Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Opel Kadett C


ruddee

Recommended Posts

Szerintem félreértettetek, én nem minden nap akarok vele melózni járni, mert ott az ingyenes busz járat, ami elvisz és haza is hoz, gyalogolnom sem kell sokat és télen mondjuk hajlandó is lennék buszozni, ha ennek a kocsinak a tél eléggé megerőltető. DE, azért nyáron jó lenne vele mászkálni ide-oda és jönni-menni, azt meg szerintem bírnia kell, akármilyen motor váltó és hátsóhíd van alatta. A GSivel sem, meg a BMWvel sem megyek állandóan nyélen, sőt, nagyon ritkán és ott a pont hogy 8liter alatt van a fogyija, pedig még j.balint panaszkodott is arra hogy még ez a difi ami az övé alatt van, nagyon rövid, lehetne még hosszabb. Na pont ezért akarok egy ilyet, mert jó helyen hajt, de mégsem eszi le a hajam, akkor sem amikor éppen nem nyírom.

De ha láttok más alternatívát, ami RWD, viszonylag kis köbcenti, viszonylag erős és olcsó a fenntartása, meghallgatok akárkit. Ascona, Omega, Manta és társai, máris kiestek, sőt, az összes Opel, ami hátsókerekes. A legtöbbje azért mert öreg mint a kadett, a többi meg hajó. Nézzük, Nissan 180SX, 200SX. Drága és fos állapotban van mind. Fenntartásuk az egekben és nem nyújtanak annyival többet mint amekkora kultuszuk van. Toyota Corolla GT ( AE86 ) kapni lehetetlen, öreg, drága és a fenntartása is gáz. BMWből C Kadett méretű ugye nincs, nekem meg nem kell 1,5x hosszabb és 2x szélesebb autó, ez a 3as szériás is nagy.

Én hirtelen ennyit tudtam, de ha valaki tud jó alternatívát ne tartsa magában...

U.i.: Egyébként holnap jön egy fószer megnézni az autómat, ha pofátlanul alkudozik és ő is szaré hugyé akarja megvenni mint az előző, akkor neki sem fogom eladni és a hirdetést leveszem, lassan itt a tél, lehet megint bohóckodni, arra a bmw tökéletes, de ha olyan árat mond, ami nekem is tetszik, már viheti is. ;)

Link to comment
Megosztás:

U.i.: Egyébként holnap jön egy fószer megnézni az autómat, ha pofátlanul alkudozik és ő is szaré hugyé akarja megvenni mint az előző, akkor neki sem fogom eladni és a hirdetést leveszem, lassan itt a tél, lehet megint bohóckodni, arra a bmw tökéletes, de ha olyan árat mond, ami nekem is tetszik, már viheti is. ;)

Link to comment
Megosztás:

Zsoltee!!!!

Ha nem ezzel jársz dolgozni nem mindegy mennyit fogyaszt???Járna a f@szom busszal,ha egy valag pénzt költök havonta azért,hogy álljon egy autó a kertemben ;)

Szerintem egy C kadett sem az olcsón fenttartható autó kategóriába tartozik,ha bele számoljuk azt,hogy legalább 1 misi a használható állapot ;)

Vegyél egy dízel A corsát,az garantáltan 4litert eszik :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Suzuki1.0-át kell venni 100000-ért és nem tudsz nagyot bukni rajta

Mikor szervizben van valamelyik kocsink....1.0 suzukit kapok helyette....Egy vicc az autó,bele ér a kormányba a lábam,pedig kop hátra van tolva az ülés,de max 5L eszik,és soha nem megy tönkre....Talán ez a legjobb alternatíva ha valaki spórolni akar,vagy hobby autó mellett nem akar buszozni...

Link to comment
Megosztás:

...és kurvára nem érdekel, ha egy sudri paraszt rábacca az ajtót a parkolóban. ;)

Amit Zsoltee művel én már régóta nem értem, nagyon emlékeztet Losi barátomra. ;)

Én sem értem,de szerintem ezzel nem vagyunk egyedül...Én biztos nem adnám el a BMW-t egy C kadettért.....Kövezetek meg,de ez van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem félek attól, hogy megszabadítanak a BMWtől rövid időn belül. Sőt, le is veszem a hirdetést, télen eljátszok vele, majd talán nyáron ismét megpróbálom eladni. ;)

Nem vagyok egyszerű eset ez tény. No pia, No drog, No cigi, valamire el kell baszni a pénzt. ;)

balint: a bmw alatt most 3.45ös difi van. 210 a vége ezzel. Van egy 3,25ös is a garázsban, azzal 230 körül van a vége ( óra szerint ).

