Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos dizájn (LEDek, neonok, xenon és társai)


ScatMan

Recommended Posts

Ennyiért adnak rá vajon garanciát?

Adnak, és állítólag nem kötözködnek; ha rossz, rossz, cserélik.

Mindenfelé azt hallani, hogy "biztos megfogtad, azért ment tönkre". Itt meg annyit mondtak, hogy ha megfogod, puha ruhával töröld le...

Nekem végülis ettől a hozzáállástól lettek szimpatikusak...

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

És most jön a kérdés, hogy ebből a 100W-os darabhoz mit szól a gyári lámpán a foncsor? :lol:

Hamarabb mattul meg, + a világítás relézése kötelező, különben összeégnek az irányjelző karban lévő érintkezők, amivel a távolságit és a tompítottat váltod, és ha kell ha nem a távolsági fog csak világítani! :twisted:

Link to comment
Megosztás:

És most jön a kérdés, hogy ebből a 100W-os darabhoz mit szól a gyári lámpán a foncsor? :lol:

Nem kell 100-as, jó az ugyanolyan értékű, mint ami benne van gyárilag. Mivel nagyobb a színhőmérséklete, mint a hagyományos izzóknak, sokkal jobban lehet látni a fényénél.

Link to comment
Megosztás:

Nem kell 100-as, jó az ugyanolyan értékű, mint ami benne van gyárilag. Mivel nagyobb a színhőmérséklete, mint a hagyományos izzóknak, sokkal jobban lehet látni a fényénél.

Csak a kátyuk miatt akartam... Bár nálam is az lesz, ami a havernál, ködlámpa. Azóta városban éjjel is azzal jár, és végül is indokolt, sokkal hamarabb lehet kiszúrni velegödröket.

Link to comment
Megosztás:

Csak a kátyuk miatt akartam... Bár nálam is az lesz, ami a havernál, ködlámpa. Azóta városban éjjel is azzal jár, és végül is indokolt, sokkal hamarabb lehet kiszúrni velegödröket.

A vele szemben jövő meg @nyáz, mert kivilágítja a szemét!!! :twisted:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

az index felé menő kábelt kell gondolom, hogy ezt hol kapod el az már X!

Itt mellettünk az AS tuningban (volt AutoSun) van 1 eladó srác, aki anno pár hete mondta nekem h érkezett új m style talppal mindennel 1ütt nem kell vele szharozni, indexes,stb... ő olyat vett és vejek én is. Mikor megtudtam 3x ropiért adják rájöttem nekem tökéletesen jó a shima mezei fk m3 tükröm.

Viszont őt meg tudod ezügyben kérdezni hova is kötötte!

Link to comment
Megosztás:

Lassssssúúúúúúúúúúúúúú... :roll:

Te tök tudom h rég volt már neked h vki ilyet mondjon, de ezt nem hallottad még h nem mindig a gyorsaság számít és jó :?: :roll: :arrow: :lol:

Igen Redi ez ennyi és adapterrel 1be van és szebb mint a shima m3....

Ennyi az ára de megint dsikerült a nemlényeget kivenni a sztoriból..

Tisztára mintha csajokkal csacsognék :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

A segitségeteket kérném!

Van egy B-és Corsám és nem nagyon tetszik a fekete (kmh) számlapja.

Tudna nekem valaki segiten ez ügybe, hogy honan tudnék én fehér (kmh) számlapot szerezni! Olcson! (ingyen) :oops:

Nem lehet valahonan letölteni?? :roll:

Elöre is köszönöm a segitséget!

Üdv.:András

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

A segitségeteket kérném!

Van egy B-és Corsám és nem nagyon tetszik a fekete (kmh) számlapja.

Tudna nekem valaki segiten ez ügybe, hogy honan tudnék én fehér (kmh) számlapot szerezni! Olcson! (ingyen) :oops:

Nem lehet valahonan letölteni?? :roll:

Elöre is köszönöm a segitséget!

Üdv.:András

reiroll@axelero.hu

Link to comment
Megosztás:

amúgy nem olyan egyszerű ez, hiába töltesz le bármit, nem tudsz nyomtatni egyet és berakni, mert nem fogja átvilágítani semmi

vagy ha igen, akkor az egészet egyben és foltos lesz, vagy megvakulsz ;-)

ez már nem trabant, vagy lada :-P ;-)

Reiser Roland címe

megírod neki, mi kell és ő meg tudja csinálni

pár embernek már csinált innen a fórumról, mindenki elégedett

amúgy: ]http://www.carstyling.hu/buy_shower.php?id...id=7864

Link to comment
Megosztás:

Ohh köszi!

Nyomtatni tudok! :(

Már szét is van szedve! Mert a villágitást cserélem ki pirosra.

Amugy se világitaná át semmi mert a feketét se világitja át csak elölröl világit rá!

Ezért gondolom, hogy a fehér az elég jó lessz a piros villágitásal.

Nos tudnék valahonan letölteni ilyet?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.