Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Mélykék76: Kicsit durva lenne.  :)  

Az oldal nekem nem jön be. Biztos jó a cím? De elég ha megírod az árát az tuti elveszi a kedvem tőle.

Igazad van, nem jön be úgy ahogy írtam. :roll: Ilyen hibaüzenetet még nem is láttam. Nahhhh akkor lássuk újra :lol: Lelőhely: http://www.in-pro.de/shop/de/?artnr=5150

Árrrrra : 229 €

Link to comment
Megosztás:

Igazad van, nem jön be úgy ahogy írtam. :roll: Ilyen hibaüzenetet még nem is láttam. Nahhhh akkor lássuk újra :lol: Lelőhely: http://www.in-pro.de/shop/de/?artnr=5150

Árrrrra : 229 €

de ezt lehet kapni valamivel olcsóbban valamelyik magyar impotőrnél, láttam egy tuningújságnak nem nevezhtető katalógusban. Ha valakit érdekel szóljon és utánanézek....

Link to comment
Megosztás:

hagyd, el van szokva a fórumozástol :) :lol: legalábbis amilyen keveset irogat....pl a talis listában sem látom a nevét, pedig a multkor Ő kérdezte mikor lesz tali

Nem is láthattad, mert nem jön. Kihúzza maggát minden alól. de ezt inkább a csevegésben vitassuk meg, ugye MODERÁTOR ÚR!!! :twisted:

Link to comment
Megosztás:

....price=149Euro!!! Nem megy valaki Németországba, mert ennyiért kellene szerintem sok mindenkinek!!!

Nekem is ez a fekete verzió szimpatikusabb.

Bár a mi Astra-nk nem játszik ezen témakörben :)

Ha gyors vagy és jó a rábeszélőképességed, akkor elég gyorsan lehet ennyiért, ilyen lámpád :lol:

Idézet az index "CALIBRA CLUB" topicjából :

"Sziasztok hejj,

holnap reggel indulok haza, München-Linz-Becs-Gyor utvonalon

ha van valami elhoznivalo cuccotok ami utbaesik(e-bay, autobonto...) hivjatok fel

Tel:20/667-0366 - csak holnapig van nalam

Tesokam V6"

Link to comment
Megosztás:

Hűűű ezek a lámpák nagyon komolyak!! Ha tényleg ennyi mindenkinek kell és lesz valami csoportos beruházás akkor please szóljatok nekem is, engem is érdekelnének ilyen pilácsok!!!

Thanx!!!

:wink:

Hejjj de szép az a lámpion... én azon filóztam, miközben a t&s ehavi számát olvasgattam és olvastam, hogy az RSnek ehónapban opel kedvezményes hangulata van, mely szerint f astra lexus lámpa 60 ropiért... az ár még hagyján, de szarul mutat full fehér búra a grafit gsin... szvsznekem is kell, ha vki megindulna érte :)

Link to comment
Megosztás:

Csá all!

New téma a lámpa ügy után! :/

szal... vlkinek láttam fastrájában közületek (képen) sparco pedál szettet...legalább is spacro rémlik....nah felmoccantásárol vlmi sztori van esetleg? állitolag íízííí felrakni mer max egy lukat kö furni... meg én még nem is proszáltam felrakni sajátom (lusta vótam :lol: ) szal csak kiváncsi vaok h kinek mi a tapasztalata/véleménye....legalább halad tovább ez a topic is :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.