Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Futómű


Recommended Posts

Asszimmetrikus gumik esetén (pl SP01) mindkét oldalit mérted, vagy csak az egyiket? Az is okozhat kis eltérést, bár az optimális

az lenne, ha nem lenne azoknál sem nagy. :blush:

SP 1-nél csak kettő volt, az a kettő meg lett mérve, de nem néztem hogy egyforma volt-e vagy sem (szerintem különböző, mert így logikus hogy megmarad vagy rendelve van). A többi asszem szimm' volt, de majd erre is figyelek legközelebb. :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 237
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Pedig de. :blush:

Asszimmetrikus forgásirányos gumi. Egyébként meg már nem egyszer volt ilyenem, és vissza is sírom. ;)

Megkérdeztem a gumisomat. Létezik ilyen, de SP01-ben nincs. Innentől fogva érdekes, mert ha te láttál ilyet, akkor nemtudom. :D

Egyébként attól, hogy forgásirányos tényleg nem kell kötelezően kétféle.

Link to comment
Megosztás:

Asszimmetrikus gumik esetén (pl SP01) mindkét oldalit mérted, vagy csak az egyiket? Az is okozhat kis eltérést, bár az optimális

az lenne, ha nem lenne azoknál sem nagy. ;)

de mitől lehetne eltérés asszimetrikus gumik esetén? :blush: ezek nem nascar autók, mi bármerre mehetünk :D

Link to comment
Megosztás:

Dunlop_Sp01__2456851.jpg

Ez itt az SP01-es. Ha jól megnézitek, nem egyforma a két széle. Ezért asszimmetrikus. ;)

És mivel forgásirányos is, ezért párban kell legyen (jobbos-balos), hogy szimmetrikusan lehessen

feltenni (tehát az egyik mintázatú fele ugyanúgy kívül legyen egyik oldalon, mint másikon).

Az óra végetért, házi feladat elgondolkodni rajta. :blush:

Ahhoz a gumishoz meg ne menjetek többet, akinek mindegy volt, melyiket hova rakja. :D

Link to comment
Megosztás:

http://images.ciao.com/ide/images/products...01__2456851.jpg

Ez itt az SP01-es. Ha jól megnézitek, nem egyforma a két széle. Ezért asszimmetrikus. :lol:

És mivel forgásirányos is, ezért párban kell legyen (jobbos-balos), hogy szimmetrikusan lehessen

feltenni (tehát az egyik mintázatú fele ugyanúgy kívül legyen egyik oldalon, mint másikon).

Az óra végetért, házi feladat elgondolkodni rajta. :D

Ahhoz a gumishoz meg ne menjetek többet, akinek mindegy volt, melyiket hova rakja. ;)

Én a Gyuláéktól vettem. Te? :blush:

Link to comment
Megosztás:

De attól, hogy valami valaminek a tükörképe miért lehetne nehezebb? Én csak ezt nem értem

Itt most nem erről van szó. Hanem hogy létezik-e belőle jobbos/balos.

Szerintem nem, ritka az hogy különböző oldalit gyártanak. Túl drága lenne a logisztika (nekem ezt mondták több helyen).

De érdemes megnézni a gyárilag asszimetrikus gumival szerelt autókat, ahogy én néztem jobb oldalon ott is "rossz" irányban forog a belső minta...

Link to comment
Megosztás:

Márpedig létezik, nekem is jobbos-balos volt felrakva, ahogy kell. A két garnitúrából

egyet Gyulánál (Tatai u.) vettem újan, ők rakták fel nekem így ahogy kell.

Ha egy forgásirányos gumit fordított irányban raksz fel, az bizony könnyen szálszakadáshoz

vezet... :D

Egyébként meg biztos vagy benne, hogy SP01-re gondolsz? Mert sok helyen az SP10-el

keverik, ami már nem ilyen. ;) Láttam már olyat is, hogy el volt írva a 10 01-re. A mintát

nézd a képen, az a mérvadó. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Márpedig létezik, nekem is jobbos-balos volt felrakva, ahogy kell. A két garnitúrából

egyet Gyulánál (Tatai u.) vettem újan, ők rakták fel nekem így ahogy kell.

Ha egy forgásirányos gumit fordított irányban raksz fel, az bizony könnyen szálszakadáshoz

vezet... :D

Egyébként meg biztos vagy benne, hogy SP01-re gondolsz? Mert sok helyen az SP10-el

keverik, ami már nem ilyen. ;) Láttam már olyat is, hogy el volt írva a 10 01-re. A mintát

nézd a képen, az a mérvadó. :blush:

Mondom hogy volt ilyenem.

