Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Bazs!

Légyszi, csak akkor hívj éjfélkor, ha fenn vagyok a neten, ellenkező esetben meg kell küzdeni a Szandival a mogyoróid megtartása érdekében... :)

Amúgy nem hiszem hogy 20 alatt bárki megcsinálná Neked...

A kart. védőre küldtem P.ü.-t...

Gepárd!

A képpel mi is a gond???

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Bazs!

Légyszi, csak akkor hívj éjfélkor, ha fenn vagyok a neten, ellenkező esetben meg kell küzdeni a Szandival a mogyoróid megtartása érdekében... :)

Amúgy nem hiszem hogy 20 alatt bárki megcsinálná Neked...

ó...

bocs :oops:

a 20 még jó, ha olyan, mint amilyet akarok :wink:

Link to comment
Megosztás:

Gepárd!

A képpel mi is a gond???

Kommunikáltunk Gepárd kartársal, és szerinte (mert ugye nem vagyunk egyformák), túlságosan nagy a kivágás a lökhárító alsó, középső részén, és neki nem tetszik.Szerintem viszont eredeti,bár egy sötétebb méhsejtrács jobban nézne ki benne.Így egy picit csupasz, de az alakja szvsz jó, és kellőképpen mélyen van. 8)

És ami még fontos, hogy kellőképp egyedi!

Link to comment
Megosztás:

Bazs !

Ha Istent ismersz (vagy bárkit a "felső vezetésből" :) ), akkor ne morcosíts toldással! Inkább kicsit drágábban csináltasd meg egy karosszériással. Fújni úgyis kell, tehát a fényezésnél nincs jelentősége.

a fém morci az ebayen hegesztendő, csak annyi az előny, hogy nem a lakatosnak kell kisakkozni, hogy hol mennyit csiszoljon

tehát az nem toldás :wink:

Link to comment
Megosztás:

a fém morci az ebayen hegesztendő, csak annyi az előny, hogy nem a lakatosnak kell kisakkozni, hogy hol mennyit csiszoljon

tehát az nem toldás :wink:

Szerintem beszélj Opel16V-vel, mert neki van ismerőse a morcos motorháztetővel kapcsolatban.Az Ő versenygépén szerintem nagyon jól sikerült.! :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.