Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sport kipufogódob és króm vég


Walcon

Recommended Posts

  • Hozzászólások 652
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

ez Ok

megértem de akkor se cseszd szét ezért a dobod!

Ha kell nemsokára én halkítom a rencerem odaadom a szétszakad hangú dobom és hekkelj azzal inkább :wink:

ánnák légálább hángjá is ván :lol:

hát nem tom, igazából soha nem voltam a barmolás híve

élehet hogy tényleg csak vég lesz

aztán végülis tudok még dobot is cserélni, nem?

most 10 pénzem van rá, abból meg éppen hogycsak kijön egy szép vég, oszt kész

Link to comment
Megosztás:

akkor +:

-várj tegyél hozzá még 10et és dobot kapsz!

-vegyél 5-8ért véget (mert ált csak az Anti féle dtm van 10 felett)

vagy ne akarj 10 ropiból világot váltani :wink:

de sztem semmi esetre se tedd tönkre a gyári cuccost :wink:

megfontolom tanácsod, köszönöm

Link to comment
Megosztás:

A hátsó dob cserétől amugy se lesz hangja az autónak legalábbis nekem nem volt és a középsöt is ki kellett szedni.de így véggel együtt 30ezer forint volt.

vagy áteresztőnek kell lennie :idea:

amúgynem véletlenül híjják a középdobot hivatalosan zajcsillapítónak vagy tompítónak... az fog a legtöbbet rajta :idea:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is áteresztő a gyári hátsó dobom, de csináltam egy másikdobot, azzal az eltéréssel, hogy ezen 50-es helyett 60-as perforált cső megy át, és az egész dob kb 10 centivel rövidebb. A legnagyobb bánatomra hangosabb lett mint a gyári. Talán neked is ezen a vonalon kellene elindulni.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Na!Mivel pénteken már nem bírtam tovább hallgatni az Astra hátulja felöl jövő kolompolást, így elmentem a bontósomhoz, hogy ugyan adja már oda azt a Remus sportdobot, amit oly régóta ígérget.Hát elő is állt egy sportdobbal, ami inkább való Omegára, esetleg Calira, de semmiféleképpen az én autókámra.Mivel a Corsa miatt elég szűkös a keret, így vásároltam egy Astra középdobot, és abból lett a hátsó kipuff.A végére természetesen fel lett applikálva a régi dobról a kipuffvég.

Elég kellemes kis morgó hangja lett, de 3500rpm feletti tartományban szinte gyári hangot ad, ami nem igazán tessik, szóval sztem a dob még meg lesz hackelve, és egy kis folytást még kiszedetek belőle, hogy igazi sportdob hangja legyen.Előre bocsátom, hogy ez csak egy ideiglenes megoldás addig, míg nem lesz pééz igazi sportdobra.

Köszönet az 5letért Uhuhu cartársnak! :wink:

Link to comment
Megosztás:

a témához, csak annyit füznék hozzá, hogy nekem a gsi alatt a gyári dob van (megbelelve) az eredeti gyári fekete dupla véget levettem és vartunk rá chrom egycsövest(már sajnálom).

Most rakattam vissza a katit!

1 évig kati nélkül rohangáltam és egészbrutál volt a hangja meg ment is a "lelkem" de már az autopályán nem birtam elviselni a morgást .

Igy hát visszakerült a helyére minden.

szerintem egy picit nem úgy megy mint ment, de végre 160 nál tudok telefonálni meg egyebek :wink: 8) :(

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.