És szeritnem pont az benne a lényeg hogy nem forgásirányos, ugyanis csak outside/inside felirat van rajta, nem pedig nyíl, ha jól emlékszem.

Link to comment
Megosztás:

Ugye ha két különböző minta van, azt két különböző soron gyártják... mivel kommersz gumiról

beszélünk, ezért így könnyű összehozni 100g különbséget. :D

baaah azt hittem valami hipertudományos, űrteleszkópos, nanotechnilógiás magyarázata van....erre jössz egy szimpla gyártási pontatlansággal :blush:

Link to comment
Megosztás:

baaah azt hittem valami hipertudományos, űrteleszkópos, nanotechnilógiás magyarázata van....erre jössz egy szimpla gyártási pontatlansággal :blush:

A Coriolis erő miatt benne maradt a szilikarendszert felépítő nanorobotok egy része, így azok súlyávval több a jobb oldali gumi.

A Föld déli fétekén pedig a bal oldaliak.

Link to comment
Megosztás:

És mivel forgásirányos is, ezért párban kell legyen (jobbos-balos), hogy szimmetrikusan lehessen

feltenni (tehát az egyik mintázatú fele ugyanúgy kívül legyen egyik oldalon, mint másikon).

Ha van inside outside felirat akkor igen, de ha nincs akkor miért ne lehetne ugyanabban az irányban felrakni?

Szerintem nem számít sokat, hogy az egyik oldalon belülről van 5 centivel a széle mellett a V alakú mintázat, másik oldalon meg kívülről 5 centivel.

De majd megnézem közelebbről a gumikat.

Link to comment
Megosztás:

Ha van inside outside felirat akkor igen, de ha nincs akkor miért ne lehetne ugyanabban az irányban felrakni?

Szerintem nem számít sokat, hogy az egyik oldalon belülről van 5 centivel a széle mellett a V alakú mintázat, másik oldalon meg kívülről 5 centivel.

De majd megnézem közelebbről a gumikat.

a., hülyén néz ki

b., nem biztos, hogy mindkét széle (mármint a minta) ugyanúgy kopik

Link to comment
Megosztás:

Mondom hogy volt ilyenem.

És szeritnem pont az benne a lényeg hogy nem forgásirányos, ugyanis csak outside/inside felirat van rajta, nem pedig nyíl, ha jól emlékszem.

Nekem forgásirányos volt, 2004-es gyártású egyébként (2005-ben volt az autón).

Azt nem tudom hogy azóta változtattak-e a gyártástechnológián.

De ha forgásirányos, akkor nem szabad fordítva felrakni.

Link to comment
Megosztás:

Ha van inside outside felirat akkor igen, de ha nincs akkor miért ne lehetne ugyanabban az irányban felrakni?

Szerintem nem számít sokat, hogy az egyik oldalon belülről van 5 centivel a széle mellett a V alakú mintázat, másik oldalon meg kívülről 5 centivel.

Az ilyen gumikat nem hiába találják ki asszimetrikusan ám :blush:

A gumi külső és belső éle ugye teljesen más igénybevételt kap, és a minta a vízelvezetés szempontjából

is nagyon lényeges, hogy hol van és merre áll. Pontosan ezért teljesített olyan jól a vizes teszteken ez a

gumi. :D

Link to comment
Megosztás:

Az ilyen gumikat nem hiába találják ki asszimetrikusan ám :D

A gumi külső és belső éle ugye teljesen más igénybevételt kap, és a minta a vízelvezetés szempontjából

is nagyon lényeges, hogy hol van és merre áll. Pontosan ezért teljesített olyan jól a vizes teszteken ez a

gumi. ;)

Hívjunk fel egy gumist és rendeljünk belőle egy jobbosat. Vagy egy balosat... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Hívjunk fel egy gumist és rendeljünk belőle egy jobbosat. Vagy egy balosat... :blush:

Hívj. :D

Egyébként arra még világosan emléxem, hogy csak párban lehetett hozatni, és egy dunlop-os

ragasztószalaggal volt összefogva a két gumi. :lol:

Ez volt életem egyetlen gumigarnitúrája, amit újonnan vettem. ;)

Link to comment
Megosztás:

Na megnéztem, két egyforma volt. Inside, outside van, forgásirány nincs. Legalábbis jelölve. Ahogy a képen is van jobbosnak illenek, és jobban megnézve én nem raknám fel szívesen fordítva balra. A V alakú vízelvezető fordítva lenne és így pont a gumi alá vinné be a vizet. :blush:

Viszont a beszállító is meg lett kérdezve, az sem hallott a két oldaliról. De majd még utánakérdeznek.

Gabi ha neked a forgásirány jelölve volt, akkor az egy korábbi széria szerintem. Bár érdekes mert ez is 2005-ös gumi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.