Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

400as manta épülése


manta

Recommended Posts

Köszönöm a gratulációkat - kurv@sokat melóztam ám rajta, mire a segge alá tudtam tolni :) :omg:

egyébként az a vasfesték igazi királyság! Van vagy nyóccáz forint egy liter és csak kettőt kellett venni B) ráadásul hamar szárad, szóval pont ilyen prosztóknak való, mint mi ;) de ezzel lesz a végleges fújás is. Végülis vas-vas, nem?! :o Amúgy meg az eredeti terv is a MadMax manta volt - hogy igazi "szépség és a szörnyeteg" hatást keltsük együtt (hú, de rohadt beképzelten hangzik ez :) - de ez az igazság. A frankót mondom, nem a gizdát!!!!) Pont ilyenre terveztük és már túl sok finomítás nem is lesz rajta. Így jó ez, ahogy van.

Anti! a laza kettes gázfröccs egyrészt indokolt volt, mert sietős székelésre mentetek - másrészt durva, amikor 80gé a mellkasodra nehezedik, mi? :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 409
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 5 months later...

Jelzem: a 400as fényezésének semmi baja a hideg és a havazások után sem. Mondhatni: eredeti fényében tüdnököl :lol:

Kojak! Biztosan matt fekete festéket néztél? Csak azért kérdezem, mert általában ilyenkor a selyemfényűre gondolnak, ami közel sem matt...

Lakk: matt festékre matt lakk való (bár ezt szerintem mindenki tudja) :huh:

Link to comment
Megosztás:

****jól néz ki ez a kocsi :) és milyen jó volt mikor pörögtünk vele :huh:

igaz h a vége egy leszakadt hűtő és egy kinyírt kuplung lett :lol: -én meg a taccsot dobtam ki rá 15 percre :)

meg amikor ki akartam mászni a kocsiból és a kilincset keresve belegabalyodtam az ablakemelő szerkezetbe kárpit híján :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.