Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona spoiler


Guest

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Csak nem el akarod adni ha már ennyit melóztál rajta???

Isten ments! Sértegetsz? :evil: :)

Arra gondoltam, hogy valaki meglátja és "megszereti" annyira, hogy el is viszi emlékbe...

Ritkaság, két éve nem tudok szerezni, ezért is gyártottam le!

Link to comment
Megosztás:

.akkor hát nem lesz vonóhorgom.. mindegy annyira nem hiányzik.

Gpont!

jól láttam h. az astra (v. Vectra) kárpitot raktál az első ajtókra??

Azt én is szeretném kivitelezni mert jól tönkretettem a hangszórók miatt az egészet, abba pedig meg megvan a helye és az ablakemelő kapcsolóit is jobb lenne az ajtóba szerelnem..

Link to comment
Megosztás:

Gpont!

jól láttam h. az astra (v. Vectra) kárpitot raktál az első ajtókra??

Azt én is szeretném kivitelezni mert jól tönkretettem a hangszórók miatt az egészet, abba pedig meg megvan a helye és az ablakemelő kapcsolóit is jobb lenne az ajtóba szerelnem..

Vectráé, de még közel abban az állapotban van, ahogy láttad... és ha rám hallgatsz, elfelejted, mert akkora szívás, hogy az nem fér rá a monitorra! Egyszerűen, semmi nem stimmel!

De ha lesz egy kis időm, folytatom (egyenlőre két hétre előre vagyok tele melóval). Az a baj, hogy ez az első, és van még három!

Link to comment
Megosztás:

Lebeszéltél. :)

Hallod, neked nem égnek ki a ledek az első helyzetjelzőben? Én visszaraktam a hagyományos izzót mert folyton kimentek a ledek. ..biztosan nem birja a H4-est közvetlen közelről..

Gondolom, boltban szerezted be őket, egyik haverom kocsijában is ilyenek voltak, és egy-két hónap múlva, gyors egymásutánban átköltöztek az örök vadászmezőkre. Szvsz, az lehetett a problem, hogy a max elérhető fényerő miatt kis előtétellenállatot használnak, amitől még nem menne tönkre, viszont melegszik (kb jó kézmeleg szokott lenni). Ehhez hozzájön a H4 hője, ami tovább melegíti őket, na azt már nem bírják sokáig. Én magamnak építettem ezeket is, és tanulva az előbbiekből, külön odafigyeltem erre. Kicsit azért megbonyolítottam (nem is én lennék), lámpánként 15db fehér smd-t használok, mert a bolti 10-es LEDes csak előre világít, nekem meg egy szilikoncső palástjára van feltéve gyűrű formában 2x6, meg előre néz 3. Így megvilágítja a foncsort is, és sokkal jobban látszik + ellensúlyozza az smd-k kisebb fényerejét is.

Link to comment
Megosztás:

Nem tud v.ki szerezni nekem oldalspoilereket??

Van egy szlovák srác (meg ne kérdezd a város nevét, hol, mert elfelejtettem), aki ilyeneket csinál.

Haverom OFF pözsójára ON ő készítette az első szpojlert, meg most küszöböket is. A lökös 3000 korona volt, hűtőmaszkkal együtt, de azt jól elbaxta, most csinálok másikat, a tüszögök meg 1000/db áron mennek. Odaállítasz az autóddal, kiválasztod, milyen legyen az eleje, meg a vége, leméri a hosszát, aztán egy hét múlva mehetsz érte. Nem mondom, kell hozzá még némi 'utómunka', de ennyi pénzért...

Link to comment
Megosztás:

Köszi a tippet, de azé nem megyek slovensko-ba.

..itthon is tunék csináltatni, csak gondoltam valakinek már van és épp ki akarja dobni 8)

Elöl van spoiler gyárilag, annál nem kell jobb csak hátra meg oldalra szeretnék valami szerényet ami megy az elsőhöz, de majd alaposan körülnézek..

Link to comment
Megosztás:

Hát én tudtam volna gyári küszöbszpojlert arról az autóról, amiről az elsőm van, de annyira illúzióromboló volt, hogy inkább nem kellett... Olyan kicsi, hogy alig látszik, cserébe szétrohadt mögötte a küszöb. És egyértelműen miatta! És még csak jól se néz ki...

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.