Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sport kipufogódob és króm vég


Walcon

Recommended Posts

  • Hozzászólások 652
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 3 weeks later...

Üdvözletem!

Abban szeretném a segítségeteket kérni hogy tervezem valami jó kipufogó-dob feltételét!Ki milyet ajánl?ilyen dupla kerek csövü-re gondoltam konkrétan,de nem mennék el csak max 30 ezerig!Aki tud azt kérem segítsen!és a megvételét pedig Pesten tervezném tehát ha lehet akkor ne Nyíregyházai címet adjatok Laughing köszönöm előre is!G Astrára lesz!Üdv

Link to comment
Megosztás:

Üdvözletem!

Abban szeretném a segítségeteket kérni hogy tervezem valami jó kipufogó-dob feltételét!Ki milyet ajánl?ilyen dupla kerek csövü-re gondoltam konkrétan,de nem mennék el csak max 30 ezerig!Aki tud azt kérem segítsen!és a megvételét pedig Pesten tervezném tehát ha lehet akkor ne Nyíregyházai címet adjatok Laughing köszönöm előre is!G Astrára lesz!Üdv

ennyi pénzért sztem használtat kapsz, esetleg carstyling.hu meg duen.hu-n szétnézni az adok veszekben...de az ugye lutri...mint az 5 vagy 10e ft-os gsi dob amin akkora repedés volt, hogy befért a Nagy Brehm könyv (najo akkora nem)

és ugye a jómunásemberek sem dolgoznak ingyér.....

Jano dob olcsóbb, ott talán kijön ennyiből de nekem a Kipufogo klinika jobban bejött viszont ők drágábbak

Link to comment
Megosztás:

ennyi pénzért sztem használtat kapsz, esetleg carstyling.hu meg duen.hu-n szétnézni az adok veszekben...de az ugye lutri...mint az 5 vagy 10e ft-os gsi dob amin akkora repedés volt, hogy befért a Nagy Brehm könyv (najo akkora nem)

és ugye a jómunásemberek sem dolgoznak ingyér.....

Jano dob olcsóbb, ott talán kijön ennyiből de nekem a Kipufogo klinika jobban bejött viszont ők drágábbak

Tehát amit árulnak 27 ezer forintért az lóf*szt nem ér?vagy mit fogok érzékelni?nem lesz hangja?vagy túl nagy hangja lesz?Igazából nekem valami kis diszkrét hang kéne mondjuk 3000-res fordulatig aztán onnan jöhetne meg az az igazi hang amire élvezek!

Link to comment
Megosztás:

www.proex.hu

www.mongoose.hu

www.phoenixpower.hu

http://autotuning.lap.hu

http://web.axelero.hu/dudasdob/

www.kipufogo.hu

nézz szét!

Én személy szerint a Proexet ajánlom még mindig....a 30 rongyba ott tuti kijössz....de a többinél is valszeg!Csao

Lacee

Newl cartárs!Itten tesen szétnézni.Felhívni, informálódni.Sajnos ez ilyen utánajárós.Mondjuk Opel16V a Dudásdobnál csináltatta a versenyverdájára dobot.Esetleg őket is felhívni!S, olyat csinálnak neked, amilyet gondolsz.S, annyiért, nemutolsó sorban! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Tehát amit árulnak 27 ezer forintért az lóf*szt nem ér?vagy mit fogok érzékelni?nem lesz hangja?vagy túl nagy hangja lesz?Igazából nekem valami kis diszkrét hang kéne mondjuk 3000-res fordulatig aztán onnan jöhetne meg az az igazi hang amire élvezek!

milyen autod van? mert 27ért kb ezekből nem sokat fogsz kapni...esetleg a diszkrét hangból :lol:))))

vagy coupe cartársnak van proex dobja (asszem neki csak egy dob van felrakva) és az övé nagyon kellemes hangu...de az nem a 27ezres kategória :))))

szóval csodák nincsennek.....

Link to comment
Megosztás:

milyen autod van? mert 27ért kb ezekből nem sokat fogsz kapni...esetleg a diszkrét hangból :lol:))))

vagy coupe cartársnak van proex dobja (asszem neki csak egy dob van felrakva) és az övé nagyon kellemes hangu...de az nem a 27ezres kategória :))))

szóval csodák nincsennek.....

