Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Mantások maguknak, magukról a MOTE-ban


manta

Recommended Posts

  • Hozzászólások 514
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

... nyelvében él a nemzet ? :wacko:

Hey Gelko! Van egy eladó Delco!

Ez milyen volt ?

Egyébként a G astra topicban tényleg van egy eladó. :unsure:

A computer témához meg annyit, hogy szívás mik vannak itt.

Sajna érdemit nem tudok szólni, mivel nekem karbis volt és ilyen jellegű hibák nem fordultak elő.

Imádtam is emiatt. Meg a hangja! Az a gyönyörű szívóhang!!! WOÁÁ! Fekvő WEBER forever!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Én is gratulálok bár innen senkit sem ismerek személyesen.

Nos megoldódott a fogyasztás probléma de a légmennyiségmérőt cserélni kellett mert fel volt puhítva a nem tudom micsoda a lyuk a gumikönyökön szintén nem volt épp megfelelő :S A többit a Kaszkadőr megoldotta és most pompásan megy hosszútávon kb 8 literes fogyival városban meg nem tom 10 -12 ,de a 15 -16 lityihez képest ez már semmi :unsure:

ÜDv

dani

Link to comment
Megosztás:

ÉLJEN AZ IFJÚ PÁR!

Nagy buli volt, nagyon jól éreztük magunkat. A buli után még volt egy kis levezető manőver, mikor is a Suzukit Tasék az Omega után kötötték és megpörgették. :wacko: Én a kocsiban aludtam, Gelko pedig a kerék alatt pihent. :lol: Tényleg, remélem az ingen kívül más problémád nem volt Gelko.

Ja, egyébként le lett mérve az átlagfogyasztásom. Bemelegített torokkal (előtte már kb. 5 korsó sört legurítottam) 0.5l/6s. Szerintem nem rossz eredmény. :unsure: Pláne, hogy a srác szerintem a nagy ámulat miatt később nyomta le a stoppert.

Link to comment
Megosztás:

köszönjük a jókíváságokat! :o

Tuti 6s alatt voltál Sanyi, mert a sógór úgy bámult, hogy még a szája is tátva maradt :D legközelebb olyan fog mérni, aki már látott téged sört inni :wacko: úgy kellett szegényre rászolni, hogy nyomja már le a stoppert - és mire én felálltam a székről, akkor mutatott 5valamennyit, pedig addigra már túl voltál a böfin is ;) (és még elötte egy jópár sörön)

Hogy milyen volt a lagzi? :unsure: Szerintem fergeteges! És nagyon remélem, hogy tényleg mindenkinek az volt.

MANTABABY! KÖSZÖNJÜK SZÉPEN A PEZSGŐT! NAGYON JÓL ESETT, HOGY GONDOLTATOK RÁNK! EL IS TESSZÜK EMLÉKBE! (ha mást nem, hát az üveget)

Röviden néhány dolog az esküvőről - a többit majd a Blitzen:

- Gelkot elgázolta egy Suzuki, amiben a Sanyi aludt és a Tas húzott

- a lagzi leggizdább hányása: Gelko a fánál zsebredugott kézzel fűnézegetésnek álcázott laza rókázása

- a Ring fogadót kiittuk a söréből, de olyan szinten, hogy hajnalban MrManta hozta el az utoló két pohárral. Bár a fogadós azt mondta, hogy neki nem tudunk meglepit okozni - asszem mégis sikerült :lol: annyira, hogy már kb. este 8kor nem bírta nézni a pusztítást és lelépett...

- csak az opeles barátainktól 6 kilót kaptunk nászajándékba! (igaz, hogy apróban, de a súlya az tényleg 6 kiló volt!)

- a legmeghatóbb ajándék, ami könnyet csalt a szemünkbe, szintén opeles barátoktól érkezett. Akik ott voltak, tudják, mire gondolok. KÖSZÖNJÜK!

- a legegyedibb ima: Tastól - > "a mindennapi sperdifinket ad meg nekünk ma"

- ami miatt röhögés volt a szertartás alatt (többek között): és te Hajnika, akarod e M. Zoltánt férjedül? (MrManta neve amúgy Laci) - mire Al Bundy bekiabál: hozzuk a Zolit, Hajni???

- a legjobb zászló a szertartás alatt (dinka mantásoktól :lol: ): 'Éljen Mr&Mrs Manta'

- és még sok egyéb is történt....

:)

Link to comment
Megosztás:

Retkes Opel jeles sötétkék iszonyat off autóról nincsenek hajnali képek? Csak úgy nosztalgiából! :lol: Gödöllőn a benyakúton 1., azaz legátfogóbb programba fizettem be az autót a mosóba, de még akkor is maradt nyoma a reggeli pörgetéseknek. :lol: Ja, és valaki magyarázza már el, miért lóg az ajtó? :unsure:

Egyébként nagyon szép pár voltatok, és rohadt jó volt az esküvői ruhátok!

Ja, és a bandából Tas fog elkelni legközelebb, mert ő kapta el a combfixet (de csak mert én nem vetődtem elég nagyot! :wacko:)

Link to comment
Megosztás:

tényleg fergeteges buli volt és még túl is éltem :unsure: azt nem mondom h fitt vagyok és indulok majd futóversenyen de semmi maradandó bajom nem lett ( leszámítva az ingemet :lol: ) bár a mai naptól iszonyatosan elkezdett fájni a derekam de azt inkább meghúztam sztem :wacko:

hét határra szóló esküvő volt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gelko! Azt az inget pótolni fogjuk neked, ha addig élünk is!!!! Lehet, hogy várnod kell majd vagy 50 évet és csak a gyémánt (vagy milyen) lakodalmunkon kapod meg, de meg fogod kapni! :wacko:

Sanyi! Szerintem a Tivnek vannak képei... vagy videója a sárdobálásról :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Gelko! Azt az inget pótolni fogjuk neked, ha addig élünk is!!!! Lehet, hogy várnod kell majd vagy 50 évet és csak a gyémánt (vagy milyen) lakodalmunkon kapod meg, de meg fogod kapni! :)

miért tegnap 6kor mégsem sikerült elindulni ? :unsure: :wacko: :lol:

azt jól bekajáltam de kb örültem h magamnál vagyok nemhogy még gondolkoztam is volna :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Sok mindent nem tudok hozzáfüzni az előzőekhez. Igen Sanyi, nekem van képem a szörnyről: :unsure:

32169787.jpg

Nagyon jó buli volt ez a lagzi. Sokan birták a gyűrődést, főleg a top 10 ahogy Hajni nevezte a társaság legtovább fennmaradó tagjait. Bár a talpon, néha e tenyeret is jelenthette. :wacko:

Mondjuk Gelko is " ledőlt " picit. :lol: Mondjuk ott, akkor , cseppet sem volt vicces látvány.

Na de amig a szertartás alatt a rokonok itták az anyakönyvezető szavait, a jó opelesek ittak valami mást, és áhitattal hallgatták a sok bölcsességet.

32169789.jpg

Amire pedig az ifju pár méltán büszke.

http://img0.tar.hu/tivadar68/size2/32169790.jpg

Legyetek nagyon boldogok, Hajni, és Laci.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.