Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Bakker kolléganömnek van búcsúvacsija ahova erősen illik elmennem pedig a fél év alatt beszéltünk vagy 5 szót is akár...

Hát mire én kiérek ha ki tudok menni 1általán...

Andris asszem hivjalak kell matrica ügyben reggel, meg Dinynek is akartam vinni vmit.

Francba hogy keresztbe kell szervezzék a csütörtök estét :huh:

Link to comment
Megosztás:

Bakker kolléganömnek van búcsúvacsija ahova erősen illik elmennem pedig a fél év alatt beszéltünk vagy 5 szót is akár...

Hát mire én kiérek ha ki tudok menni 1általán...

Andris asszem hivjalak kell matrica ügyben reggel, meg Dinynek is akartam vinni vmit.

Francba hogy keresztbe kell szervezzék a csütörtök estét :huh:

mondd meg hogy hánykor és rádcsörgünk és azt mondod h vmi nagyon fontos dolog és lelépsz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bakker kolléganömnek van búcsúvacsija ahova erősen illik elmennem pedig a fél év alatt beszéltünk vagy 5 szót is akár...

Hát mire én kiérek ha ki tudok menni 1általán...

Andris asszem hivjalak kell matrica ügyben reggel, meg Dinynek is akartam vinni vmit.

Francba hogy keresztbe kell szervezzék a csütörtök estét :huh:

Hát....kell hogy hívjál :lol:

06707756070

Link to comment
Megosztás:

pontosan így valahogy... :huh:

Akkor mégiscsak nőtt az esély???? :lol:

Legközelebb augusztusban jönne így ki a lépés szabadnap terén, szóval ez vitte fel az esélyeket főként. Lassan szedem is össze magam, és indulok. :) Vagy egyedül megyek, vagy esetleg az OFF ótós rokont viszem még. A jó társaság, és a benzingőz némileg őt is vonzza. :D

Link to comment
Megosztás:

Legközelebb augusztusban jönne így ki a lépés szabadnap terén, szóval ez vitte fel az esélyeket főként. Lassan szedem is össze magam, és indulok. :) Vagy egyedül megyek, vagy esetleg az OFF ótós rokont viszem még. A jó társaság, és a benzingőz némileg őt is vonzza. :D

Egyszer már megfogadtam,de aszem mostmár kőkeményen betartom: Nem megyek más kocsijával car talira! :huh:

Tököm ki van,hogy nőstények miatt kell rohanni haza! :lol:

Legközelebb Dezsővel megyek az 7szentség! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.