Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Mantások maguknak, magukról a MOTE-ban


manta

Recommended Posts

  • Hozzászólások 514
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

HÉTVÉGÉN MÁR LESZ 2,4EM!!! LESZKETTŐNÉGYEMLESZKETTŐNÉGYEMLESZKETTŐNÉGYEMLESZKETTŐNÉGYEMLESZ KETTŐNÉGYEM!!! :lol: benne a kocsiban fog ottan röfögni :P hehehehehhehihihihihi :lol: :P :lol: :lol:

Gelko! Neked reszeltek! :lol:

És mikor viszed eredetvizsgára? :lol: :lol: :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

A legendásan alacsony, szinte hihetetlen :sowwy: fogyasztásodat mennyire fogja befolyásolni ez a pici kis teljesítménytuning?

Hát, a 30-40 literes fogyasztáshoz képest mindenképpen csökkenésre számítunk :lol: elvileg 12 liternél meg kéne állnia... ha nem betonból lenne kiöntve a lábam, akkor ennekmég esélye is lenne :lol:

Link to comment
Megosztás:

HÉTVÉGÉN MÁR LESZ 2,4EM!!! LESZKETTŐNÉGYEMLESZKETTŐNÉGYEMLESZKETTŐNÉGYEMLESZKETTŐNÉGYEMLESZ KETTŐNÉGYEM!!! :lol: benne a kocsiban fog ottan röfögni :lol: hehehehehhehihihihihi :P :lol: :lol: :lol:

Gelko! Neked reszeltek! :lol:

hajrá :sowwy: akkor én majd gyúrok valami 2.5 V6ra :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

hajrá :lol: akkor én majd gyúrok valami 2.5 V6ra :lol: :P

mindenki csak izmosítja a veráját :sowwy: én meg majd hátul kullogok a 2.0-val. Sanyib is 3000-et akar bele. én leszek a sereghajtó, egyenlőre nem találtam alkalmat a mocicserére, örülök, ha ezt megtanulom kezelni rendesen :lol:

Link to comment
Megosztás:

mindenki csak izmosítja a veráját :sowwy: én meg majd hátul kullogok a 2.0-val. Sanyib is 3000-et akar bele. én leszek a sereghajtó, egyenlőre nem találtam alkalmat a mocicserére, örülök, ha ezt megtanulom kezelni rendesen :lol:

nekem egyszer már volt (1.6ról) és akkor amit lehetett azt megszívtam...bemutattam hogyan kell szar motort venni 2x és mindennel szenvdeni...egy darabig nem fogok cserélni :lol:

Link to comment
Megosztás:

mindenki csak izmosítja a veráját :sowwy: én meg majd hátul kullogok a 2.0-val. Sanyib is 3000-et akar bele. én leszek a sereghajtó, egyenlőre nem találtam alkalmat a mocicserére, örülök, ha ezt megtanulom kezelni rendesen :lol:

Hát, ha a kétezrest nem tudod kezelni rendesen, akkor ne nagyon akarj izmosítani... :lol: ha meg csak vicc volt, akkor hozzá tudunk segíteni nagyobb köbcentihez :lol:

Link to comment
Megosztás:

... nem tudom, mennyiben függ ez össze a mi hirdetésünkkel... :sowwy:

Lehet, hogy felbátorodtak az emberek, amikor meglátták. Ti diktáljátok a piacot! :lol:

Amúgy meg rossz látni, hogy ennyi Manta van eladó. Miért nem tartjátok meg? A gyerekülés is elfér nem?

Link to comment
Megosztás:

Az én lányom mantába nőtt fel például. Sőt egy időben minden reggel három gyereket vittem vele suliba. :sowwy: nem igaz, hogy nem jó családi autónak :lol:

Csak az a baj, hogy az embereknek egyre kevesebb pénze van.. egy mantát megcsinálni nagyon sokba kerül, viszont ha már megcsináltad, akkor a legolcsóbb a szervizelése. Persze feltételezve, hogy te csinálod. Ha átlépsz egy bizonyos határt a mantára költött pénzben (de ez igaz más régi típusra, pl. asconára, kadettre), akkor már eladni nem érdemes, mert csak buksz rajta, Ígyhát nincs más hátra, mint előre :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja, szép, de azért elég beteg ára van... megfigyeltétek, hogy a utóbbi időben egy kissé felkúsztak a manta árak? Mondjuk úgy április 1-től... nem tudom, mennyiben függ ez össze a mi hirdetésünkkel... :lol:

szerintem semennyire. :sowwy:

Sztem szép az az autó nagyon. :lol:

Link to comment
Megosztás:

szerintem semennyire. :sowwy:

Sztem szép az az autó nagyon. :lol:

Senki nem mondta, hogy nem szép. De nem is olcsó. Gondolom te se adnál érte ennyit, pedig jobban élsz, mint négy éve. Örülnék, ha nem szúrkálódnál velem örökké, mert kissé unom már.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Szerintem nem lenne vele semmi baj vagyis reális lenne az ár ha a hirdetés szövege valóban a valóságot tükröznél. Szóval ez a teljesen felújított egyeseknél nem tudom mit takar. Egy kasztnizás + festés még nem hinném ,hogy "teljesnek" nevezhető. Valamint az ilyen felújított motor ( amiben valóban minden forgó, kopó alkatrész fel lett újítva) biztos ,hogy nem árulnának fillérekért , szóval ezek is érdekes jelenségek. Egyeseknek egy garázsban gyűrűzött motor már felújítás ... hát khhmmmmm..... no comment. Viszont ha valóban teljesen felújított lenne akkor az illető valószínűnek tartom nem adná el.

No csak véleményezésképpen követtem el a fentieket.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Senki nem mondta, hogy nem szép. De nem is olcsó. Gondolom te se adnál érte ennyit, pedig jobban élsz, mint négy éve. Örülnék, ha nem szúrkálódnál velem örökké, mert kissé unom már.

Nem kell rá okot adni.

Egyébként az is unalmas,hogy te értessz a mantákhoz legjobban a világon.

A többiek meg persze adják alád a lovat.

De tényleg nem akarok szurkálodni és ez az én véleményem.

Jaa és nem politizálok a fórumon és nem másokat okolok mindenért.

De azért szép napot nektek is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.