Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

Ma nincs kapacitásom ki látogatni a Lurdyhoz. Valaki ha beugrik a klubszékhelyre 17:30-ig adok neki. Később postán tudunk, vagy valakin keresztül, de ezzel nem Én foglalkozom a klubban. Pl Pista bejöhetne valamikor, adok neki sokat.

Ok, köszi a gyors reakciót. Kicsit OFF Hemi, a tagságomat mikor élesíted itt a fórumon? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szia,

Biztos sokan tudják (én nem) de ez az a topik ahol lehet megbeszélni hogy mi volt/lesz a Lurdy talikon. Szal keress a kérdéseidnek egy megfelelő topikot, pl F Astra Villamosság :huh:

Oksa én is ott szoktam lenni a Lurdy nál de csak ritkán.

De mikor én voltam tök uncsi volt.

Gyorsulni nem szoktatok meg ilyesmi esetleg szépségversenyt szervezni vagy hangnyomás versenyt....stb? <_<

Link to comment
Megosztás:

Oksa én is ott szoktam lenni a Lurdy nál de csak ritkán.

De mikor én voltam tök uncsi volt.

Gyorsulni nem szoktatok meg ilyesmi esetleg szépségversenyt szervezni vagy hangnyomás versenyt....stb? :huh:

A Lurdynál fentiekre nincs lehetőség. Nekünk nem uncsi, mert ismerjük egymást és jól eldumálgatunk. Az újaknak nehezebb beilleszkedni mert senkit nem ismernek és nincs ofő mint kisdedóvóban hogy bemutassa az új embert. Van akinek megy (pl XRay :D ) van aki meg meglátja a tömeget, sétálgat egyedül, aztán úgy érzi hogy rossz volt és soha többé nem jön.

Jó lehetőség ha itt a fórumon rendszeresen olvasol és néha írsz is, mert akkor gyorsan lesz kivel találkoznod meg beszélned a Lurdyban személyesen is <_<

Link to comment
Megosztás:

A Lurdynál fentiekre nincs lehetőség. Nekünk nem uncsi, mert ismerjük egymást és jól eldumálgatunk. Az újaknak nehezebb beilleszkedni mert senkit nem ismernek és nincs ofő mint kisdedóvóban hogy bemutassa az új embert. Van akinek megy (pl XRay :huh: ) van aki meg meglátja a tömeget, sétálgat egyedül, aztán úgy érzi hogy rossz volt és soha többé nem jön.

Jó lehetőség ha itt a fórumon rendszeresen olvasol és néha írsz is, mert akkor gyorsan lesz kivel találkoznod meg beszélned a Lurdyban személyesen is <_<

Na oksa de én nem sétálgatok egyedül mer én haverekkel megyek.

Majd ha egyszer eljutok ha időm is engedi akkor majd spanolgatok.

Csákó!

Link to comment
Megosztás:

Ebben van valami. Már 2x voltam én is Lurdy talin. Az első nem ismertem senkit. A másodikon sem :huh: <_< :D

Nekem az a legnagyobb bajom amikor kint vagyok, hogy már vannak összeszokott "klikkek" és ők ugye nem vegyülnek. Az újak meg nem mernek vagy nem tudnak vegyülni. Pl. én :D Engem is érdekelne bármilyen megoldás a könnyebb beilleszkedés érdekében.

Link to comment
Megosztás:

Ebben van valami. Már 2x voltam én is Lurdy talin. Az első nem ismertem senkit. A másodikon sem :lol: :D :D

Nekem az a legnagyobb bajom amikor kint vagyok, hogy már vannak összeszokott "klikkek" és ők ugye nem vegyülnek. Az újak meg nem mernek vagy nem tudnak vegyülni. Pl. én :D Engem is érdekelne bármilyen megoldás a könnyebb beilleszkedés érdekében.

Szerinted mi lenne a megoldás???? :D :P <_<

Ezen mindannyian átestünk,de valahogy mégis megoldottuk :huh: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.