Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák/kérdések


Adamka

Recommended Posts

az autó nem járdára való :D :rolleyes: <_<

valszeg "jól" csinálták meg az első futóművet.ha nem megfelelően rakják be a silent-eket akkor azok elég hamar kipurcannak.

szal attól,hogy most csinálták nem biztos hogy jó is.

Valamikor kénytelen vagyok járdázni. Ha lehet, akkor elkerülöm, mert hamar odaveri az alját. A ropogás csak kitekert kormányállásnál van. Egyenes kerekekkel nincs, még magas járdánál sem. A jobb oldalon viszont rugózáskor nyekereg, és úgy vettem észre, hogy a kormányösszekötőnél. Egy haverom szerint a WD 40 megoldaná, mert túl száraz a szilent.

Link to comment
Megosztás:

ikor kénytelen vagyok járdázni. Ha lehet, akkor elkerülöm, mert hamar odaveri az alját. A ropogás csak kitekert kormányállásnál van. Egyenes kerekekkel nincs, még magas járdánál sem. A jobb oldalon viszont rugózáskor nyekereg, és úgy vettem észre, hogy a kormányösszekötőnél. Egy haverom szerint a WD 40 megoldaná, mert túl száraz a szilent.

ha jól csinálják meg akkor nem kell gányolni. -_-

szerinted gyárilag melyik autót fujkodják mindenféle letyekel? :rolleyes: <_< :D

Link to comment
Megosztás:

mindíg a vezérlés felöl kell számítani.

jelen esetben az első henger a hűtő felöli a 4. pedíg a váltó felöli.

meg tudnád mondani nekem hogy a vezérlést hogyan kell pontosan beállítani, mert valószinü hogy gyűrűtörésem van és meg kéne gyűrűzni

köszi!

Link to comment
Megosztás:

Hali

Megtudná nekem valaki mondani hogy mitől forralja a vizet az omegám?C20NE motoros autómata váltóval szerelve.A vizpumpa jó a hengerfej felújitva a termosztátot kivettem és akkor is rotyog benne a viz

az ohc motort nem vágom,de nem mindíg jó kivenni a termostatot.van olyan hogy a nyitott termostát lezár bizonyos járatot és ha nincs benn akkor érdekesen áramlik a víz.

ha 1ik napról a másikra jött elő akkor nem biztos hogy a hűtő.

nem mind1 mitől forr a víz,ha a HF repedt(égéstér felöl)akkor hidegen már az indítás után 1-2 percel is fog buborék keletkezni.amúgy meg hogy felújitott még nem gari semmire.

amúgy mióta forralja?

Link to comment
Megosztás:

Hali

Megtudná nekem valaki mondani hogy mitől forralja a vizet az omegám?C20NE motoros autómata váltóval szerelve.A vizpumpa jó a hengerfej felújitva a termosztátot kivettem és akkor is rotyog benne a viz

Talán ventilátor is kellene a hűtéshez meg egy jó hűtő... a viszko tuti halott lehet... a hűtő vízköves, behajlott lamellák...

Mennyi idő alatt kezdi el forralni?

Link to comment
Megosztás:

az ohc motort nem vágom,de nem mindíg jó kivenni a termostatot.van olyan hogy a nyitott termostát lezár bizonyos járatot és ha nincs benn akkor érdekesen áramlik a víz.

ha 1ik napról a másikra jött elő akkor nem biztos hogy a hűtő.

nem mind1 mitől forr a víz,ha a HF repedt(égéstér felöl)akkor hidegen már az indítás után 1-2 percel is fog buborék keletkezni.amúgy meg hogy felújitott még nem gari semmire.

amúgy mióta forralja?

Az autót most vettem hengerfejesen,üzemképtelen volt.

Link to comment
Megosztás:

akkor ott a hiba :rolleyes: <_< :D

naitt elkezdhetsz akkor gondolkozni.akár a hűtő is lehet innen már.

kezd a hűtővel és a wisco-val.meg rakj bele 1 jó termostatot.

Arra utal István, hogy valamitől hengerfejes lett (mellékesen megjegyezném, hogy a legenda szerint C20NE nagyon ritkán lesz hengerfejes)

Szal minél előbb ki kellene deríteni, hogy mi okozta a tünetet...

Link to comment
Megosztás:

Talán ventilátor is kellene a hűtéshez meg egy jó hűtő... a viszko tuti halott lehet... a hűtő vízköves, behajlott lamellák...

Mennyi idő alatt kezdi el forralni?

Hali

A viszko állandóan megy a hűtő tuti jó.90 fokot mutat az óra és rotyog a viz a csőbe.Alapjáraton járatva kb 30perc alatt kezdi el forralni

Link to comment
Megosztás:

Hali

A viszko állandóan megy a hűtő tuti jó.90 fokot mutat az óra és rotyog a viz a csőbe.Alapjáraton járatva kb 30perc alatt kezdi el forralni

miből gondolod,hogy a hűtőd jó????

az mit jelent hogy állandóan megy?mert annak mindíg forognia kell,nem elektromos kapcsolású.szokott a wisco úgy meghalni,hogy ha meleg levegőt kap akkor pont fordítva mükszik.csökken az olaj ellenálása és kevésbé fog hűteni.de ezt elég nehéz észrevenni.

a vízet meg műszerrel meg lehet mérni,nem nagy kaland.