Gelko: Mazda RX? Vankel motoros autót vegyek, ami 2x annyit eszik mint egy normál autó? Tény hogy jól mennek, de azé na... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én sem értem,de szerintem ezzel nem vagyunk egyedül...Én biztos nem adnám el a BMW-t egy C kadettért.....Kövezetek meg,de ez van :lol: ;) ;) :lol: :lol:

Lehet én vagyok rosszul összerakva, de ha egyszer valamibe belelapátolok egy rakat pénzt, megépítem (nem építettem) a saját kezemmel, akkor sem adnám el, ha zsíros kenyeret ennék.

Miért jó, hogy buksz rajta egy rakat pénzt és más élvezi ki a végén a gyümölcsét a munkádnak?...sosem értettem meg.

Főleg úgy nem, hogy Losi is mindig a fogyival jön nekem, meg hogy biztonság, meg nagy hely a családnak, meg édesfacom kaporral...kifogás az mindig van... :lol:

Csipázom mint barátot (Zsolteet is), csak egyszerűen nem találok ebben logikát...főleg azért nem, mert vesz egy másik fostaligát és ugyanezt végigcsinálja újra...

Link to comment
Megosztás:

Lehet én vagyok rosszul összerakva, de ha egyszer valamibe belelapátolok egy rakat pénzt, megépítem (nem építettem) a saját kezemmel, akkor sem adnám el, ha zsíros kenyeret ennék.

Miért jó, hogy buksz rajta egy rakat pénzt és más élvezi ki a végén a gyümölcsét a munkádnak?...sosem értettem meg.

Hát ezeket az embereket én sem értem... ;) ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyenlőre levettem a hirdetést minden honnan, srác még ígérte hogy visszahív ( átrágja az árat, aminél alább nem adom oda, meg még megnéz egykét autót ) ha ő nem, akkor már senki nem fogja elvinni.

Nincs értelme hogy fent legyen, csak hülyeségekkel fárasztanak telefonon keresztül, malacra, rönóra, kispolákra akarja elcserélni mindenki, de persze úgy hogy még én fizetek rá... Természetesen ,,l,, a válasz mindenkinek ;)

Link to comment
Megosztás:

Lehet én vagyok rosszul összerakva, de ha egyszer valamibe belelapátolok egy rakat pénzt, megépítem (nem építettem) a saját kezemmel, akkor sem adnám el, ha zsíros kenyeret ennék.

Miért jó, hogy buksz rajta egy rakat pénzt és más élvezi ki a végén a gyümölcsét a munkádnak?...sosem értettem meg.

Főleg úgy nem, hogy Losi is mindig a fogyival jön nekem, meg hogy biztonság, meg nagy hely a családnak, meg édesfacom kaporral...kifogás az mindig van... :lol:

Csipázom mint barátot (Zsolteet is), csak egyszerűen nem találok ebben logikát...főleg azért nem, mert vesz egy másik fostaligát és ugyanezt végigcsinálja újra...

mire megépíted annyira megutálod, h mind1 mennyiért csak vigyék ;) ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

mire megépíted annyira megutálod, h mind1 mennyiért csak vigyék ;) :lol: :lol:

Amikor én is szétkaptam a dízelt, nekem is volt olyan pillanat, amikor legszivesebben felgyújtottam volna, sőt a corsánál is volt ilyen, amikor a főtengely töréssel M0-án megállt hajnalban, mégsem adtam el.

A Corsára hirtelen rálocsoltam 200-at, csak a motorra...utána meg adjam el, hogy valaki élvezze? Nem ettem meszet. Inkább rohadjon az udvaron tyúkólként... :lol:

Azt megtudom érteni, amikor ki kell szállni egy nagyértékű verdából, mert "szűk a nadrág", de amt itt néhányan művelnek....csak nagyon nehezen. ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Amikor én is szétkaptam a dízelt, nekem is volt olyan pillanat, amikor legszivesebben felgyújtottam volna, sőt a corsánál is volt ilyen, amikor a főtengely töréssel M0-án megállt hajnalban, mégsem adtam el.

A Corsára hirtelen rálocsoltam 200-at, csak a motorra...

Na jó, de te szeretsz sz*pni ;) ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.