Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Eladó 1.9, ami tulképp 2.2 weber


NeedForSpeed

Recommended Posts

Ha valakit érdekel eladó a gép: mantacustom.uniq.hu

Van benne minden jó: 2.2 weber, szinter kuplung,könnyített lendkerék,sachs sport szerkezettel,speer,5gang,calibra hűtott tárcsa,mitsubishievo3oilkühler,gsiastraoiltermostat,15"zender felni, 205/50 gumik,sport rugók,sárgakoni,lexmaul+egyedi szélesítés,i200 belső, momo 3pontosok,egyedi kárpit(csomagtartó is),egyedi műszerfal,1600w hifi (3.helyezett serleg), Elsőhelyezett közönségdíj!

Friss fotókat, ha érdekel küldök!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 71
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ja. Egyébkén '78as és a fényezés nem sikerült túl jól, viszont rozsdamentes lemez az alja, mert így nem kell minden évben lakatolni. Garázsban tartott és ha minden igaz jövőhéten kap 2 év műszakit. Jövő hónaptól minden 10 évesnél öregebb gép csak 1 évet kap, de lehet hogy már juniustól.

Link to comment
Megosztás:

én többet adnék ha látnám élőben, az biztos....de ez elmélet ,ugyanis nem szándéxom autot vásárolni...nincs is miböl :roll:

csak egyszerüen kevésnek tartottam ezt az árat de igazad van h nehéz jo vevöt találni aki ért is a mantákhoz...

szerintem inkább azért nehéz ilyen autót eladni, mert kevés ember ad egy 78-as autóért 700-at....

mert az ilyen idős autó ritkán alkalmas a mindennapi használatra, és 700 at kiadni meg sok embernek luxus, azért hogy nézze az udvarban, és néha találkozókra kitolja...

Link to comment
Megosztás:

Az biztos hogy nem a magyar utakra való. Akkor inkább egy Jeep.

Motorügyileg meg nincs gond, de 95, 98 nem való bele.Csörög. Egyébként OMWnél nemcsak a 100 as klasszisokkal jobb. Egy ilyen öreg konstrukciójú motor eléggé megérzi az ilyesmit. Egyébként kb 10000km van benne és Én is csak hétvégén használom. Örömautó! Hátsókerék feeling! stb... A motor vezérlést és a vrzérműtengelyt Szuromi József hangolta, készítette. Rallys volt , de már csak rally autókat készít fel szezonra.

Link to comment
Megosztás:

Hát... ha már így szóba kerültem... :roll:

Mi Need for Speed-el ismerjük egymást a manta talikról, sőt beszéltünk is még anno, amikor megláttam, hogy elkezdte hirdetni.

Talán még a Manta topicban, a "Kinek ajánlható ez a tipus" részben szó is volt erről, hogy olyan ne vegyen ilyet, aki nincs tisztában a tipus sajátosságaival, pl. ami az eladhatást illeti. Az ilyen szekérbe csak megy a pénz, mintha az ablakon szórnád ki, mert soha nem fogja senki ezt kifizetni. A viszonzás a feelingben van. Nem emberektől, nem pénzben kapod, hanem az autótól...

Hogy én miért nem kapok két kézzel a lehetőségért...? Nem azért, mert nem tisztelem a bele fektetett munkát, vagy az autó állapotát. Vagy azért, mert az enyémért sem adna senki sem 5kilónál többet, pedig nekem is 2milla fölött van már.... egyszerűen azért, mert NfSbarátunk is mást venne ennyiért, meg ha építeni akarna, akkor ennek töredékéért egy romot, amit maga álmodik meg, és ő épít fel, hogy igazán a gyereke legyen.

Nekem az a talapsztalatom, hogy aki elérte már ezt a szintet, az nem is fog újra belevágni. A mantázás kicsit olyan, mint egy álom... amíg benne vagy, nem érzed a ráköltött pénz súlyát, a szépet látod benne. Aztán, amikor felébredsz, rádöbbensz, hogy ennyiből már mást is vehettél volna. Kicsit sajnálod az ébredést, kicsit álmodnál tovább, de a valóság akkor már körbe vesz, tovább lépsz, és csak egy szép emlék marad. Én még nem akarok felébredni, de tudom, hogy ha majd kiesik alólam az autóm, én sem fogom talán újra kezdeni. Mert minden mantásnak egyetlen igazi mantája van. Nekem is volt már jópár, amivel járok, azt úgy szeretem, mintha családtag lenne, mintha a saját kölyköm lenne.

Ez egy hülye fanatikus szerelem :roll: nekünk ezt dobta a gép. Ez van.

