Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

de annyi bajom van még ,hogy 60l -es re van kalibrálva az üzemanyagszint jelző lemezkéje ,meg le akar jönni róla az a fólia amin a számok és a kalibrálás van. Hol lehet külön ilyent beszerezni az érdekelne még.

Akkor minden bizonnyal Vectra órád van. Számlapot meg próbálj meg csináltatni egyedit. Itt valamelyik tuning topikban volt róla nemrég szó, hogy ki csinál.

Link to comment
Megosztás:

milyen széles egy ilyen toldat? 3-4 centi? egy 40 mm-es ültetéssel már leér?

pont olyan széles mint a lökösöd öcsse :idea: :lol:

a magassága kb 5 cenyó lehet még ültetéssel is felmejen mi felpróbáltuk a gsimre, csak a netz akkor one, mikor elindulsz és jön egy hasonlow 5 cenyós pukli, mert az viszi a toldatot az meg a lököst mig a kerék el nem ér eddig a pukliig. Ültetés nélkül ajánlott!

Link to comment
Megosztás:

pont olyan széles mint a lökösöd öcsse :idea: :lol:

a magassága kb 5 cenyó lehet még ültetéssel is felmejen mi felpróbáltuk a gsimre, csak a netz akkor one, mikor elindulsz és jön egy hasonlow 5 cenyós pukli, mert az viszi a toldatot az meg a lököst mig a kerék el nem ér eddig a pukliig. Ültetés nélkül ajánlott!

nem erról, hanem arról kérdeztem a szélességet....TÖKI :lol: :lol:

szal ittohni körülmények között akkor vagy toldat vagy ültetés....fakk..akarom mindkettőt :crybaby: :crybaby:

Link to comment
Megosztás:

a Km órából több féle van. Nem mindegyik ford.szám nélküli km-óra megy be 1 az 1-be, kicsit faragni kell.

Ha Delco kilométerórád van és VDO műszeregységbe szeretnéd beépíteni akkor elég sokat kell faragnod. VDO ---> Delco-ba simán belemegy.

Link to comment
Megosztás:

minden autós boltban lehet kapni

meg az apróhirdetéseket is átnézheted duen-en, carstyling-on

de javaslom olvasd át a "direktszűrő" topikot itt a tuning alatt!

Természetesen már megtettem ezeket, de K&N csak debrecenben találtam. A 6000HUF-os univerzális direktet, (+80 lóerő, -8-10 liter fogyi) inkább kihagynám.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.