Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

A tegnap kért képek. Sajnos csak telóval készültek vannak, nem igazán élvezhető a minőség, de a célnak megfelel.

OZ1.jpg

Nem egy nagy durr a felni, de szerintem az Astrának nagyon jól áll. Majd teszek be normális képet is, azon szebb. :(

Link to comment
Megosztás:

Tomi a fék mijatt ne aggódj anno egyhatsi asztrámon nekem is ugyebár 236 jáccot és a jóval nehezebb kerekekkel is megálltam.

Igaz 1x egy dzsip lökhárítójába de megálltam :(

Megállással nincs gond, mert fékez mint állat, csak még jobb lehetne, ha nagyobb fék lenne rajta.

Link to comment
Megosztás:

A csomagtartó nyitógombját vajon el lehet e süllyeszteni a kasztniban???

mert szeretném shave-elni (mondjon rá valaki szép szót) vagy falazni a csomagtartót, de szeretnék zár nélküli vectra b hátsó kilincseket is. És ugye ha sehol nincs kulccsal nyitható zár a kocsin csunyan megszívhatom ha kizárom magam :( :lol:

Szóval ezért gondoltam arra, hogy a csomagtartó zárját megtartanám csak valahogy bele kellene süllyeszteni a falba.

Ötletek? :lol:

Link to comment
Megosztás:

A csomagtartó nyitógombját vajon el lehet e süllyeszteni a kasztniban???

mert szeretném shave-elni (mondjon rá valaki szép szót) vagy falazni a csomagtartót, de szeretnék zár nélküli vectra b hátsó kilincseket is. És ugye ha sehol nincs kulccsal nyitható zár a kocsin csunyan megszívhatom ha kizárom magam :( :lol:

Szóval ezért gondoltam arra, hogy a csomagtartó zárját megtartanám csak valahogy bele kellene süllyeszteni a falba.

Ötletek? :lol:

Erre nem létezik olyan elektromos ajtónyitó kittes izé?

Link to comment
Megosztás:

le one sévelve... ejj de szép szó :(

csináld azt mint a profik a8nál és tsai... pl nyitógom a tükör alá...

Én 1szerűen megoldottam: vettem egy tarcsi üveget.

ha gáz van szó nélkül beküldöm :wink:

sokat agyaltam én is de jobb 5letem nem volt....

Link to comment
Megosztás:

Én 1szerűen megoldottam: vettem egy tarcsi üveget.

ha gáz van szó nélkül beküldöm :wink:

sokat agyaltam én is de jobb 5letem nem volt....

ROTFL :( :lol: :lol:

Te Gergő és az milyen amikor nem gondolkodsz, ha ezen sokat agyaltál? :lol: :lol: :lol: :lol:

komolyra fordítva: ezzel az a baj, hogy random helyen jöhet a probléma és pl külföldről hazajönni egy betört hátsó ablakú kocsival meredek lenne

nem is beszélve pl. télről, esőröl....áááhh ehhez én tulságosan nyúl vagyok :oops:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.