Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tigra A - Általános -


tourist

Recommended Posts

....2. sajátosság.Amíg be nem melegszik, elég nehezen veszi a visszakapcsolásokat.Lehet olaj, meg ilyenek, de nálunk(fiatal verda és tsai) még ilyesmiről sztem nem beszélhetünk. 8)....

Igaza van ww-nek, bár olajat bármikor lehet cserélni a váltóban + Tigra esetén nem tudom, hogy a rudazat műanyag stiftjei nem tudnak-e ugyanúgy kikopni, mint Astra-nál :roll:

Majd jön Tourist és megmondja a frankót :(

ui: arra figyelj szerintem ceramic, hogy csak állóhelyzetbe kapcsolj vissza egyesbe, mert ha még mozog az autó, akkor az ilyen jellegű ügyködést nem tolerálja túlzottan az Opel váltó.

Link to comment
Megosztás:

ui: arra figyelj szerintem ceramic, hogy csak állóhelyzetbe kapcsolj vissza egyesbe, mert ha még mozog az autó, akkor az ilyen jellegű ügyködést nem tolerálja túlzottan az Opel váltó.[/quote

Köszi. egyesbe nem szoktatom eröltetni, ahogy mondod, de még kettesbe is ugy kell benyomni hogy szinte nekem fáj. Nem zavaró, meg ha már jól bemelegszik, akkor okés. de az első 20 perc kissé "zöthögős".

Link to comment
Megosztás:

nekem a jobb szélső nem világít, a műszerfalon a többi jó, viszont a kesztyűtartónak az izzó bemenete is megolvadt, szoval nem erőltettem a világítást, a csomagtartó világításnak meg rossz az érintkezője, és sokszor égve maradt, szóval inkább kivettem. haha, amúgy tökéletes

Link to comment
Megosztás:

Ha melegebb időben sem változik, akkor egy váltolaj cserét meg lehetne ejteni tán.

oké. ezt jegyzem, tényleg nagyon köszi.

Ez most kicsit OFF lesz, de idézésnél, az idézett hozzászólásnál a

tag-ek ha megvannak, akkor nem csúszik össze a szöveg, csak az idézett nick-e mindkét oldalán kell lenni macsekkörömnek :wink:
Link to comment
Megosztás:

nem nyikorog..ez valalmi más...ugy..hörög:))de tényleg. de csak az első pár percben. aztán kész.

Hörög ?

Tán valami cickányféleség aludt a kerekeden és nagyon morcos volt, hogy az alvást követően hirtelen egy mókuskerékben találta magát és azért hörgött ! :( Aztán megunta és kiugrott és utánna már nem hallota a hörgő hangot :wink:

Biztos a fék felől, fékezéskor hallod ?

Link to comment
Megosztás:

de ezt nem értem....

hideg mocinak mi köze a fékhez? hát elvileg nem sokk....

nem lehet,h vmi más csinázza?

nem tudom nem tudom..gondoltam hogy hülyén hangzik, de így van. néhány perc és megszűnik..

nem tudom..talan csak annyi köze van hozzá hogy akkor hallatszik ha fékezek.. :?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.