 optise tunning :wink:

Persze család melett ez már koránt sem olyan egyszerü és nem belátható az ilyeneknek az ideje, de van ugye az a fontossági sorrend...:P

Üdv.: ujjzol

Link to comment
Megosztás:

Skacik! Megnéznétek Nekem a jobb sárvédő belső borítása dupla vagy szimpla Nektek ? Pontosabban lehet látni ha benéztek a keréknél a szíj tárcsáját vagy műanyag van végig belül a dobba ...

Remélem világos voltam :D

Ujjzol mennyibe sikerült megcsípned a verdát ?

Link to comment
Megosztás:

Skacik! Megnéznétek Nekem a jobb sárvédő belső borítása dupla vagy szimpla Nektek ? Pontosabban lehet látni ha benéztek a keréknél a szíj tárcsáját vagy műanyag van végig belül a dobba ...

Remélem világos voltam :D

Ujjzol mennyibe sikerült megcsípned a verdát ?

Hi!

Megnéztem, én látom az enyémen a tárcsát, de ott van az olajszűrő is, úgy.h az sz.tem így ok (mármint különben nem férnél akna nélkül hozzá).

A vas amúgy 6K-ban volt jószomszédi alapon :P De sajna már majdnem +1K körül járok a hátsó elemek kikasznizását illetően (a műanyag dobokkal 1ütt). A fényezéssel meg is lesz az az 1K :D

üdv.: ujjzol

Link to comment
Megosztás:

nem tom

ékszíj takarólemez a doblemezben :-)

tudni fogják, miről van szó :wink:

Mégiscsak félreértettem :oops: de a lényegen nem változtat, nálam is lehet látni a tárcsát.

Senki nem tudja hogy lehet szétszedni egy '92-es Astrának a visszpillantóházát...??? :D

Üdv.: ujjzol

Link to comment
Megosztás:

Pénteken porrá zúztam a bal oldalit egy oszlopon :roll:

Ugyan ezt a megoldást nem ajánlom neked is, de kérdezz nyugodtan ! :P

Hol akadtál el ?

ui: de mondjuk inkább itt : http://www.opelforum.hu/viewtopic.php?t=17&start=5205

Mostaz1cce had kérdezzek itt...! :D olvasok több topic-ot is párhuzamosan az elejétől, hogy felzárkózzak, de mindet nem tudom rövid időn belül elolvasni, ezért kérdezgetek közben. Amúgy az eddigiekből is sokat tanultam, amiért köszönet nektek! :notworthy:

Nah szóval az a helyzet, h nem todom belülről állítani mert az a vacak ami lökdösi a tükröt mikor állítani akarom, kiesett a helyéről. Ha csak a tükör lapot pattintom ki a házból kevés, mert úgy még nem férek hozzá. Magát a tükör házát és azt a "háromszög" alakú részt, amivel rögzítve van az egész a kasznira, kellene v.hogy szétválasztanom egymástól. Gondolom így, a másik irányból egyszerűen be tudnám pattintani a helyére azt a kis kart.

Bocs ha hosszú és körülményes vagyok, de remélem érthető volt :D

Köszi: ujjzol

Link to comment
Megosztás:

öcssééém mit össze tököltök :D

fogod belül kipattintod a csipogónál lévő műanyag 3szöget, alatt 3 csavar kiteker és máris lenn van a cucc és hozzáférsz.

Belülről könnyebb lesz visszapattintani :wink:

Pista bevigyem holnap Antihoz a tükröt?

Link to comment
Megosztás:

öcssééém mit össze tököltök :D

fogod belül kipattintod a csipogónál lévő műanyag 3szöget, alatt 3 csavar kiteker és máris lenn van a cucc és hozzáférsz.

Belülről könnyebb lesz visszapattintani :wink:

Pista bevigyem holnap Antihoz a tükröt?

Félreértettél :P Leszedtem a visszapillantót, pont úgy ahogy Te is írtad, de így még nem lehet hozzáférni a belsejéhez! :D

A leszerelt, komplett visszapillantót kéne még tovább bontani, legalább 2 darabba! Így 1 darabban sehogy sem tudtam belevarázsolni azt a kis karocskát ami a tükörlap mögött kéne legyen.

De ha tudsz v.mit adakozz légyszi'!:D

Köszi: ujjzol

Link to comment
Megosztás:

Na kész a vezérléscsere,vizpumpám már nagyon ki volt,cseppent is,szal megérett a cserére!

40E volt cakk-pakk,mostmár nyugodtan járok vele! :wink:

Ujjzol:Pont ilyen szinű a gépem nekem is!!! :supz: :partyman:

Faja! Lehet, h te is azzal jársz amivel én...? :toothy7:

Visszapillantót nem szedtél még szét véletlenül? :roll:

Üdv.: ujjzol

Link to comment
Megosztás:

Faja! Lehet, h te is azzal jársz amivel én...? :toothy7:

Visszapillantót nem szedtél még szét véletlenül? :roll:

Üdv.: ujjzol

Hát ha csak azt szédszedésnek nem veszem,hogy egyszer garázsban lelöktem a tükröt a helyéről?! :D

Nem,sajnos ebben nem tudok segiteni,de szerintem ha szombaton eljösz Fótra,tuti lesz aki segít rajtad! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Hát ha csak azt szédszedésnek nem veszem,hogy egyszer garázsban lelöktem a tükröt a helyéről?! :(

Nem,sajnos ebben nem tudok segiteni,de szerintem ha szombaton eljösz Fótra,tuti lesz aki segít rajtad! :wink:

Sajnos nem megy, melózom és nálam az reggel 8tól este 8ig tart. :smt010 Ráadásul Fót itt van a kertek alatt. :(

De maj' legközelebb...

Kíváncsi lennék egy ilyen "sok Opelos összegyűl egy helyre" megmozdulásra :lol:

Üdv.: ujjzol

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.