Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Opel Kadett C


ruddee

Recommended Posts

Sziasztok! Nem akar valaki kupét venni? Ha valakit érdekel az enyém e-mailben írjon vagy hívjon! X20XEV motorral megbolondítva!

Sziasztok! A kupéra sokkal nagyobb az érdeklődés mint amire számítottam, még a kért összeg ellenére is. Összedugtuk a családdal a fejünket, és úgy döntöttük hogy nem adjuk el. túl közel áll már hozzánk. Szóval bocs mindenkitől akit félrevezettem vagy ilyesmi. A problémát ami miatt elakartam adni azt részben leküzdöttük, így marad nálam. Még egyszer Bocs!

Üdv: -Bálint-

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! A kupéra sokkal nagyobb az érdeklődés mint amire számítottam, még a kért összeg ellenére is. Összedugtuk a családdal a fejünket, és úgy döntöttük hogy nem adjuk el. túl közel áll már hozzánk. Szóval bocs mindenkitől akit félrevezettem vagy ilyesmi. A problémát ami miatt elakartam adni azt részben leküzdöttük, így marad nálam. Még egyszer Bocs!

Üdv: -Bálint-

tudok helyette jó c caravánt eladót :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! A kupéra sokkal nagyobb az érdeklődés mint amire számítottam, még a kért összeg ellenére is. Összedugtuk a családdal a fejünket, és úgy döntöttük hogy nem adjuk el. túl közel áll már hozzánk. Szóval bocs mindenkitől akit félrevezettem vagy ilyesmi. A problémát ami miatt elakartam adni azt részben leküzdöttük, így marad nálam. Még egyszer Bocs!

Üdv: -Bálint-

Okos döntés! :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Valahol lehet ilyenbe való műszert beszerezni olcsón?

hát kinek mi az olcsó????

sztem ami kadettból van az eleve horror, nézegettem univerzális, nem karácsonyfáskivilágítással rendelkező műszereket, lehet kapni végülis.....

itt egész kultúráltak vannak, "hasonlítanak" is a gyáriakra, nem bucsus :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.