Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Nekem 16 volt három éve. :lol:

Feltenni nem nagy dolog, 4 13-as csavar a tornyon, és a kiegyenlítőt

is át kell rakni. Miután felcsavavartad rendesen a toronyra, az állító

csavarral érzésre befeszíted, majd azt is rögzíted.

Holnap asszem fel lesz rakva, de azért érdekelne hogy mennyi is az az "érzésre". Feszüljön egy kicsit a dolog, vagy nagyon, vagy semennyire?

Link to comment
Megosztás:

Még egy apróság.Vettem a helyzetjelzőbe ledes izzót, és bele is tettem.Hát, nappali fénynél nem az igazi, de gondolom esti sötétedéskor már hatványozottan javulni fog az élmény!Amúgy ha vesz v.ki. figyeljen, hogy hogy rakja be, mert ha nem jó, akkor az istenért sem fog működni!

Szerencsére nem halálozott el. :lol:

Én is vettem ősszel (kéket: 990ft/pár), mostanra be is szart az egyik, pedig azt mondták, hogy örök-életű ( :D :lol: :lol: )!

Utána olvastam róla (lehet, hogy itt a gagyi topikban), hogy nem bírja a magas hőmérsékletet a búrában, és ezért elég hamar behal (nálam fél évig tartott).

Link to comment
Megosztás:

Igyexem majd!Amúgy az a trükk, hogy pont fordítva kell betenni, mint ahogy eredetileg a G-ben van.

Egyébként autósboltban.Előtte meg Ujratöltve gépén láttam.

Tényleg! Dénes mutatta nekem Sopronban, csak még nem volt felszerelve, és este volt (sötét). Majd összejövök vele talán, és akkor megnézem!

Az viszont elég gáz, hogy ha Fastrára akarsz venni fekete vagy fehér oldalindexet, akkor az 8-9000 pénz (legalábbis itt Pécsen egy tuningboltban)!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.