Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Srácok!Tudja-e valaki,hogy lehet-e külön venni Merci Sprinter légbeömlőt a sárvédőbe.Olyan kis helyes panelra gondolnék amit ügyes kezű lakatosemberem megint csak elszörnyedve nézne,és mondaná,hogy megint mit akarok én má' itt evve'! :lol:

A Transporteré xintem dög uncsi.

Link to comment
Megosztás:

Mégeccer a hűtőrács témához: a Baumax-ban is lehet kapni ilyet, mint azt egyik sporttárs említette, csak nem tudom mi a neve, és így elég nehéz ráakadni a telefonos support segítségével, szóval, ha valaki vett már ott ilyet, netán tudja mi a neve az nyugodtan elárulhatja, kösz.

Link to comment
Megosztás:

Még valamin gondolkodtam...

A "B"Omega hátsó elektromos napellenzőjét át lehet-e építeni a F astra Caravan 5.ajtójára némi üvegszálas alakítással azon a panelon? :smt017

Nem tudom milyen szögben áll a kalaptartója alatt a szerkezet az Ominak.Valaki nem látott ilyet kiszedve? :wink:

Link to comment
Megosztás:

Mégeccer a hűtőrács témához: a Baumax-ban is lehet kapni ilyet, mint azt egyik sporttárs említette, csak nem tudom mi a neve, és így elég nehéz ráakadni a telefonos support segítségével, szóval, ha valaki vett már ott ilyet, netán tudja mi a neve az nyugodtan elárulhatja, kösz.

Nem grillrácsra gondoltok? De nem vagyok benne biztos....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.