Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Ez kb: úgy hangzik, hogy itt egy szám és zaklasd őket a hülyeségeiddel.

Ebben van valami, mondjuk én felhívtam volna őket vagy odamentem volna, mert valamelyik szakemberük tuti csinált ilyet, aki meg a levelekre válaszol, az max egy katalógust meg árlistát lát. Azért némi önállósággal, meg a skalp alatti tartomány használásával szerintem Te is meg tudod oldani a proplémát...

Én a következőket csinálnám:

- vennék "D" vagy "E" kadett hátsó ajtó tartó teleszkópot

- Opel alkatrtészboltban vagy bontóban megvenném azt a 4 csavart amire rácsatlakozik az ajtó tartó teleszkóp

- ezermesteri hajlamomat elővéve kisakkoznám, hogyan lehet az adott csavarokat beintegrálni a gépháztető+sárvédő rögzítési vonalára, úgy hogy lecsukott gépháztetőnél szinte teljesen össze legyen nyomva a teleszkóp. Majd teleszkóp rápattint, és lehet örvendezni vala.

Link to comment
Megosztás:

Többek kérdezősködtek az alábbi téma felöl:

Teljesítménymérés:

A Csonka János Műszaki Szakközép tanműhelyében (XVI. Arany János u. 55) van mérőpad, egy komplett mérés 5250 Ft (szerintem olcsó, ilyen komoly géppel 10 rugó alatt nem nagyon mérnek sehol...), kb 5-20 percet vesz igénybe autónként. Sajna nagyon leültetett szétspoilerezett gépekkel már nyűgös a dolog, de megoldható az is. (...habár közöttünk nincs sok ilyen :) )

kedd, szerda, csüt 8-11 óra között tudnak fogadni.

Ha valaki esetleg igazságügyi papírt kér, az + egy tizes, de bárhol elfogadják bizonyítékként (ha mondjuk az autó 150 helyett csak 136 pacis lenne :D :D ).

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Többek kérdezősködtek az alábbi téma felöl:

Teljesítménymérés:  

A Csonka János Műszaki Szakközép tanműhelyében (XVI. Arany János u. 55) van  mérőpad, egy komplett mérés 5250 Ft (szerintem olcsó, ilyen komoly géppel 10 rugó alatt nem nagyon mérnek sehol...), kb 5-20 percet vesz igénybe autónként. Sajna nagyon leültetett szétspoilerezett gépekkel már nyűgös a dolog, de megoldható az is. (...habár közöttünk nincs sok ilyen :) )  

kedd, szerda, csüt 8-11 óra között tudnak fogadni.

Ha valaki esetleg igazságügyi papírt kér, az + egy tizes, de bárhol elfogadják bizonyítékként (ha mondjuk az autó 150 helyett csak 136 pacis lenne :D  :D ).  

Üdv.: Atommanó

nem többek hanem TE :D

a lényeg hogy voltal akkor ??

? LE

Link to comment
Megosztás:

Óra szerint 180.000 km van benne amúgy meg fogalmam sincs... :oops:  

De legalább magyarázatot kaptam arra, hogy miért kaptál 2 autót múltkor...

A + 1 LE miatt!!!! :wink:  

:)  :D  :D  :D  

Üdv.:Atommanó

én a gyári teljesitményröl beszéltem

ami a tiedben sem lehett több 142LE nél

no te erre tuningoltal .....

de ne bőszits fel te hollod e :twisted: :P

Link to comment
Megosztás:

Ha van nála + megfelel az ár is, akkor kiugrom érte és vasárnap leviszem neked :wink:

Emlékeim szerint nem kell furkálni, megvannak a felfogatási pontok.

Nos erről kicsit lemaradtam, a melóhelyen nem szoktam netezni, de kösz szépen a felajánlást. Venni én igazándiból nem akarok (vasárnap elmondom miért :) ), csak a méretek érdekelnek.

Telefonálás elmaradt, pedig zsebemben a szám. (8-16-ig én is melózom utána meg ugye hiába telefonálok) odamenni? kecskeméti vagyok, tehát ez most lőve :D Igaz szombaton megyek Bp-re, de csak délután, estefelé.

Az önállóság menni fog, csak a méretek tényleg kellettek volna, így egy kicsit fejvakarósabb lesz :smt017

Link to comment
Megosztás:

Nohát felhívtam Moliton Kft-jékat, és beszéltem velük.

