Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Nekem kristály hátsólámpa tetszene az autómra ;) Vagy ez. Vagy méginkább ez a LED-es.

Csak én ebay-ről nem tudok rendelni, nálunk meg drága, 29000Ft-ért találtam tuningboltban :(

Bár átszámolva nem olyan nagy a különbség :(

Nem akar valaki meglepni ilyenekkel karácsonyra? ;)

Ha veszel nekem 44ért egy teljesen feketét, akkor egye fene megveszem neked a LED-eset. :D :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez nem szép élőben :(

Ebay-en próbálj inkább nézelődni és megoldjuk valahogy a megrendelést és a többi dolgot.

Ott találtam ezt is először, onnan jutottam el ide a gyártó honlapjára, de én ebay-ről se tudok rendelni, a német tudásom se valami sok, meg elég sok lenne onnan a szállítási költség, ha jól olvastam. Itt van az ebay link.

Valamit mindenképpen kell csinálnom a kmórám számlapjával, mert hámlik le a festék róla és csúnya.

Vaterán is hirdet egy srác olcsón, csak azon meg az nem tetszik, hogy 60L-es a tankjelzője, Vectrába való gondolom.

Link to comment
Megosztás:

Van ez így...nem szabad feladni, próbálkozni kell... :) :( :D

Mondjuk viccet félretéve mit sikerült elrontani egy darab fémkarikán??? Bár hallottunk már ilyen viccet is... :( ;) :D

Na csak az meg ne hallja aki csinálta :D

Hát az történt, hogy megvettem az autót októberben, nyári felnikkel, nyomtávszélesítővel. Kaptam ajándékba lemezfelnis téligumiszettet. Ohhh de szupi -gondoltam- no akkor kicseréltük anonimusszal a kerekeket. Két nap múlva fater szólt, hogy nagyon-nagyon csúnya hangot ad ki az autó uhhhhh én a hangos zenétől nem is hallottam. Na másnap szerelőnél egyből kiderítették, hogy valaki nagyon el"rosszalkodta", a csavarok irreálisan hosszúak voltak és széttörte az egész berendezést hátúl.. Hát ez a történet vége. Mondanom sem kell, hogy anonimusz milyen ideges volt napokig :D:D:D

Ezért tartok egy kicsit már mindentől.. egy sima kerék csere is milyen bosszúságot okozott! ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom kit rejt az anonimusz-bénusz...de elkurblizta az tény...mert hogy nyomtávszélesítőhöz hosszú csavar kell...evidens, ha nincs nyomtávszélesítő, akkor rövidebb kell...no de most már mindegy...

Mondjuk ezek után azért figyelj, nehogy fordítv tegye be a lámpákat...az elsőt hátra, a hátsót meg előre... :( ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom kit rejt az anonimusz-bénusz...de elkurblizta az tény...mert hogy nyomtávszélesítőhöz hosszú csavar kell...evidens, ha nincs nyomtávszélesítő, akkor rövidebb kell...no de most már mindegy...

Mondjuk ezek után azért figyelj, nehogy fordítv tegye be a lámpákat...az elsőt hátra, a hátsót meg előre... :( ;) :)

húúúúú itt van, csak meg ne lássa:D:D Maradjon ez a mi kis titkunk, forumozók hehehe :(

Link to comment
Megosztás:

Igazából adja magát az egész...csak jól kell "összedugni" a dolgokat...és jó lesz az... :( :) :D

No igen, még él az emlékeimben az a Lurdy tali, amikor fél órát küzdöttetek vele, majd két perc

vizsgálat után megmondtam a tutit: fordítva volt bekötve az egyik csati, és nem kapott testet a relé. :(

Viszont jól meg lett fizetve a szakértelmem, kaptam szponzorációból két lámpát a versenygépsasra ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

No igen, még él az emlékeimben az a Lurdy tali, amikor fél órát küzdöttetek vele, majd két perc

vizsgálat után megmondtam a tutit: fordítva volt bekötve az egyik csati, és nem kapott testet a relé. :)

Viszont jól meg lett fizetve a szakértelmem, kaptam szponzorációból két lámpát a versenygépsasra :( :(

Ha holnap ott leszel minitalin tartasz erről egy kiselőadást? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.