Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Mantások maguknak, magukról a MOTE-ban


manta

Recommended Posts

  • Hozzászólások 514
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

moderáltam magam, mert nem ide tartozik és szeretném elkerülni a konfliktusokat - ezért hiányzik a hozzászólásom egy jó része.

Maradjunk annyiban, hogy én mantázok 8éve, MrManta 10 éve, együtt mantázunk 7 éve - szeretnék még 8+10+7= 25évig mantázni legalább :) eképpen vissza is kanyarodtunk az eredeti témához B)

Link to comment
Megosztás:

na hali.Sanyikám érezd jól magad a lagzin, aztán hátha kedvet kapsz hozzá :) , mi Sanyimmal lehet már kaptunk is, nade nem akarom elkiabálni.Majd ha megkomolyodunk :) .De mantás felvonulást szeretnék ám!!!!Sanyi remélem addigra kész lesz a verdád, mert be kellene állnod a sorba.Nameg még pár manta elfér. Amúgy Bogi(mert ez lett a neve Boogie "volt"mantájának)jól viseli az elválással járó stresszt.tegnap kapott új fékbetéteket és Monával együtt fejlődésnek indulnak.Együtt cikázunk a városban, mindenki gyönyörködik bennük, együtt állnak az udvarban.Eszméletlen szépek és szeretjük őket.De minden jó után rossz is van.Lehet a mantatalira nem jutunk le , mert Sanyi majdnem levágta tegnap a lábát egy üveggel.összevarták de melózni hetekig nem tud.Most ápolom.De a vezetés megy neki B)

puszi mindenkinek, és Hajni+Laci nagyon sok boldogságot és még legalább 20 éva mantázást és nevetést kívánunk nektek innen a messzi Algyőről.

Link to comment
Megosztás:

SöriSanyi, Te meg vigyázz azokkal a sörösüvegekkel és ne sokáig hűtögesd vele a kezedet, mert látod mi lehet belőle. Ebben a melegben elkókadsz a lábadra esik és kész a baj. :)

Bogis Sanyinak meg jobbulást kívánok. Szerencsétlen egy eset.

Mi épp most jöttünk meg a balcsiról és minimal fetrengésünk még tart a párommal. Azért hazavezettem.

Jó kis szalmonellás tartár a strand büféből az utolsó napunkat hazavágta rendesen. Volt minden. Még összeeséses ájulás is a wc-ben. Tisztára mint egy opel talis buli, de azért ott nem ad éjjel ínyekciót az ügyeletes orvos.

Link to comment
Megosztás:

...egyben van az autó,nagyon szép...

Igen. Szerencsére nem kamu hasznaltauto.hu-s hírdetés alapján vették meg. Itt a gondos hölgy tulajdonostól jelző még véletlenül sem mese. Igaz, nem teljesen fedi a valóságot. Ugyanis nagyon gondos nagyon hölgy tulajtól vették. :o

SöriSanyi, Te meg vigyázz azokkal a sörösüvegekkel és ne sokáig hűtögesd vele a kezedet, mert látod mi lehet belőle. Ebben a melegben elkókadsz a lábadra esik és kész a baj. :)

Bogis Sanyinak meg jobbulást kívánok. Szerencsétlen egy eset.

Mi épp most jöttünk meg a balcsiról és minimal fetrengésünk még tart a párommal. Azért hazavezettem.

Jó kis szalmonellás tartár a strand büféből az utolsó napunkat hazavágta rendesen. Volt minden. Még összeeséses ájulás is a wc-ben. Tisztára mint egy opel talis buli, de azért ott nem ad éjjel ínyekciót az ügyeletes orvos.

No B+ Ricsi! Ez elég dúrva! Remélem, a kishölgy azért megúszta! Nekem tavaly volt hasonló, a Blitz weekend utolsó napján. Mondjuk, a büfés figyelmeztetett mindenkit, hogy a hambit úgy kókányolta össze a maradékokból, mivel rögtön utánunk zárt is a kemping. Pont pakoltam be a kocsiba, és egyszercsak rotty. Még jó, hogy volt nálam alsó, meg másik farmer. Hazafele vagy háromszor álltam meg a kutaknál, és nem tankolni. Az utolsónál már hányinger is volt. Nagyon ki tudja készíteni az embert...

Amúgy üvegekkel én vigyázok, és sokáig amúgysem hűtik a tenyereimet. B) Egyébként is, általában dobozos sörtöt iszom. :) (Kivéve Hajniéknál, mert ott literes Borsodi az alap, vagy Schlossgold. Brrrr...... :omg: Ui.: Az az én őrültségem volt, Isten bizony, nem Laciék akartak megmérgezni.)

Azért remélem, jövőhét végére már rendbejössz, és összefutunk Zamárdiban! :D

Link to comment
Megosztás:

Igen. Szerencsére nem kamu hasznaltauto.hu-s hírdetés alapján vették meg. Itt a gondos hölgy tulajdonostól jelző még véletlenül sem mese. Igaz, nem teljesen fedi a valóságot. Ugyanis nagyon gondos nagyon hölgy tulajtól vették. B)

Nem csak a tulaj volt gondos hanem az alkalmi szerelő is. :)

Link to comment
Megosztás:

Öö... nem ismerem a programot, úgyhogy gőzöm sincs mikor lesz az ügyességi verseny, de nem hinném hogy oda benevez közülünk bárki Calibrás, mert tényleg csak pár órára ugrunk be szombat délután felé... A helyzet az hogy pont aznapra van szervezve egy Balaton megkerülő túra nekünk, és gondoltuk ha már egyszer úgyis útbaesik Zamárdi ahol ráadásul pont akkor van a tali, akkor már mér' ne menjünk be...

Link to comment
Megosztás:

Eddig akikről én tok, de majd akkor lesz biztos, ha lennt leszünk...

Piiista, Balázska, Gelkó, Runner16Vgáborunk, Viktorék, no meg én és az Istrumentál zenekar... :)

plussz még a debreceni talin bemutatkozó Gyusszi és Dóri - fekete dízel ascona +egy asconás (szintén fekete dízel csak 5 ajtós)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.