Azt mondta az ürgebőr, hogy nézzek meg egy készet, mérjem meg. Ezek alapján próbáljam az enyémen is kitalálni a rögzítési pontok helyét, utána mérjem meg és az adatokkal hívjam ismét fel. Utána legyártják a telót.

Na én ezután megköszöntem a tájékoztatást, és elbúcsúztam.

A Szeles Gábort nem tudtam felhívni, nem vette fel a telefont.

Megkérdeztem a márkakereskedő egyik szerelőjét, hogy ő látott-e már ilyet, azt ígérte, hogy utánanéz, és beszél a szerelőkkel, majd hétfőn érdeklődöm az eredményért.

Link to comment
Megosztás:

Nohát felhívtam Moliton Kft-jékat, és beszéltem velük.

Azt mondta az ürgebőr, hogy nézzek meg egy készet, mérjem meg. Ezek alapján próbáljam az enyémen is kitalálni a rögzítési pontok helyét, utána mérjem meg és az adatokkal hívjam ismét fel. Utána legyártják a telót.

Na én ezután megköszöntem a tájékoztatást, és elbúcsúztam.

A Szeles Gábort nem tudtam felhívni, nem vette fel a telefont.

Megkérdeztem a márkakereskedő egyik szerelőjét, hogy ő látott-e már ilyet, azt ígérte, hogy utánanéz, és beszél a szerelőkkel, majd hétfőn érdeklődöm az eredményért.

milyen autoba kell neked a telo ???

mert hétfön megyek ki szeles gabihoz

és ha van akkor hozok d

neked 1et

az ára 10e ft

udv

sonique

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Remelem nem offtopic (illene a led-es topicba is, de ez F astrara van kihegyezve)

Ezt egy sracnak irtam le, aki megkeresett, mert latta a kepeket a muszerfalomrol

> 1. Ki kell-e szerelni a magnót, hogy hozzáférjek a középkonzol izzóihoz? Ha

> igen, esetleg valami tanács?

Sajnos mindenfelekeppen el kell tavolitani az autoradiot, mert ugy

sokkal konnyebben fersz hozza a dolgokhoz.

> 2. Le kell húzni a hideg-meleg állító, ventillátor sebesség és pozíció

> állító tekerentyuket, hogy másik két csavarhoz hozzáférjek. De, a középso

> tartalmazza a hátsó szélvédo futászálainak a kapcsolóját? Ez úgy

Igen. A ket szelsot (hideg-meleg allito, es hogy hova fujja a levegot)

megfogod erosen (izzadt kezzel nem fog menni!) es lehuzod. Elobukkan

alattuk ket fenyes csavar, azokat is ki kell majd csavarni. A kovetkezo

lepes, hogy kihuzod a kozepso gombot, ahogy mondtad, ez bekapcsolja a

hatso ablak melegitest. Namost, ezt nem ugy kell leszedni, ahogy a masik

kettot, hanem:

a gomb aljan (nem a feheritett resz, hanem az ellenkezo oldal) van egy

lyuk. Ott betolsz egy aprocska csavarhuzot, es kicsit megnyomsz benne

egy muanyag pockot, aztan konnyeden lehuzhatod a gombot. Toldd vissza

gombot, hogy ne menjen feleslegesen a hatso ablak futes, majd nyulj be

hatra. Talalsz 4 "bowdent", ami a futes parametereit allitja. Nemelyiket

nagyon nehez lepattintani, de ne ilyedj meg, eleg nehez oket eltorni.

Viszont ahhoz, hogy leszedd oket, fesziteni kell. Javaslom, hogy a 4

csavarral (ketto kint, ketto bent) rogzitett kesztyutartot is tavolitsd

el, igy temerdek helyet kapsz, es hatulrol is tudsz majd nyulkalni.

