Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyebek


amadeus

Recommended Posts

Aha , de hol vannak a pozitívumok?

Miféle hülye írta ezt a cikket?

Főleg ezt a 2.5 V6-ot jellemzték, viszonylag sok álltalánosítással.De amiket leírt ez a jómunkásember, azokkal már mi is taliztunk nagyrészt itt a fórumon.Szóval sztem végre egy cik, ahol nem csak lehúzzák az Opelt, mint autó.

Link to comment
Megosztás:

Főleg ezt a 2.5 V6-ot jellemzték, viszonylag sok álltalánosítással.De amiket leírt ez a jómunkásember, azokkal már mi is taliztunk nagyrészt itt a fórumon.Szóval sztem végre egy cik, ahol nem csak lehúzzák az Opelt, mint autó.

Ez a Cikk az AutóPiac 28. számában jelent meg, és már alaposan kielemezték az érintettek :( a másik fórumon. Végítélet: olyan semmilyen lett a cikk, túlságosan ugyan nem húzza le az autót, viszont nem is nagyon emeli ki az előnyeit (Astroid kollegának igaza van kivételesen), és vajon mért fényezik annyira a V6-ot? Mintha a négyhengeres Calibrák sz@rok lennének...

Link to comment
Megosztás:

Hát, ti tudjátok.Nekem nincs gyakorlati tapasztalatom, csak amiket tőletek hallok, ill. amik innen onnan jönnek.Mivel az újságban máshogy jön le cikk mint a weben, így veletek elentétben én másmilyen következtetést vontam le.Bár kétségtelen, hogy a legnagyobb erénynek az újságbeli cikk is a légellenállási tényezőt hozza ki , de ez a vas azért ennél többre képes. :!:

Link to comment
Megosztás:

Hát, ti tudjátok.Nekem nincs gyakorlati tapasztalatom, csak amiket tőletek hallok, ill. amik innen onnan jönnek.Mivel az újságban máshogy jön le cikk mint a weben, így veletek elentétben én másmilyen következtetést vontam le.Bár kétségtelen, hogy a legnagyobb erénynek az újságbeli cikk is a légellenállási tényezőt hozza ki , de ez a vas azért ennél többre képes. :!:

Hát igen. Például akkoriban többek közt azért is méltatták, mert kupé létére elég jól elfért benne hátul is két személy (igaz csak korlátozott testmagassággal illetve összehajtogatható kivitelben :( , de lábtér azért volt elég), valamint emelett még használható méretű csomagtartója is volt. És ez még csak a karosszéria. Szóval lett volna még miről írni, de ettől függetlenül elismerem hogy vannak hibái (mint minden autónak), de nem CSAK azok.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
szerintetek a kép mint Warvolf mindjárt berak az gyári ? :lol: :) :(

Hát azt nemtom hogy a kép gyári e :-D , de ha az autóra gondolsz, akkor azt a Hornstein nevű cégnél követték el, és annyi köze volt az Opelhez (az alapanyagot kivéve), hogy a Calibra gyártási ideje alatt minden németországi Opel szalonban meg lehetett rendelni, viszont az Opel egyetlen gyárában sem készítettek ilyet, ez egy független karosszériás cég/autótuningoló alkotása.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Örülök hogy tetszik, nekem is tetszik a tied!

Most még lesz benne klíma remélhetőleg, meg xenon, meg egy két kütyü amitől szebb lesz, de ezek nem észrevehető apróságok!

A tied hogyhogy nem úgy néz ki mint az avatarodon?

Klíma nekem már van benne, a xenont meg én is tervezem, csak még gyűjtögetni kell...

Amúgy az enyém még tavasszal összetört, úgyhogy most a gyári lökhárító van rajta elöl (meg egy horpadt jobb első sárvédő), de épp ma fújta le a festő az avataron is látható Rieger GTS-t, úgyhogy most már hamarosan visszakerül az autóra.

Link to comment
Megosztás:

Akkor mostmár tisztán emlékszem az autódra! A kempingben egy fa alatt áltál és ki volt nyitva a kocsidnak a motorházteteje!

A tied c20ne?

Azaz! Jól emlékszel....

Az enyémről honnan tudtad hogy c20xe?

Onnan hogy ott van az aláírásodban, azonkívül az előbbi linken amit adtál, van kép a motorteredről. ;) De nekem rémlik hogy láttam én már valahol korábban is a te autódat élőben, csak nem ugrik be hogy hol. Calibrás találkozókra nem jársz?

Link to comment
Megosztás:

Sajna nemtudom mikor vannak! De ha ezekről értesítenél mindig szeritntem elmennék rájuk!
Ha itt körülnézel, mindig találsz pontosabb infót: http://forum.calibraclub.hu

Lehet hogy láttad! Budaörsön lakom, járok Biatorbágy, Etyek fele és a váreosba is nagyon sokszor!

Na most megyek fél 10 fele leszek még!

Néha én is előfordulok Biatorbágyon meg Etyeken is, pesten meg elég sokszor járok (munkaügyben), úgyhogy lehet akkor ott láttam valahol.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.