Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

na akkor mégegyszer, vannak akik ott lesznek lehet 6 kor, és lesznek akik 10kor esnek majd be, a többség vhol a kettő között.... akkor jössz és mész amikor akarsz... a belépődíjat nekem add oda.. én mindent elrendezek! :) :( :hiya:

Amikorr kiérsz kint leszel, ajánlom, hogy előtte nézz itt szét, kinek milyen verdája van és akkor már (talán) be tudod azonosítani őt... vagy kiabálhatod a nevét is, de sztem a többség furcsán fog rád nézni :lol:

értettem :D hát szerintem senkit se fogok megismerni, majd tie engem inkább, kicsit idiotán fest ezzel a kis felnivel a nagy verda.. :P nemsok ilyen rohangál a városban.

Link to comment
Megosztás:

értettem :( hát szerintem senkit se fogok megismerni, majd tie engem inkább, kicsit idiotán fest ezzel a kis felnivel a nagy verda.. :) nemsok ilyen rohangál a városban.

most nézem, hogy gödi vagy... szoktam arra furikázni, sztem láttam is már a verdát....

Link to comment
Megosztás:

értettem :P hát szerintem senkit se fogok megismerni, majd tie engem inkább, kicsit idiotán fest ezzel a kis felnivel a nagy verda.. :) nemsok ilyen rohangál a városban.

Inkább menj ki előbb mert amikor még csak 1-2 autó van könnyebben szóba tudsz elegyedni az emberekkel mintha odaérsz 9re, már mindenki dumál nagy csoportokban aztán még a végén elmegy a kedved a dolgoktól így hogy senkit nem ismersz :(

A beszélgetős csoport nem fog odamenni hozzád hogy kivagy, neked kell majd bemutatkozni.

Jó nézelődést és beszélgetést :hiya:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Ezúton IS szeretném megköszönni Mélykék Pistának és Szilvinek a tegnapi Lurdy tali keretében megvalósított felköszöntést amit kaptam, nagyon örültem neki és még most is meg vagyok hatva. :D :)

Tényleg nagyon maradandó volt. Először néztem, hogy miért szór Hópihe szikrákat... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.