Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Opel Kadett C


ruddee

Recommended Posts

Ne a motortól félj, mert az cserélhető és találsz is bontottat. A "doboz" erősen korrodált, azzal van munka bőven. Én utaztam miatta nem keveset, hogy lássam. ^_^

Amikor érdeklődtem mondta hogy elment valaki megnézni már csak nem vitte el, biztos akkor te voltál az. :D Pedig direkt rákérdeztem, hogy milyen a karosszéria... Telefonba azt mondta ki lett lakatolva.

De úgy néz ki elkelt, mert nincs már fent a hirdetés. :D

Mindenesetre köszönöm a segítő hozzászólásokat!

Link to comment
Megosztás:

Amikor érdeklődtem mondta hogy elment valaki megnézni már csak nem vitte el, biztos akkor te voltál az. ^_^ Pedig direkt rákérdeztem, hogy milyen a karosszéria... Telefonba azt mondta ki lett lakatolva.

De úgy néz ki elkelt, mert nincs már fent a hirdetés. :D

Mindenesetre köszönöm a segítő hozzászólásokat!

Lehet, hogy rám gondolt de az is lehet, hogy többen is megnézték.

Nem hiszem, hogy megvették, mert egy betegágy volt. Ráadásul 6 éve nem használta senki. Ha valamiért (kötelező bizt nem fizetése, súlyadó hátralék, stb.) kivonták a forgalomból akkor nem olyan egyszerű ismét forgalomba helyezni, függetlenül attól, hogy az ő mulasztása volt.

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy rám gondolt de az is lehet, hogy többen is megnézték.

Nem hiszem, hogy megvették, mert egy betegágy volt. Ráadásul 6 éve nem használta senki. Ha valamiért (kötelező bizt nem fizetése, súlyadó hátralék, stb.) kivonták a forgalomból akkor nem olyan egyszerű ismét forgalomba helyezni, függetlenül attól, hogy az ő mulasztása volt.

Lehet hogy valaki le alkudta a felére és alkatrésznek elvitte. Sosem lehet tudni. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy rám gondolt de az is lehet, hogy többen is megnézték.

Nem hiszem, hogy megvették, mert egy betegágy volt. Ráadásul 6 éve nem használta senki. Ha valamiért (kötelező bizt nem fizetése, súlyadó hátralék, stb.) kivonták a forgalomból akkor nem olyan egyszerű ismét forgalomba helyezni, függetlenül attól, hogy az ő mulasztása volt.

Hát ezek után nem sajnálom, hogy nem lett az enyém. ^_^ A tények ismeretében én is bealkudtam a felét, de nem hajlott rá. Valakinek biztos megérte így ennyiért, vagy levette a tulaj a hirdetést és kivár...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.