Astra G-m van!és kérdésem még továbbá az lenne hogy ami szar abban mi szar?Kicsi a hangja?vagy túl nagy a hangja?vagy micsoda?

Link to comment
Megosztás:

Én felhívnám őket.. http://www.janokipufogo.hu

sztem nagyon jól dolgoznak.. az árak meg sztem alakíthatóak.

Érdeklőd meg... hátha tudnak segíteni.

Vagy kérdezd meg gsitomit. neki ma raktak fel egy dobot, hogy mennyi volt. ha nem indiszkrét neki.

Értem köszönöm!De engem azonban továbbra is az érdekelne hogy egy szar dob-ban mi a szar?mondjuk gondolok itt egy 26 ezer forintosra amit épp a minap vettem meg majdnem de aztán inkább visszaküldtem! :roll:

Link to comment
Megosztás:

Értem köszönöm!De engem azonban továbbra is az érdekelne hogy egy szar dob-ban mi a szar?mondjuk gondolok itt egy 26 ezer forintosra amit épp a minap vettem meg majdnem de aztán inkább visszaküldtem! :roll:

Az anyag, nem olyan jóóóóv, amiből készül.

Szerintem, ennyiért rozsdamentes acélból készült dobot nem fogsz kapni.

Esetleg márkásabb dobokból is max. valamilyen, ölég nagy kedvezményes ár esetén fére bel 1 univerzális dob, amit valahogy felraknak a kocsidra.

Az igazán drága a tipusspecifikus, márkás dob.

Link to comment
Megosztás:

Értem köszönöm!De engem azonban továbbra is az érdekelne hogy egy szar dob-ban mi a szar?mondjuk gondolok itt egy 26 ezer forintosra amit épp a minap vettem meg majdnem de aztán inkább visszaküldtem! :roll:

Nem sz@r az, csak picit gyengébb minőség, vagy olcsóbbak a felhasznált anyagok.

Azt meg végképp ne várd el amit szeretnél, hogy 3000ig csöndes aztán meg hörgés :lol:)))))

Esetleg középdob cserével jöhet az ordítás de az már alapjáraton is hangos lesz sztem...

Link to comment
Megosztás:

Nem sz@r az, csak picit gyengébb minőség, vagy olcsóbbak a felhasznált anyagok.

Azt meg végképp ne várd el amit szeretnél, hogy 3000ig csöndes aztán meg hörgés :lol:)))))

Esetleg középdob cserével jöhet az ordítás de az már alapjáraton is hangos lesz sztem...

Tehát ezzel azt akarod mondani hogy hangos lesz?Nem baj az!Az meg hogy a felhasznált anyagok gyengébb minőségüek az engem nem érdekel teljesen hiszen ez lesz az első sport dobom biztosan tetszeni fog akármilyen! csak azt akarnám elkerülni hogy ne legyen k*rva hangos.

Link to comment
Megosztás:

Tehát ezzel azt akarod mondani hogy hangos lesz?Nem baj az!Az meg hogy a felhasznált anyagok gyengébb minőségüek az engem nem érdekel teljesen hiszen ez lesz az első sport dobom biztosan tetszeni fog akármilyen! csak azt akarnám elkerülni hogy ne legyen k*rva hangos.

ha csak egy sima dobot raksz fel az nem lesz hangos sztem kb pont, hogy hallani fogod a kipuffodat (halk morgással)

ezt most a gyári dob kb. elnyomja

de ha hangosat akarsz akkor középdob csere egyenes csőre.... 8) 8)

(ezt én nem vállaltam be mert sztem a gsi-n belehülyültem volna...ugye Anti? :lol:)

Link to comment
Megosztás:

ha csak egy sima dobot raksz fel az nem lesz hangos sztem kb pont, hogy hallani fogod a kipuffodat (halk morgással)

ezt most a gyári dob kb. elnyomja

de ha hangosat akarsz akkor középdob csere egyenes csőre.... 8) 8)

(ezt én nem vállaltam be mert sztem a gsi-n belehülyültem volna...ugye Anti? :lol:)

És az a halk morgás az sportos jellegü lesz legalább?középdobot semmiképpen nem akarom kicserélni mert túl nagy hang nem kell!meg én azért is tippelek arra amit te mondasz(hogy nem lesz nagy hangja tőle), mert ezek az autók már le vannak szabályozva hogy mennyit adhat ki magából nem?a sport hátsó dob maximum erősít rajta egy pöttyet de smemi extra!nem?

