Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

400as manta épülése


manta

Recommended Posts

  • Hozzászólások 409
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 1 year later...
  • 1 year later...

:) gyerekek :D én olyan gyönyörű fenéklemezt, mint ami a 400asnak van, még az életben nem láttam :D ezt muszáj volt elmondanom :lol:

Igazi meglepi a kocsi, most, hogy visszakerült hozzám, egyik döbbenetből a másikba esem... egyáltalán nem rohad, vagy csak alig - és tulajdonképpen ha kíméletlenül őszinte akarok lenni, akkor a 400asból jobban megérné építeni, mint a fekete-fehérből... :D jobb, lesz, mint valaha ;)

Link to comment
Megosztás:

:) gyerekek :D én olyan gyönyörű fenéklemezt, mint ami a 400asnak van, még az életben nem láttam :D ezt muszáj volt elmondanom :lol:

Igazi meglepi a kocsi, most, hogy visszakerült hozzám, egyik döbbenetből a másikba esem... egyáltalán nem rohad, vagy csak alig - és tulajdonképpen ha kíméletlenül őszinte akarok lenni, akkor a 400asból jobban megérné építeni, mint a fekete-fehérből... :D jobb, lesz, mint valaha ;)

Kinek a kezei között van?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

a motorházetőröl levelekben esett le a lakk:

71_220950.JPG

72_221101.JPG

74_221322.JPG

Eltüntettem azokaat a csodálatos zárakat meg a helyüket, ujra üvegszálaztam a beömlőket :

75_221432.JPG

motortér kicsiszolva ,ujra festve :

76_221540.JPG

Padló lemez és a bukócső is ujra festve:

77_221650.JPG

Difi csere lesz ,mert ami benne volt helytelen használat (nem volt benne olaj) miatt össze tört :

78_221759.JPG

http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/201...k/79_221909.JPG

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.