Miutan leszedted a 4 bowdent (elotte irdd fel, hogy melyik hova valo,

ambar elteveszteni nem lehet, adjak magukat, olyan rovidre szabtak

oket), pattintsd le a kozepso kapcsolorol a kabelt, es lehet hogy van

meg egy kabel, ami az aramot adja az izzoknak. Azt is pattintsd szet, es

ezutan elvileg mar kiemelheted az egesz belso reszt (a kulso fekete

muanyag boritas bentmarad a kocsiban, neked csak a belso feher resz + az

abrakkal telerajzolt lo###### kell). Ezutan mar egyertelmu, azt csinalsz a

muanyaggal amit akarsz (en vagy 10 ledet raktam be, igy nez ki most:

http://www.carstyling.hu/pic/usercar/3146/16.jpg

Ja igen, van meg ket muanyag cso. Ez a belso keringeteshez tartozik. Ha

minden igaz, akkor nalad is igy van, a bal oldalon (kormanyhoz kozel)

van egy zold-fekete csikos cso, ez a vakumcso, es van egy sima fekete

(vagy valamilyen). Mind a kettot lehuzhatod konnyeden. Ennek a gombnak

is kicserelheted a vilagitasat, csak ovatosan szedd szet, mert ket apro

rugo is van benne.

Szoval amint mondtam, en minden egyes szimbolum ala raktam egy ledet:

- 1 a piros zona ala (ertelemszeruen piros)

- 1 a kek zona ala

- 0, 1, 2, 3, lohere ala

- es a 4 allapotjelzo ala

- plusz egy piros 3 mm-es a gombhoz.

Az ablakfutes izzojat nem csereltem ki, mert nem jottem ra, hogy

lehetne. Ha rajossz, szolj.

En ossze-vissza bekabeleztem az egeszet, forrasztottam, aztan pedig

leontottem muanyagragasztoval, pisztoly segitsegevel az egeszet, hogy

veletlenul se legyen zarlat. Arra vigyazz, (gondolom ezt mondanom sem

kell), hogy a ledek szoge olyan legyen, hogy ne hagyjanak kor alaku

nyomot, szep egysegesen vilagitsanak.

En egy kis muanyag lapocskaval (feltoltokartyabol kivagott darab

tokeletes, ugysem latszik) elhataroltam a piros zonat megvilagito piros

ledet a kornyezetetol, mert elotte a kek es a piros keveredese folytan

lila szinben pompazott az 1 es 2 -es szam.

Most igy hirtelenjeben nem jut eszembe mas, csak nyugodtan csinald,

elrontani semmit sem lehet (csak nagyon nehezen). A kipattinthato

muanyag lapocska (amin a szimbolumok vannak) nagyon konnyen torik, arra

NAGYON vigyazz, ha nem kell, rakd felre atombiztos helyre.

Ja igen, meg egy valamit kifelejtettem! Figyelj jol, megprobalom

egyertelmuen leirni. Van a konzol tetejen ketto darab reces valami, amin

a levego fuj at, igaz? Na, azokat kurvaszar kiszedni :) Ha tul vagy

rajta, bocs, de inkabb leirom :D

Szoval egy kemenyebb fajta kabelt (merev), es meghajlitod,

horog-szeruen. Betolod a racsokon, hogy beleakadjon a recebe, es ket

oldalrol benyulsz egyszerre egy-egy csavarhuzoval, es kicsit megfeszited

(vigyazz, nehogy megkarcoldd a szeluket), es ebben a pillanatban kihuzod

a kabel segitsegevel. Ezt megcsinalod a masikkal is, es alattuk van meg

ket csavar, ezeket is ki kell csavarni. Ezutan mar lejon az egesz fekete

kozepkonzol-baromsag.

Itt az auto, nem "egyedi auto", de felraktam, mert egyik haver megkert ra. Itt talalhattok kepeket a muszerfalrol, akit erdekel:

http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=3146

De a ket leginkabb ideillo kep:

th_14.jpg

http://www.carstyling.hu/pic/usercar/3146/14.jpg

th_16.jpg

http://www.carstyling.hu/pic/usercar/3146/16.jpg

A LED-ek megreszelese imho hulyeseg, ugy kell oket forditani, hogy ne hagyjanak kor alakot; inkabb tobbet berakni, ha X nem eleg. A visszajelzok (reflektor, kodlampa, stb) eseteben boven eleg, ha elforditjatok 90 fokkal, mert feher a belso muanyag resz, igy visszaveri, es gyonyoru, egyenletes fenyt ad.

