Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

G Astra tuning


FABRO

Recommended Posts

Az megen milyen ?

Nekem ilyen világítás van gyárilag 99-es club felszereltségű G Astra Caravanomban.4db izzó van benne, 2db ajtónyitásra+tompított fényszóró világításkapcsoló kifelé húzására kapcsolható, 2db külön-külön kapcsolható vezető és anyósoldalon-(gyújtás ráadásakor), hátsó ajtók felett is van 1-1 olvasólámpa 3 állású kapcsolóval.
Link to comment
Megosztás:

Nekem ilyen világítás van gyárilag 99-es club felszereltségű G Astra Caravanomban.4db izzó van benne, 2db ajtónyitásra+tompított fényszóró világításkapcsoló kifelé húzására kapcsolható, 2db külön-külön kapcsolható vezető és anyósoldalon-(gyújtás ráadásakor), hátsó ajtók felett is van 1-1 olvasólámpa 3 állású kapcsolóval.

Ahammmmmmmmmm :P

Mindig tanul valamit az ember, köszi az infót.

Link to comment
Megosztás:

Nekem ilyen világítás van gyárilag 99-es club felszereltségű G Astra Caravanomban.4db izzó van benne, 2db ajtónyitásra+tompított fényszóró világításkapcsoló kifelé húzására kapcsolható, 2db külön-külön kapcsolható vezető és anyósoldalon-(gyújtás ráadásakor), hátsó ajtók felett is van 1-1 olvasólámpa 3 állású kapcsolóval.

akkor ehez kell külön kébelezés is?

Hol lehet olyat kapni?

Link to comment
Megosztás:

S a Day-light nem egyezik meg a gyárival csati szinten? Elvileg meg kellene...

Valami ilyesmit ír a Day-light:

Einbauhinweise :

" Scheinwerfer tauschen - Stecker anklemmen - FERTIG

" bei Umrüstung von Halogen auf Xenon benötigen Sie noch Adapterstecker, welche Sie entweder bei uns mitordern können, oder gerne teilen wir die Opel Teilenummer nach dem Kauf mit.

Ez a 2. rész vmi ilyesmi: Ha halogénről xenonra épít át, szüksége lesz egy csatlakozóadapterre, amit vagy nálunk rendelhet meg, vagy szívesen megosztjuk Önnel az Opel rendelési számot s ezután Ön is megveheti azt.

Ez alapján úgy tűnik, a DL xenon kivitelre - csatlakozóra értem, mert külső méretekben és rögzítésben csakis egyforma lehet - megegyezik a gyári xenonnal.

Link to comment
Megosztás:

Newl írta:

off-topic írta:

Optikai tuning ügyben érdeklődnék. Láttam ma egy GAstrát és nagyon tetszett.

A középkonzolon krómozot karikák voltak a fűtéstekerőknél + futott egy krómcsík végig a középkonzolon abban a kis vágatban + krómkeret volt a váltonál a konzolon a váltószoknya alján.

Remélem értitek mire gondolok, próbáltam értelmesen leírni. Smile

Hol lehet ilyeneket beszerezni?

Off

A váltókeretet be lehet szerezni akár a Boombastiknál is szerintem is ,de az a középkonzolos krómos dolog érdekelne engem is!

Hali! Csepelen lehet kapni azt hiszem a gyepsor utcában! Pontos címet majd késöb írok, ha megtaláltam.

Nincs infó az üzletről?

Off

Link to comment
Megosztás:

  • 5 weeks later...

hát skacok keményet szívmta ma :lol:

Eladtam astra1.6-nak a régi lámpámat mer kellett a lé, majd a gyárival furikázgattam.

De ez iszonyúen nem tetszett és közben szereztem pénzt, gondoltam veszek egy lexus lámpát.

neten szétnézés, kinnéztem amelyik tetszett, majd meg is rendeltem.

Nem pesti az emberke ezért postai utánvéttel vettem meg.

1 nap alatt ideért, postaköltség 3.500.

Dobozt megnéztem, astra G 3 és 5 ajtóshoz.

De a lámpa és a kasztni között van kb 2 cm is rés.

Csókával beszéltem, azt mondta nem tud mit csinálni, hisz ez való ehhez a kocsihoz

Többet soha semmit nem veszek neten :smt011

Link to comment
Megosztás:

hát skacok keményet szívmta ma :lol:

Eladtam astra1.6-nak a régi lámpámat mer kellett a lé, majd a gyárival furikázgattam.

De ez iszonyúen nem tetszett és közben szereztem pénzt, gondoltam veszek egy lexus lámpát.

neten szétnézés, kinnéztem amelyik tetszett, majd meg is rendeltem.

Nem pesti az emberke ezért postai utánvéttel vettem meg.

1 nap alatt ideért, postaköltség 3.500.

Dobozt megnéztem, astra G 3 és 5 ajtóshoz.

De a lámpa és a kasztni között van kb 2 cm is rés.

Csókával beszéltem, azt mondta nem tud mit csinálni, hisz ez való ehhez a kocsihoz

Többet soha semmit nem veszek neten :smt011

Miért nem Antinál vásároltál?

Náluk is van végtelen lámpa és lehet hogy olyat is kapsz, ami még passzol is a kocsidhoz. :wink:

Link to comment
Megosztás:

ezt én sem értem.....mindannyian ész nélkül reklámozzuk az Antit itt a fórumon minden kiegészítős topikban....biztos nem lett volna ilyen gondod nála

mennyit spóroltál azon, hogy a netes sráctól rendelted, és nem fk-t vettél? :?

mellesleg sztem vissza kellene vennie

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.