Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sport kipufogódob és króm vég


Walcon

Recommended Posts

Nem, de ezen kategóriájú fémek autókhoz kapcsolódóan leginkább kipufnál használatosak.

Továbbra is tartom a véleményem miszerint témáhozkötődő és hasznos információkat hallhattunk.

Sokkal-sokkal nagyobb offok vannak néha itt-ott.

Én is igazat adok neked, mert szerintem itt nem csak az a lényeg, hogy ki honnan és milyet vesz, hanem ha vesz már drága pénzért akkor mit kap érte és milyen minőségben.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • Hozzászólások 652
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 weeks later...
Elvileg van hely... meg gyakorlatilag is akár egy másik dobnak is, de az majd később!!! :( Most van fontosabb dolgom is.

Ja és köszi a grat-ot!

Értem én, értem.Agyalsz, hogy hogyan lehetne beleaplikálni az álltald megálmodott hátsó lökös toldatba a másik véget :) :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Az egyik barátom cseréli a kipufogórendszerét, (F.Stilo) most 2 x 2 van neki, ebből 2 x 1 lesz, mert a Cadamuro szoknyának csak kisebb a kivágása hátul... így felszabadulna neki 2 nagyon szép vég (90x70 ovál/kocka, na mindegy, szóval szép) :)

Jutányos áron átadná (kb. ingyen), szerintetek nem gáz egy 1.7DT teherautón egy dupla vég? Nem szeretném utána a közröhej "cicás autók" kategóriában látni a kocsit.... :P :( Segítsetek, kinek mi a véleménye?

Komplett gondoltam a dobot , ezt igy ahogy látod. :)

Csak az aggaszt, nem nézne e ki túl cicásnak? ;)

19 000 lenne.

Nekem sem igazán jön be a DTM vég, de legalább kicsit kockás, nem a fapad kerek... meg olcsó.... azért a B Omega elég gömbölyded itt + ott, egy dupla ovál szebb lenne.

Link to comment
Megosztás:

Fel kell próbálni, sztem jól állna az Ominak.Ma úgyis ezek az ovál, meg vékonyított ovál kipuffok a menők.Nem kell követni a trendet.De erősen hangfüggő, sztem.

Az igaz, hogy teljesen átlátni rajta, de az Astrámon is olyan volt. A rendszer maradna a gyári, így a kat. sokat fog rajta. Remélem :)

Link to comment
Megosztás:

Kerestem egy képet a kérdéses végről...

2x90k.gif

Csak a vég menne fel, diszkréten - nem akarok dobra költeni... most lefelé áll a vége (standard), ha egyenesen jön ki, mint ez, akkor jobban látni majd, hogy kormol? (mint minden dízel)

Várom a véleményeket, előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Hic! Szerintem pofás darab! :) Bár lehet elfogult vagyok, mert én is caravanos vagyok, meg astrám is volt, igaz f-es... de azon is ilyesmi volt... kép is van róla... nekem teccett!

Megnéztem, télleg nem volt rossz! Na jó, ezzel kiegyeznék. Még arra gondoltam, hogy lefotózom megfelelő szögből az autót és Photoshoppal rágyógyítom, aztán meglátjuk mit mutat.... majd ha lesz rá egy kis időm... :)

Link to comment
Megosztás:

Tiv én nem tenném az Omegára ezt, sztem nagyon nem illik rá

Nem unixban árulják?

Nagyon olcsónak tűnik, nekem 30 volt az Ulter ősszel, de már nem olyan, mint új korában. (most itt a külsőre gondolok, festés ilyenek)

És Tiv, olyat vegyél ami NEKED tetszik, ne a mi kedvünkre vegyél dobot.

Link to comment
Megosztás:

TIV: csodákat azért ne várj tőle, jó dolog, hogy olcsó, de ha nem tetszik....szerintem érdeklődj még pár helyen...hasonló árban találsz olyat ami a fogadnak való!!

HIC: a Brutus Sound-nak a gyártási mechanizmusa alapos, ahogy én tudom, tehát azzal a véggel nem nyúlhatsz mellé!!

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Sportktalizátor, gázgyorsító középdob.

Ki, mit hallott már ezekről a dolgokról, mennyire éri meg foglalkozni esetleg egy ilyen kipuff oldali upgraderól?

ERRE gondolok, gondolnék.Mennyire hihetőek ezek az adatok?

Gázgyorsító nekem is van a rendszerben! Bemértük anno-3%-ot dobott a teljesítményen...akkor 26 ezer ft-ot fizettem a gyorsítóért.

Link to comment
Megosztás:

Gázgyorsító nekem is van a rendszerben! Bemértük anno-3%-ot dobott a teljesítményen...akkor 26 ezer ft-ot fizettem a gyorsítóért.

S, a sportkatalizátor?Mert a kerámia........hogyismondjam......... Érted :huh: A kettő együtt lenne az igazán nyerő nálam. A szívó oldal már nyitott :lol: lásd, másik téma :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.