Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

Ezt most már télleg nemértem.

A lap tetején van a találkozós topikokat tartalmazó rész. Tali előtti napokban folyamatosan aktiv majdnem mindig kerül bele új hozzászólás. A kis rublikában azt is lehet látni melyik az aktiv topik.

És folyton előjön a legkülönfélébb topikokban, hogy mikor lesz tali meg hol lesz tali......

nemértem

nemértem

nemértem

Jó' wanna'!

Nem voltam gépközelben, amikor meg ott voltam nem értem rá forumozni. Mire ránézte, akkor láttam, hogy lecsúsztam fél órával.... :oops:

Link to comment
Megosztás:

Szasz mindenkinek!

Télleg jó volt a tali! Végre sikerült találkozni a klubbos arcokkal, így fót után már éppen ideje volt. Nagyon szép gépek voltak kinn. Fotóztam rengeteget, de sajna még nem volt időm rádobni őket a gépre. A hétvégén nagyszülőknél leszek úgyhogy ez lehet hogy majd áttevődik a jövő hétre, mert ma se lesz már rá sajna időm. De amint elérhetőek majd jelzem.

Grat. gsi.tomi, láttam a gépedet a tuning&stereo -ban. Hogy ott kinn milyen ótók voltak!

Köszi!

Egyébként még úgy még min. 500000.- ráköltés és beálhatnék ott a

szépségversenyre is! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Későn érkeztem, ezt elkönyvelem ennek ;)

A széép új szerzeményem is ott volt vagy 15 percig, és nem is láttátok :lol:

Amúgy 14x képet ír az album, de valahogy minden benne van vagy kéccer...

persze. Biztos ami biztos alapon. De attól még jó volt végignézni őket. :wink:
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.