Az index visszajelzo zold lemezkejet boven atvilagitja egy kek erosfenyu led, iszonyat jol nez ki, hogy keken villog :D A kodlampa, akksi, olaj, stb visszajelzokhoz eleg kisebb fenyu led is, de mindenkepp 90 fokban elforditva.

Van egy sarga visszajelzo (villam van a kozepen), ezzel en kicsit megszivtam, mert kap egy kicsi aramot allandoan, ez elegendo nyitofeszultseg a lednek - szoval menet kozben latszik, hogy picit, nagyon halovanyan eg (csak este latszik).

Ha kicserelitek a visszajelzo izzokat ledekre, akkor nem is fognak elaludni motorinditast kovetoen, csak az elso nagyobb (2 ezer fordulat) gazadas utan. Persze ez nem azt jelenti, hogy nincs toltes. Egyetlen logikus magyarazat az, hogy a 6W-os akksi visszajelzo izzo kicserelese utan az elektronika nem kepes erzekelni, hogy van aramfelvetel... vagy valami hasonlo, tokmind1 :D

Amit meg modositani szeretnek, az a csomag- es kesztyutarto, valamint a belso vilagitas. Nem akarom oket kekre kicserelni, mert azok szart sem ernek, hanem 1-2 kek led belulre vilagitana. Igy (talan, meg nem probaltam ki) ha pl. a belso fenyforras bekapcsol, normalis fenyt ad, de ha odanez az ember a muanyag burara, belulrol kiszurodne nemi kek feny... persze a gyakorlat majd megmutatja, h lehetseges-e ez:)

Az otlet a feklampa modositasahoz tetszik, tervezem mar regota, h veszek egy hasznalt "mezei" hatso lampaburat, es megprobalok "beleonteni" par ledet, valamilyen uton-modon (plexilap segitsegevel mondjuk). Egyedi lenne, az biztos, csak hat tervezes szukseges hozza, hogy ne nezzen ki teljesen gagyin... Elso helyzetjelzoket biztos bekenhagyom, nem kell, hogy piszkaljanak a rendorok:)

Termeszetesen ki kellene probalni, hogy a hatso helyzetjelzo eseteben is mukodhet-e a led-es megoldas, mindenesetre nagyon zsirul nezne ki :P

Na majd meglatjuk, hoz-e a Mikulas hasznalt lampaburat meg qrvasok piros ledet kiserletezeshez... ha megprobalkozom a hegesztessel itthon, okvetlen dokumentalom kesobbi felhasznalashoz / rohogeshez... :D

Link to comment
Megosztás:

De a ket leginkabb ideillo kep:

http://www.carstyling.hu/pic/usercar/3146/th_14.jpg

http://www.carstyling.hu/pic/usercar/3146/th_16.jpg

A LED-ek megreszelese imho hulyeseg, ugy kell oket forditani, hogy ne hagyjanak kor alakot; inkabb tobbet berakni, ha X nem eleg. A visszajelzok (reflektor, kodlampa, stb) eseteben boven eleg, ha elforditjatok 90 fokkal, mert feher a belso muanyag resz, igy visszaveri, es gyonyoru, egyenletes fenyt ad.

aaahhhhh kelll ilyeeeennn

brühühühüüüüü ki segít megcsinálni én magamnak nemtudoooom :smt022 :smt022

az elforgatós bulit a már berakottnál is van értelme megcsinálni vagy akkor már fölösleges vesződség?

Link to comment
Megosztás:

az elforgatós bulit a már berakottnál is van értelme megcsinálni vagy akkor már fölösleges vesződség?

Hogyne lenne, haverral atlagosan 5 percet szarakodtunk minden egyes kiskocsoggel, mire mindegyik egyseges lett. Kicsavarod a foglalatot, elhajlitod (szo szerint) a led labait, hogy a "falra" :) vilagitson.

A sebesseg / fordulatszammero eseteben szarabb a helyzet, ott tobb led kell, es ra kell iranyitani a plexikre... Az szopatos nagyon. De a vegeredmeny megeri!

A gombokat eloszor rohadtul megszivtuk, rossz elmelet volt a kapcsolasra (nem volt rajz), es mikor beraktam az ulesfutes gombjat, ossze vissza kapcsolt :D De aztan mar egyenesen elmeny szetszedni a gombot, megforrasztani a cuccot, majd latni hogy szep kek fenyt ad, piros indikatorral :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.