Link to comment
Megosztás:

De ha 1 év után lehervad az autóról, sztem elég bosszantó lesz!Sztem! :roll:

Ebben teljesen igazad van,csak jelenleg ennyi pénzem van és több nem is lesz(30k) egy darabig.és azért a gyári vég az elég karcsu egy kezdeti sportossá tételhez!Ha meg lehervad róla akkor majd úgy gazdálkodom hogy ezt is belevonom majd a költségvetésbe hogy esetleg ez elkúródhat és akkor félreteszek egy komolyabb rendszerre egy kis mannát!

Link to comment
Megosztás:

Ebben teljesen igazad van,csak jelenleg ennyi pénzem van és több nem is lesz(30k) egy darabig.és azért a gyári vég az elég karcsu egy kezdeti sportossá tételhez!Ha meg lehervad róla akkor majd úgy gazdálkodom hogy ezt is belevonom majd a költségvetésbe hogy esetleg ez elkúródhat és akkor félreteszek egy komolyabb rendszerre egy kis mannát!

akkor viszont vedd tanulópénznek azt a 30k

legalább szerzel egy kis tapasztaltot személyesen is

cégekkel meg dobokkal is

aztán meg majd ha összejön nagyobb lóvé akkor hajrá

Link to comment
Megosztás:

akkor viszont vedd tanulópénznek azt a 30k

legalább szerzel egy kis tapasztaltot személyesen is

cégekkel meg dobokkal is

aztán meg majd ha összejön nagyobb lóvé akkor hajrá

hááát ja!tanulópénznek ez talán nekem kicsit sok főleg akkor ha felteszem majd és nem történik semmi csak ott figyel az új vég és a hang ugyanaz marad!akkor azt hiszem lecidázom magam rögtön!

Link to comment
Megosztás:

hááát ja!tanulópénznek ez talán nekem kicsit sok főleg akkor ha felteszem majd és nem történik semmi csak ott figyel az új vég és a hang ugyanaz marad!akkor azt hiszem lecidázom magam rögtön!

látod erre van a fórum 8)

itt már sokan megfizették ezt a tanulópénzt, gyült is össze némi tapasztalt

szóval ahogy momc mondta fogtündér, mikulás és csodák nincsennek :lol:

de a Te autód a Te döntésed

Link to comment
Megosztás:

A nagy hangtól már sportos is lez az ótó? Azt hittem, hogy oda nagy motor kell, erővel, de lehet, h tévedtem.

Ilyen erővel egy Ikarus busz hihetetlen sportos, mert bazi hangos. :lol:

Ha már kötöszködsz had kérdezzem már meg hogy honnan tudod milyen az autóm jelenleg? :evil:

Link to comment
Megosztás:

Érdemes nézelődni azért pl Duen, és tsain, v. használtautó alkatrész szakaszán, mert szoktak lenni használt, de használható Remus dobok is!Amúgy amíg benne van a katalizátor, meg egy huncutt középdob, addig nem kell csodákat várni.Amúgy 40e. körül már egész jó kis cuccosokat lehet venni.Pl. Mongus, és tsai!Nekem az F-re lett volna 35e. egy sportdob, duplakocka véggel, szerelve, centírozva.:-))Jelenleg a sportos hangról egy Astra F középdob, és egy sportvég gondoskodik, és azt profin teszi!Hangos amíg kell, aztán megszelidül.Szóval pont jó.Hozzátenném, egyenlőre.Ebből a dob 5e. volt, a véget pedig v.mikor az ősszel vettem 6e.-ért.Majd ha kész a Corsám, utána cserézünk.Addig a feeling u.a.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.