Link to comment
Megosztás:

Hali

A viszko állandóan megy a hűtő tuti jó.90 fokot mutat az óra és rotyog a viz a csőbe.Alapjáraton járatva kb 30perc alatt kezdi el forralni

És mennyivel pörög a ventilátor? Mert mint István is írta, az hogy forog, nem jelenti azt, hogy melegebb üzemhőmérsékleten is jobban forog... (Nincs nagyfokozat ) Menet közben mennyi idő alat forr fel? Hogy jelentkezett először a vízforralás? Első indítás óta a motorfelújítás óta? Azért én megnézném azt a "jó" vízpumpát is. (Vízcsövek mennyire kemények? Hűtővíz olajos?)

A hűtőt hogy mondod, hogy tuti jó? Mindenhol kb homogén a hőmérséklet?

Pl 90 fokon akkor (majdnem) rotyog a víz, ha nincs nyomás alatt pl... szal vagy nincs vízpumpád, vagy elengedi vhol a nyomást... Fűtésed milyen? Fűtőradiátor nem folyik?

Link to comment
Megosztás:

És mennyivel pörög a ventilátor? Mert mint István is írta, az hogy forog, nem jelenti azt, hogy melegebb üzemhőmérsékleten is jobban forog... (Nincs nagyfokozat ) Menet közben mennyi idő alat forr fel? Hogy jelentkezett először a vízforralás? Első indítás óta a motorfelújítás óta? Azért én megnézném azt a "jó" vízpumpát is. (Vízcsövek mennyire kemények? Hűtővíz olajos?)

A hűtőt hogy mondod, hogy tuti jó? Mindenhol kb homogén a hőmérséklet?

Pl 90 fokon akkor (majdnem) rotyog a víz, ha nincs nyomás alatt pl... szal vagy nincs vízpumpád, vagy elengedi vhol a nyomást... Fűtésed milyen? Fűtőradiátor nem folyik?

Hali

A ventilátor fixre van csinálva ugyhogy annyival pörög ahogy a motor.A hűtőt egy jó omegából vettük ki azzal nem volt gond a vizpumpa pedig nem csöpög sehol,a fűtőradiátor nincs benne mert lukas de a két cső össze van kötve de ott se csöpög.A vizcsövek kemények a hűtőviz nem olajos.Ahogy össze lett rakva és forrt a viz az egyik fagydugónál nyomta ki először a nyomást.Az is meg lett csinálva utána meg a hűtősapkánál.Lehet hogy nem lett jó a hengerfej?Pedig le lett nyomáspróbázva is.

Link to comment
Megosztás:

Hali

A ventilátor fixre van csinálva ugyhogy annyival pörög ahogy a motor.A hűtőt egy jó omegából vettük ki azzal nem volt gond a vizpumpa pedig nem csöpög sehol,a fűtőradiátor nincs benne mert lukas de a két cső össze van kötve de ott se csöpög.A vizcsövek kemények a hűtőviz nem olajos.Ahogy össze lett rakva és forrt a viz az egyik fagydugónál nyomta ki először a nyomást.Az is meg lett csinálva utána meg a hűtősapkánál.Lehet hogy nem lett jó a hengerfej?Pedig le lett nyomáspróbázva is.

van olyan hogy elkorrodál/leesik a pumpa lapátkereke.akkor ez tud lenni pl.

lehet a tömítés a rossz.

Link to comment
Megosztás:

Hali

A ventilátor fixre van csinálva ugyhogy annyival pörög ahogy a motor.A hűtőt egy jó omegából vettük ki azzal nem volt gond a vizpumpa pedig nem csöpög sehol,a fűtőradiátor nincs benne mert lukas de a két cső össze van kötve de ott se csöpög.A vizcsövek kemények a hűtőviz nem olajos.Ahogy össze lett rakva és forrt a viz az egyik fagydugónál nyomta ki először a nyomást.Az is meg lett csinálva utána meg a hűtősapkánál.Lehet hogy nem lett jó a hengerfej?Pedig le lett nyomáspróbázva is.

Hűtő : Belül a sok lerakodott vízkő is csökkenti a hűtőteljesítményt. Megnézted a hűtő mindenhol egyformán meleg?

Én még vmi csődugulásra, csőmegtörésre, vagy beszűkülésre tippelnék, merthogy úgy tűnik nincs vízkörforgás... (Ez lehet akár a blokknál is, meg kéne nézni a kijövő fagydugó környékét - Mert tényleg lehet hogy szarul lett összerakva a hengerfej... és beesett egy anya ami most útjában van a víznek.)

A vízpumpánál inkább az a kellemetlenebb, ha nem szállít mint hogy csöpög.

Link to comment
Megosztás:

Hali

A ventilátor fixre van csinálva ugyhogy annyival pörög ahogy a motor.A hűtőt egy jó omegából vettük ki azzal nem volt gond a vizpumpa pedig nem csöpög sehol,a fűtőradiátor nincs benne mert lukas de a két cső össze van kötve de ott se csöpög.A vizcsövek kemények a hűtőviz nem olajos.Ahogy össze lett rakva és forrt a viz az egyik fagydugónál nyomta ki először a nyomást.Az is meg lett csinálva utána meg a hűtősapkánál.Lehet hogy nem lett jó a hengerfej?Pedig le lett nyomáspróbázva is.

Öntsd fel ecettel a rendszert,az kiszed minden vizkövet.

Link to comment
Megosztás:

hello hello. van egy g. astrám. kiégett a bal első tompitott. miylen izzó kell bele? és hogy tudok hozzáférni? mert nézegettem de gőzöm nicns h kéne leszedni,kihúzni akármi :rolleyes:

Asztat mi nem tudhassuk, mi eccerű segghajtányos Omegások vagyunk... esetleg Senatorosok...

Szal az ilyeneket kéretik a megfelelő (Astra G) topicba feltenni

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.