Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kinek ajánlható ez a típus?


manta

Recommended Posts

oh béjbi béjbi, mantababy....!

Szóval hidd el: te is fogsz még köpködni! :D sokszor hallottam én már , hogy "betolom a Dunába / fegyújtom / szétflexelem / oda adom a cigányoknak lomtalanításkor" stb

a fordommal is nagyon tturelmes vagyok. az oninditot gyogyitottamm csak az acelbetkommal. de az is csak ijesztgetes volt. szeretem a kocsimat meg turelmes ember vagyok a szakmambol adodoan, lovasz vagyok es a lovakhoz turelem kell. es az auto nem megy csak ugy tonkre, vegulis a gazdaja hasznalja nem :blink: ? es ha a kocsinak lelke van akkor bizony rossz napja is lehet, ezt meg meg kell erteni. asszem B)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 200
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Én különben minden vicc nélkül azt gondolom, hogy aki lecseréli az autóját csak azért mert öreg, meg már nem megy úgy, mint régen, az a nőjét is hajlamos lecserélni B)

lehet osszefugges a dologban :blink: en csaj vagyok de nem a plazacicas fajtabol, viszont csakis oreg autot veszek. tatpasztalt es stilusos. :D nekem nem jon be a modern sorozatgyartott, "mindenkinek ilyen van" aauto. ez nem sertesnek szantam, de sokan erezhetnek igy, plane ha sportos , vagany autot akarnak akkor a manta epp jo. :D

Link to comment
Megosztás:

lehet osszefugges a dologban :blink: en csaj vagyok de nem a plazacicas fajtabol, viszont csakis oreg autot veszek. tatpasztalt es stilusos. :D nekem nem jon be a modern sorozatgyartott, "mindenkinek ilyen van" aauto. ez nem sertesnek szantam, de sokan erezhetnek igy, plane ha sportos , vagany autot akarnak akkor a manta epp jo. B)

Hi!

A manta is sorozatgyártott! Csak a formája miatt feltünő. Mondhatjuk hogy ma is megállja a helyét. :D

Link to comment
Megosztás:

Gondolom úgy érti hogy tucatautó. Ilyen egy-a-millióból fajta, és szvsz a Manta nem tartozik ezek közé...

igen ugy ertettem. de hozzateszem hogy a minden autobol lehet egyedi kocsit varazsolni egy kis loveval es meloval. ez a mondandom lenyege. en a regi kocsikbol jobban el tudom ezt kepzelni, de egy szeria opel vectrabol is lehet siman csak kepzeloero kell hozza. :blink: es maris nem egy a milliobol, hanem EGY a milliobol. es az nem ugyanaz. B)

Link to comment
Megosztás:

Jaja!!!! Kocsi faragás!

Óriási dolog!

A Ford-T modell óta, ami az első futószalagos autó volt végülis már az is sorozat gyártott kocsi volt... :D

Azóta, amiket nem késszel szerelnek még ma is össze, azok tulajdonképpen mind sorozatgyártott autók :blink:

Remélem ezzel nem sértettem meg senkit sem! Ugyanis jómagam is mantázom! B)

És persze, hogy sorozatgyártott! De ritka már és feltűnő! :D Gondolzni kell! Törődni kell Vele!

Nekem ennyi éppen elég...! ;)

Link to comment
Megosztás:

a lényeg szvsz, hogy épített - törődnek vele és egyedi lesz. Új autóban is van ilyen. De azért manapság mantába viszont gyári állapotút nehéz találni, olyat, ami nem épített

de télleg vazze! ez a Henry nagy arc volt :blink:

mér nem születtünk mi előbb....?! B)

Link to comment
Megosztás:

Én különben minden vicc nélkül azt gondolom, hogy aki lecseréli az autóját csak azért mert öreg, meg már nem megy úgy, mint régen, az a nőjét is hajlamos lecserélni B)

Hmm. :blink:

Hajni, én az akkor 22 éves Passatomat cseréltem agy Astrára, mert fiatalitani akartam. Akkor ez most gáz

Ildire nézve?? :D :D

Link to comment
Megosztás:

hat erre nem mondok semmit ;) szerintem ez felfogas kerdese. nem kell altalanositani. van aki ezt szereti van aki azt, tudjatok pap meg papne :D . ha mind egyformak volnank akkor hu de unalmas volna a vilag. mindenkinek opel vectraja lenne B) sotetkek :D egyforma felnikkel :D es ugyanaz a zene volna benne :blink: asszem az volna a gaz ;) van aki lecsereli a kocsijat van aki a nojet, es van aki a ruhatarat ;) es akad aki megoriz m indent

Link to comment
Megosztás:

Hát Tiv.... nem is tudom :blink: mondjuk mi azért a régi autódat is elsirattuk, aztán meg rögtön utáánna koccintottunk az új vasadra B)

de én már rég mondom nektek, hogy a manta ideális családi autó :D

viszont tényleg érdekes lenne a géppark, meg az exek egy hangárba :D

amúgy a cserét úgy értettem, hogy ha nincs nagy baj vele, és a probléma megoldható - akkor minek lecserélni. Ez a gondolatmenet nálam a betolomadunába momentumból jött - a lényeg, hogy hűség, kitartás, elkötelezettség meg ilyenek... mind1

Link to comment
Megosztás:

hat en ezek utan hogy vegre megszereztem almaim autojat, nenm szivesen nvalnek meg tole ebben az eletben B) vegul is 5 szemelyes szoval ha lesz ferjem akkor 3 gyerek vagy 2 gyerek +egy kutya elfer hatul. a csomagterbe a melylada, vagy a babakocsi, vagy egyik nap ez a masik nap az. es igazad van manta egy igazi csaladi auto. miertt is ne :blink:

Link to comment
Megosztás:

De még mennyire családi! Sanyi barátomék most várnak babát, ezért a Rekordból nekik adtam a hátsó öveket, gyerekülés számára. Úgyhogy ez egy olyan Manta lesz, ahol még a babóca is sportülésben foglal helyet. :blink: (Másik cimborával ajándékba veszünk egy gyerekülést, és Recaro jelet rakunk rá) Úgyhogy családosoknak is ajánlható! B)

Link to comment
Megosztás:

Hát, asszem marad csak a felírat... Bár, többen vagyunk rá, lehet, összedobjuk... Ezt még letárgyalom a srácokkal, kösz az ötletet! :D Hál' Istennek, van még kb 7 hónapunk. B)

micsoda rendes banda :blink: az a baboca aztan tudni fogja mi a jo, az oviban meg irigykednek majd ra a tobbiek az tuti :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.