Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyebek


amadeus

Recommended Posts

De hihetetlen komoly vagy!

Ez egy olyan dolog amivel nem lehet viccelni???? :oops:

igen, ez olyan dolog

alapból ellenzem azt a hozzáállást, hogy "nekem kalibrám van, nem állok asztra mellé"

ha nem akarsz astra mellé állni, nincs helyed ezen a fórumon, de a klubban sem, mert itt valóban több astra (vagy akár corsa) van, mint calibra

mindenki segít mindenkinek, mindenki pozitívan viszonyul mindenkihez és senki nem fikázza a másikat az autója miatt

nekem is volt calibrám, most épp astrám van és lesz idő, hogy más autóm lesz

nem jelent semmit

és főleg nincs köze a "Calisok szívéhez"

én odaállok a corsa mellé is, mert az is ugyanolyan opel, mint az enyém és ezt elvárom mindenkitől, aki a klub tagja (vagy a fórum felhasználója), akármilyen übertuning vagy zsír verdája van

szóval ez a szöveg még viccnek is rossz, nem akarom látni mégegyszer itt a fórumon

Link to comment
Megosztás:

alapból ellenzem azt a hozzáállást, hogy "nekem kalibrám van, nem állok asztra mellé"

Ilyenre már volt példa??? Mi az hogy nem akar vki más mellé odaállni azért mert kisebb kategóriájú autója van? :? ;)

Velem egyetlen egyszer fordult elő hogy nem voltam hajlandó beállni vki mellé hanem inkább arrébbálltam de az nem az autó miatt volt hanem személyes konfliktusból adódott és ráadásul szintén calibrája van/volt.

Link to comment
Megosztás:

Ilyenre már volt példa??? Mi az hogy nem akar vki más mellé odaállni azért mert kisebb kategóriájú autója van? :? ;)
Volt sajnos :?

Mind1, sztem ne ragozzuk ezt tovább, gondolom mindneki viccből mondta amit mondott. Max rendezünk egy csapatépítő korbácsolást :twisted: :twisted:

:smt079

Velem egyetlen egyszer fordult elő hogy nem voltam hajlandó beállni vki mellé hanem inkább arrébbálltam de az nem az autó miatt volt hanem személyes konfliktusból adódott és ráadásul szintén calibrája van/volt.

Az a szomoru, hogy ezért van ma Mo-n ennyi opeles "témáju" csoportosulás. Sokan nem tudják (neadjisten nem akarják) félretenni a személyes sérelmeket :? .....pedig egységben az erő

Link to comment
Megosztás:

Na szerintem bazs ezt most hagyd abba!

Ha rossz napod van, ne rajtam töltsd ki a hülyeséged!!!!

Nem mondtam semmi olyat ami komoly lett volna, és semmi olyat hogy nem állok corsás, meg astrás mellé, te ezt nagyon túlkompluikáltad! Nem is ismersz életben, csak mondod itt a dolgaidat! Hagyál engem békén, és ezek a hoszzászólásiad tök fölöslegesek voltak. Az enyémet törölrja egy moderátor légyszíves!

Na üdv!

Link to comment
Megosztás:

Na szerintem bazs ezt most hagyd abba!

Ha rossz napod van, ne rajtam töltsd ki a hülyeséged!!!!

Nem mondtam semmi olyat ami komoly lett volna, és semmi olyat hogy nem állok corsás, meg astrás mellé, te ezt nagyon túlkompluikáltad! Nem is ismersz életben, csak mondod itt a dolgaidat! Hagyál engem békén, és ezek a hoszzászólásiad tök fölöslegesek voltak. Az enyémet törölrja egy moderátor légyszíves!

Na üdv!

vááárj sztem most Te érted félre ;)))

Nem rád irta, hanem azt irta, hogy volt már ilyen (is)

Link to comment
Megosztás:

MÁS:

Amikor 221999-ről átfordult a számlálóm 222000-re akkor a 20000 2-ese is elindult. :? :-D Mentem párszáz km-t a 3as kb. 1/4 ig belógótt. Az esztergomi talin felvonulás közben többször túráztattam a motor kupplung benyomása mellett és a 3-as teljesen átfordult.... Tehát 4-500 km helyett mentem 10.000-t és most 232.000-t mutat az óra. Ebből látszik hogy még soha nem volt tekergetve és extraszűz mint a Bertolli olivaolaj. :twisted:

Tegnap pedig Picasso akcióba lépett:

Hengerfej+leömlő tuning :razz:

before http://www.kepfeltoltes.hu/050913/C20NE.JPG

after http://www.kepfeltoltes.hu/050913/motor.JPG

kapott a kipuff is! (előben qrva jól néz ki)

http://www.kepfeltoltes.hu/050913/kipuff.JPG

http://www.kepfeltoltes.hu/050913/kipuff2.JPG

Ezt meg csak úgy. Bennemaradt a gépben, csak most töltöttem át. A régi szép idők emlékére: http://www.kepfeltoltes.hu/050913/../050831/IIXg.JPG

Link to comment
Megosztás:

Na szerintem bazs ezt most hagyd abba!

Ha rossz napod van, ne rajtam töltsd ki a hülyeséged!!!!

Nem mondtam semmi olyat ami komoly lett volna, és semmi olyat hogy nem állok corsás, meg astrás mellé, te ezt nagyon túlkompluikáltad! Nem is ismersz életben, csak mondod itt a dolgaidat! Hagyál engem békén, és ezek a hoszzászólásiad tök fölöslegesek voltak. Az enyémet törölrja egy moderátor légyszíves!

Na üdv!

barétom!

nagyon jó napom van! ;-)

általánosságban írtam, nem rád gondoltam

viszont annyit kértem, hogy ezzel ne viccelj

se te, se más

Link to comment
Megosztás:

De hihetetlen komoly vagy!

Ez egy olyan dolog amivel nem lehet viccelni???? :oops:

Figyuzzál, nem ismered bazs "előéletét" (bocs, nem találtam jobb szót), úgyhogy inkább tényleg ne bolygassuk itt ezt a témát. Opel és opel testvérek, a Calibra meg az Astra (vagy Corsa vagy Rekord vagy Frontera vagy bármi) egy házból valók, úgyhogy peace!

Link to comment
Megosztás:

Keréktárcsaezüst "bevásárlóközpontos" sima spray-vel. ;) 5 percig marha büdös volt és füstölgött motorindítás után de azóta jó. :wink:

Azzal az a bajom, hogy nem hőálló. Le fog égni egy pár száz kilóméteres túra után sztem. Amúgy jól néz ki, csak nemtom neki merjek-e állni. Inkább megvárom a hosszútávú tapasztalataidat.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.