Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák/kérdések


tourist

Recommended Posts

Hehe, ez volt nekem is 1 éve.. Körbenézek, hátha tudok egy szépet. C14NZ? Nekem viszont egy hűtőrács embléma kéne 93-as corsára. A folszvágen jól néz ki rajta de mosolyogtat sokakat..

A matricás emblémára gondolsz ugye? :D 93'-ason még az van ha nem módosítottad :P

Link to comment
Megosztás:

A matricás emblémára gondolsz ugye? :D 93'-ason még az van ha nem módosítottad :P

Nem módosítottam, elhagytam. De az a malacorr az elején elég gáz, úgyhogy ideiglenesen eltakartam vw logóval. Nem tudnám megmondani mekkora volt az eredeti, de a 2 lyuk ahová bepasszol nem egymás melletti, inkább eltolt. Kb 7-8 cm átlójú lehetett.

Most így néz ki, de remélem nemsokáig: az autó, és a rendszámtartóm ford-os, csak hogy nehogymár semleges legyen vagy valami.

Link to comment
Megosztás:

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels...1478416550.html

átmeneti megoldásként ezt javaslom.

Nekem hátulról hiányzott a jel, de aztán szereztem, végül az lekopott, és akkor rákerült egy matrica, ami méretazonos volt :D

Igaz itt vaterán dolgozó lány drága ennyiért, én Szabadkán két csomagot vettem 500-ért a csávótól :P

Link to comment
Megosztás:

Nem módosítottam, elhagytam. De az a malacorr az elején elég gáz, úgyhogy ideiglenesen eltakartam vw logóval. Nem tudnám megmondani mekkora volt az eredeti, de a 2 lyuk ahová bepasszol nem egymás melletti, inkább eltolt. Kb 7-8 cm átlójú lehetett.

Most így néz ki, de remélem nemsokáig: az autó, és a rendszámtartóm ford-os, csak hogy nehogymár semleges legyen vagy valami.

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels...1478416550.html

átmeneti megoldásként ezt javaslom.

Nekem hátulról hiányzott a jel, de aztán szereztem, végül az lekopott, és akkor rákerült egy matrica, ami méretazonos volt :P

Igaz itt vaterán dolgozó lány drága ennyiért, én Szabadkán két csomagot vettem 500-ért a csávótól :P

Azt akartam én is javasolni amit Jean írt, ha tudtam volna előbb leszedtem volna a másik 2 corsa-ról amit bontottam :D Hátsóm az van, csak az ugye kisebb, de szerintem a műgyantás matrica is megteszi, végül is ugyan az mint az eredeti annyi hogy az eredetin még van egy műanyag hátlap a két pöcökkel, ami csak arra szolgál hogy ne fordítva illetve ne ferdén tegyék fel az emblémát!

Link to comment
Megosztás:

Azt akartam én is javasolni amit Jean írt, ha tudtam volna előbb leszedtem volna a másik 2 corsa-ról amit bontottam :D Hátsóm az van, csak az ugye kisebb, de szerintem a műgyantás matrica is megteszi, végül is ugyan az mint az eredeti annyi hogy az eredetin még van egy műanyag hátlap a két pöcökkel, ami csak arra szolgál hogy ne fordítva illetve ne ferdén tegyék fel az emblémát!

Ok! Köszi. Akkor benézek a Csergőbe hátha van ilyen Matricájuk. Vauxhall is megfelel végülis ugyanaz..

Link to comment
Megosztás:

Ok! Köszi. Akkor benézek a Csergőbe hátha van ilyen Matricájuk. Vauxhall is megfelel végülis ugyanaz..

Vatera :D Töménytelen mennyiségben van fing pénzért :P

Közben keresgéltem és meg is van a rács embléma, ez pontosan az ami neked kell, nem kell matricáznod! :P

Itt az embléma

1800 ft-ot megér, az előbb mértem meg ez a 75-ös kell előre!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.