Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos dizájn (LEDek, neonok, xenon és társai)


ScatMan

Recommended Posts

Köszi

Ezt vágtam de a bácsi adott rossz adatokat nekem.

Na mindegy ugyis ujra akartam csinalni lehet hogy egy feszültség szabályzóval többre megyek meg az biztos hogy annyi akármi van.

De neki allok számolni meg bevásárolok. Mert ha lessz szabadidő kibontom a műszerfalat. :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Legyen 560 ohm, és LEDnél nem használnak "absolute maximum ratings" adatot, mivel fixen a nyitófeszültsége esik rajta, azzal kell számolni.

Te valami műszerész "szaki" vagy???

Már elég sok hozzászólásodat olvastam ehhez hasonló témákban is!!!

Link to comment
Megosztás:

Fejlesztőmérnök vagyok, ebben dolgozom nap mint nap... :D

A többiek meg csak irigykedjenek... :)

Jó hogy vannak itt ilyen-olyan "szakemberek".

Mindíg tanul az ember valamit!

Már én is okosodtam LEDezés terén,pedig

fogalmam sem volt,hogy milyen ellenállásokat kellene használni!

Link to comment
Megosztás:

Azt nem tudom hogy pontosan valami 1,3 candelás azt se tudom hogy kell irni de igen erös megmutatta 3.2voltról de igencsek bántotta a szemem. 275 forint volt Kecskeméten vettem

Én kecskeméti vagyok, és tavaly még 220-ért adták.

Hol vetted a Petőfi S. utcán?

Link to comment
Megosztás:

A kőhíd utcával páruzamos utcába (Forrásba) sokkal minőségibb cuccokat adnak meg jobban is ért hozzá a ######i mint a digitába. igan valamivel dragabb is de szerintem inkább legyen egységes szine 2000ft vel többért a műszerfalnak mint össze vissza mert én mar vettem a digitálba de az egyik full zöldes és baromira látszik ott se veszek smmit többé, mert amikor mondtam a nőnek akko mosolygott egyet és azt mondta van ilyen.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
thx!

a boombastikban 390-et mondtak 1dbra ellenállással együtt.

Szerintem nézd meg a Lomexet! :wink:

Le is tudod tölteni az árlUstát, abban lesz egy pár fajta!

Ha esetleg kék vagy fehér smd kellene, abban tudok segíteni, mennyiségtől függően 100 és 150 egység per darab.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nézd meg a Lomexet! :wink:

Le is tudod tölteni az árlUstát, abban lesz egy pár fajta!

Ha esetleg kék vagy fehér smd kellene, abban tudok segíteni, mennyiségtől függően 100 és 150 egység per darab.

kék kellene, de normál, nem smd

5mm-es, meg pár piros is, de még a héten, mert vissza kell raknom a kmórát az autóba :wink:

Link to comment
Megosztás:

Nem akarom reklámozni, de többször bebizonyosodott, hogy a Lomex a legjobb, ár és választék szempontból is!

De nézz utána magad, az a tuti!

így igaz.

éjn elektrotechinkai középbe jártam és az 5év gyaxi alatt mindent onnan hordtunk össze, ami kellett :idea:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.