Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Helló!

Vettem FK Angel Eye lámpákat. Namost.... párásodik. :( :excl:

Van-e valami használható ötlet, vagy megoldás a problémára?

Tudom volt már róla szó, de 200000000 oldal van a forumon. :lol:

Köszi a segitséget.

Del.

Hali!

Én még beépítés előtt körbenyomtam szilóval az üveg és a ház találkozásánál, még az indexet is. Szellőzőlyukakat nem bántottam. Lekop-kopogom, másfél év alatt nem párásodott be. Gumisapkákat jól raktad fel?

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Én még beépítés előtt körbenyomtam szilóval az üveg és a ház találkozásánál, még az indexet is. Szellőzőlyukakat nem bántottam. Lekop-kopogom, másfél év alatt nem párásodott be. Gumisapkákat jól raktad fel?

Jól vannak rajta, esetleg a gyári szellőzők ledugózása segíthet?

Link to comment
Megosztás:

Megpróbálhatod, de nem véletlenül lehet rajta. Ha jól emlékszem a gyári lámpán is van szellőző ( de a ködlámpán biztos, mert a napokban volt a kezemben ).

Hali.

Most annak ellenére, hogy nem csináltam vele semmit, eltűnt a pára. Viszont az egyik H1-es izzó már el is ment benne, ez azért van mert tescósvolt :lol: ,

vagy egyéb gond lehet? (most csütörtökön lett beszerelve.)

:lol:

Üdv, Del.

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Most annak ellenére, hogy nem csináltam vele semmit, eltűnt a pára. Viszont az egyik H1-es izzó már el is ment benne, ez azért van mert tescósvolt :lol: ,

vagy egyéb gond lehet? (most csütörtökön lett beszerelve.)

:lol:

Üdv, Del.

Ha jön egy ujabb esős idő, majd bepárásodik, akkor ajánlott a körbeszilózása. Nekem egyik utángyári lámpám is párásodot, körbekentem, azóta semmi.

H1ed meg valószínűleg szar volt és azért ment ki. Ennyire csak nem gagyi a lámpa :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Szedett már szét valaki angel eyes lámpát? Hogy tudnám leszedni a lámpa elejét a plexit?

A te fajtád sztem nem annyira szedhető szét, mint a külön indexes. A külön indexes üvegbúrás körbemelegítve szépen szétszedhető pl Sp Zoli elmondhatja, de az egybeindexes műanyagbúrásat már nem lehet annyira melegíteni, meg a talán habosítással van összerakva, amit én láttam, az úgy volt... de régen láttam már.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Pár kérdésem lenne!

Műszakin sportfutóműért szólnak?

LSD ajtóért?

Sportülésért?

Köszönöm előre is

sportfutómű ha ültetett akkor biztos, amúgy nem feltétlenül..

szerintem LSD ajtó nem gáz...

ülés esetében még a rendős is sanszos h megbüntet...

Link to comment
Megosztás:

Jó akkor LSD bukta!

Sportfutómű 4cm-es ültetéssel?

Sportülés is akkor bukott, hacsak nem GSI Recaro ülés esetleg?

Az alap felállás, hogy mindenért szólnak, ami nem gyárilag gyári abban az autóban. (itt mindenki vonatkoztasson el az én gyári cuccaimtól)

A gsi recarokat nem fogják megszólni sztem. Az ültetés már neccesebb, de megoldható.

Link to comment
Megosztás:

Tudtok valamit erről az új ablak fóliázási szarságról, miszerint nem lehet innentől fóliáztatni az ablakokat csak azt engedik át műszakin ami gyárilag sötétített?!

Ez igaz?

Te figy!

A google-t nem viccből találták ki, olvass utána.

Eddig sem engedték át a fóliás autókat vizsgán, még külön topik is van erről...

Kicsit olvasgass mielőtt kérdezel... :lol:

Link to comment
Megosztás:

add el az autódat és vegyél egy erősebbet.. ez a legolcsóbb és a legális útja

Nem fogja megfogadni ezt a tanácsot, már kb 15x el lett mondva. Észérvekkel, indokokkal, tapasztalatokkal alátámasztva. De valamiért nem hisz senkinek itt a topikban....talán mert nem azt mondjuk amit hallani szeretne, hanem amit tapasztalattunk, esetleg mások kárán megtanultunk.

Van direktszűrője, gondolom a következő lépés az "űűűűbertuti tuninggyertya" meg az ordítós dob, esetleg a fém taposó (milyen ######a is lehet az télen!)

Ergó apránként elkölti a fél autó árát, hogy csináljon egy bojlerszörnyet :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem fogja megfogadni ezt a tanácsot, már kb 15x el lett mondva. Észérvekkel, indokokkal, tapasztalatokkal alátámasztva. De valamiért nem hisz senkinek itt a topikban....talán mert nem azt mondjuk amit hallani szeretne, hanem amit tapasztalattunk, esetleg mások kárán megtanultunk.

Van direktszűrője, gondolom a következő lépés az "űűűűbertuti tuninggyertya" meg az ordítós dob, esetleg a fém taposó (milyen ######a is lehet az télen!)

Ergó apránként elkölti a fél autó árát, hogy csináljon egy bojlerszörnyet :lol:

Sztem mindenki úgy van vele, hogy csak kicsit csinosít rajta, aztán elkapja a gépszíj...

De am tényleg így van. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.