Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Na látod, hogy tudok én ha kell, csak nem megy mindig elsőre... :wink:

De miért is nem c20xe, vagy ene, sokkal ócsóbb, meg minden... :wink:

Hemivel 1X beszéltünk erről, és ő mondotta, hogy X-es mocikódos járgányba csak az X-esek jók.(szerénységem astrájáról lenne szó.)De ha beindul a téliautó dolog, abba értelem szerűen egy C20XE lesz benne.Tudod, biztos ami biztos! :(

Link to comment
Megosztás:

Én is ezen filózom öccssse!

A napokban már a második 6os kombi audit láttam amin olyan gyönyörű a gyári ív, hogy össze tudnám szarni tőle magam!!!!

Istiéknek mondtam, de nem értékelték.... nomeg közben a yard kirántotta a talon audit mellölünk a vácin :(

mennyi lehet 4 ív?

Szóval!

1.1-es golf ívek vannak feldobva a kocsira,egyébként írja is. :wink:

2.Azokat se eccerű felvarrni,mert meg kell nyitni az ívet,mert nem pont ugyanaz.Tehát van vele gány,ha szépen akarod megcsinálni! :oops: :?

3.Nekem is Caravanom van,és azt néztem,hogy ennek a hátsó ajtón levő ívét nem jól csinálták meg sajna. :?

4.Én már odáig jutottam,hogy próbálgattuk az íveket a kocsihoz a karosszériással. :shock:

5.Én most azon töröm a fejem,hogy üvegszálból csináltatom meg,és lehúzatom egészen a küszöbig.(Majd ha lesz melóm) :roll:

6.Atommanónak üzenem,hogy csigavér,mert nem voltam gépközelben,nem úgy mint a múltkor ahogy ő intézte a váltóútrövidítést!

:twisted: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az a corsa c20xe verzió azért nem olyan szerencsés mert nem nagyon bírja el sok alkatrész...pl állandó gondok a féltengellyel... :roll:

Mért nam veszel egy szimpla A corsa GSI-t??? :roll:

Mer' az nem 150 lovas! :twisted: :twisted: :( Meg nézegettem mostanság az áraikat is, és hát én egy kicsit sokallom érte amiket beírtak, dehát ugye minden relatív.

Link to comment
Megosztás:

"...De kap rá!..."

Akkor én látom rosszul, hogy nem találom hogy hova írtad az árát???

:roll: :(

Vagy mégsem kap??? :(

Vagy majd Te felhívod helyette??? :roll:

Üdv.: Atommanó

Még sehova! :lol:

Ezért vagy te türelmetlen! :wink: :D :D :D

De nyugi,kap!!! :D :D :twisted: B) B)

Link to comment
Megosztás:

Hát ha ez neked örömet okoz, akkor hívd már fel az én szerelőmet is, hogy hogy áll a kocsim... :(

Viccet félretéve...

Szeritnem (legalábbis nekem bejön) nem rossz ahogy a lakatos megcsinálta az íveimet, persze ívcserével...

De itt megoszlanak a vélemények... :roll:

Ok!Már hívom is! :(

De legalább küldenél erről is képeket,vagy feltennéd!mert engem minden egyedi dolog erdekel :wink:

Link to comment
Megosztás:

Nekem azért nem lehetett úgy megoldani, mint a kombis srácnak, mert a 60/60-as ültetést már sokalta a 9X16-as, és nem fért be sehogy... :roll:

Azt hittem van valami közelebbi képed is a szélesítésről. :?

És nem vagyok lusta....háááát nem emléxel?Én hívom a szerelődet! :( :( :lol:

Link to comment
Megosztás:

na ezen vitatkoz6nánk,h ki ír több hüeséget meg ki mondd magának ellent!

valóban kihaytam csak elötte arról beszéltetek, gondoltam evidens!

maj1 legközelebb figyelek kollega :(

na akkor újra neki futok: mennyi lehet 4 azaz négy db (Anti kedvéért: Darab, mint mennyiségre utaló) golf 1es (talán 2es?) ív?

itt van 4db 60ért (plusz 1-2 dolog) :wink: :( :lol:

http://www.duen.hu/hirdetes.php?o=hir_resz...f713a9&s=1250&a

Link to comment
Megosztás:

Skacok. Egy általános kérdés...

A GSI illetve "opel" rugók mennyire hajlamosak elfáradni, elgyengűlni?

Csak mert gondolokodom bontottat venni...(8e/pár előre)

No meg állítólag 20 magasságában már ültető cuccuk is van(szet) többfajta.

Xintem próba szerencse!Én ha elhozok valamit a bontóból,mindig úgy egyezek meg vele,hogy ha nem jó akkor visszaviszem. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.