Link to comment
Megosztás:

Ja. Egyébkén '78as és a fényezés nem sikerült túl jól, viszont rozsdamentes lemez az alja, mert így nem kell minden évben lakatolni. Garázsban tartott és ha minden igaz jövőhéten kap 2 év műszakit. Jövő hónaptól minden 10 évesnél öregebb gép csak 1 évet kap, de lehet hogy már juniustól.

Te! Ezt már akartam kérdezni! Ez frankón így lesz? :shock: :shock: :shock:

Vazze, ha ezt komolyan gondolják, asszem kiverem a a paraszt felkelést :evil:

Link to comment
Megosztás:

:shock: :shock: :shock:

Hát igen! 2 milláért már tök jó Golfot lehetne venni! :) :) Mondjuk egy 1.4-eset (klímával!)! :) Csak vicceltem... :wink:

Most én is nagyon gondolkodom ám, hogy érdemes-e százezreket fektetnem egy ilyen öreg vacakba! A sok-sok munkáról nem is beszélve! :?

De valahogy csak van benne valami, amit más autó nem ad meg. Vagy megad, de sok-sok millióért! Nem tudom, hogy a környezetem irigyel, vagy hülyének tart a Mantázás miatt! Asszem' mindkettő! :o :D

Link to comment
Megosztás:

Te! Ezt már akartam kérdezni! Ez frankón így lesz? :shock: :shock: :shock:

Vazze, ha ezt komolyan gondolják, asszem kiverem a a földműves felkelést :evil:

:) :) :)

Asszem' akkor én is kiverem... :D

Évente vihetem őket vizsgáztatni... :o

Remélem ez csak valami rossz vicc volt, mert a nyáron két Mantát is le kell vizsgáztatnom!! Valaki cáfolja meg ezt a rémhírt!!!

Link to comment
Megosztás:

Rdayus! Ez a tipusidegen vicced nem vót jó :)

Különben sajnálattal vegyes irígykedéssel néznek minket :)

Ja! És ha úgy érzed, hogy nem akarsz pénzt szórni a vasadba, szívesen átveszem az ezüstöt :mrgreen: persze olcsóbban, mint ahogy vetted, mert már egyszer ugye a tied volt, és akkor az konkrét értékcsökkenés :twisted: :twisted: :twisted:

Meg tudod mi jutott eszembe, NeedForSpeed? :roll: figyujjá, mer most megaszondom :twisted: : azér senem jó eladni a gépedet, mer az nagyon rossz lenne, ha megvenné valami suttyó, és egy pár hónap után össze-vissznya törve meg amortizálva látnád viszont :roll:

Link to comment
Megosztás:

Rdayus! Ez a tipusidegen vicced nem vót jó :)

Különben sajnálattal vegyes irígykedéssel néznek minket :o

Ja! És ha úgy érzed, hogy nem akarsz pénzt szórni a vasadba, szívesen átveszem az ezüstöt :mrgreen: persze olcsóbban, mint ahogy vetted, mert már egyszer ugye a tied volt, és akkor az konkrét értékcsökkenés :twisted: :twisted: :twisted:

Meg tudod mi jutott eszembe, NeedForSpeed? :roll: figyujjá, mer most megaszondom :twisted: : azér senem jó eladni a gépedet, mer az nagyon rossz lenne, ha megvenné valami suttyó, és egy pár hónap után össze-vissznya törve meg amortizálva látnád viszont :roll:

Egyetértek! Én is inkább megtartom a Berlinettát, mint hogy valami suttyónak eladjam! Széthajtják, összetörik (bár ennek már mindegy), meg otromba spoilereket raknak rá, szemöldököket kap fekete szigetelőszalagból... meg egyéb csúnyaságok! Inkább megtartom! :)

Kell rá vizsga, és még két(?) évig jó lesz...

Egyéként elkezdtem írni minden fillért amit az ezüstre költök de azt mondták inkább ne írjam! :D De kíváncsi vagyok! Olyan 350 körül lesz, mire leműszakiztatom.

Jövőre meg jöhet a sport rendszer a négy leömlővel, az új injektor rendszer (vagy dupla karbi?), a Konik, a rugók, a belsőtér csere, a neonozás, a riasztó, az elektromos ablakok, a kp. zár, az audiószisztem... Brrrr! Utána meg jöhet a sper, és a 3000 24V! :twisted: :twisted: Sokba lesz ez nekem! :)

Egyébként ha Mantát akarsz venni, akkor tegnap láttam egy pirosat! :shock: A fele hiányzott, csak a kasztni volt meg valami kis motorblokk. Se üvegek, se kárpit, se semmi... :roll: Szerintem olcsón meg lehetne venni! :P ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.