Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

Sziasztok!

Szerényen szeretnék érdeklődni, hogy nyilt-e a Lurdy tali? Értem ez alatt, hogy egy leendő Clubtag jelőlt is érkezhetne-e este? Természetesen személyemben :lol:

üdv.: fefe

Mindenkinek nyilt a lurdy tali...autó tipustól állapottól függetlenül :D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mindenkinek nyilt a lurdy tali...autó tipustól állapottól függetlenül :lol: :lol: :lol:

Ezt örömmel hallom. Akkor ha minden jól megy 20:00-ig dolgozom, aztán kinézek. Messze vagyok amúgy is (Módusz irodaház). Egy fehér F Astrával fogok berepülni ha nem jön közbe semmi.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Bkori, Hemi van arra lehetőség, hogy csütörtökön ha jöttök a Lurdyba, akkor legyen nálatok Opel Clubos matrica? Holnap reggel kell leadnom a paripát a sógiékhoz, hogy feltegyék a lökősöket meg a küszöböket, és hát olyan csupasz a kicsike így matrica nélkül. Ha megoldható akkor nagyon hálás lennék (na nem annyira :lol: ). Ha nem akkor várok türelmesen míg megérkezik a postás bácsival :lol:

üdv.: Fefe

Link to comment
Megosztás:

Ezt örömmel hallom. Akkor ha minden jól megy 20:00-ig dolgozom, aztán kinézek. Messze vagyok amúgy is (Módusz irodaház). Egy fehér F Astrával fogok berepülni ha nem jön közbe semmi.

Üdvözöljük Hernád Tomit az irodaház portáján... :lol: :lol: A régi szép időkban nagy opeles volt...mára már csak egy kis b.zi Seatos lett... :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Üdvözöljük Hernád Tomit az irodaház portáján... :D :D A régi szép időkban nagy opeles volt...mára már csak egy kis b.zi Seatos lett... :D :D

Átadom neki. Tudom, hogy az volt, az ő régi motorháztetője virít az enyémen ma már :lol: Mármint a sima ami a karbon előtt volt. A BW-re is úgy volt , hogy együtt megyünk de aztán nem jött össze :lol: Majd talán legközelebb. Viszont holnap megyek a Lurdyhoz meló után. Megpróbálom kicsalni. Asszony kispolákjával fogok felvonulni, mert az enyém már "plasztikai műtéten" lesz remélem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.